HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
AKTÍV KARAKTEREK
115 TAG 52 FÉRFI 63 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
31 TAG 14 FÉRFI 17 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
29 TAG 15 FÉRFI 14 NŐ
ŐRZŐK
33 TAG 15 FÉRFI 18 NŐ
EMBEREK
13 TAG 4 FÉRFI 9 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ
Az előző negyed évben ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

...A Legsokoldalúbb:

...A Legszomorúbb:

...A Legjobb Bónusz:

írta  Jonathan Wilson Kedd Szept. 19, 2017 7:30 pm
írta  Destiny Maeve Bluefox Kedd Szept. 19, 2017 11:07 am
írta  Rebecca Morgan Kedd Szept. 19, 2017 7:36 am
írta  Madison River Layton Pént. Szept. 15, 2017 10:33 pm
írta  Hella Deborah Blackbird Pént. Szept. 15, 2017 9:09 pm
írta  Michael Cooper Csüt. Szept. 14, 2017 3:15 pm
írta  Prof. Dr. Lester J Edison Szer. Szept. 13, 2017 7:32 pm
írta  Primrose Trevelyan Vas. Szept. 10, 2017 10:48 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 1:00 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:58 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:58 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:57 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:42 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:42 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:38 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:50 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:49 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:46 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:45 pm
írta  Rebecca Morgan Hétf. Aug. 21, 2017 7:06 pm
írta  Alignak Vas. Aug. 20, 2017 12:32 pm
írta  Balthazar Bluefox Szomb. Aug. 19, 2017 5:26 pm
írta  Hannah B. Wilson Szomb. Aug. 19, 2017 12:10 pm
írta  Alignak Szomb. Aug. 19, 2017 9:04 am
írta  Dr. Emily Hart Kedd Aug. 15, 2017 7:09 pm
írta  Alignak Vas. Aug. 13, 2017 4:19 pm
írta  Payne Holmes Szomb. Aug. 12, 2017 1:21 am
Alignak

Catherine Benedict

Rebecca Morgan

Hans Elfman

Prof. Dr. Lester J Edison

Achilles Kilpatrick

Anguta

Hella Deborah Blackbird

J. Isaac Sladen

Corinne June Mouser

Share | .

Bells csacsogásai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Annabelle Evans
Gyógyító

◯ Kor : 169
◯ HSZ : 298
◯ IC REAG : 323

Bells csacsogásai // Csüt. Május 09, 2013 6:33 pm

Folyamatban

Ray * [You must be registered and logged in to see this link.] * Viszontlátás

Amióta megkerült a fogságából, nem akartam látni, nagyon haragudtam rá, és persze egyszerre hiányzott és aggódtam érte, de nem voltam hajlandó megkönnyíteni a helyzetét, és megkeresni. Megvártam inkább, hogy Ő tegye meg. S végül valóban eljött…

A hozzászólást Annabelle Evans összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 30, 2013 12:38 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Annabelle Evans
Gyógyító

Re: Bells csacsogásai // Csüt. Május 09, 2013 6:37 pm

Befejezett

Josephine * [You must be registered and logged in to see this link.] * Csajos lelkizés

Tylert megölték a hegyiek, Rayt pedig elrabolták, számomra elég evidens volt, hogy kit fogok megkeresni a dolgokkal kapcsolatban. Nem akartam senkinek nyavalyogni, de úgy éreztem, vele most könnyebben megtalálnánk a közös hangot. Végül behabzsoltunk egy rakás csokit, meg elterelődött a téma egész más természetű dolgokra is, nem győztem irulni-pirulni. Mindenesetre, jobban éreztem magam, mikor eljöttem tőle.

Rose, Jesse, Balázs * [You must be registered and logged in to see this link.] * Rosie ellátása

Rosiet elég csúnyán szétkapta egy farkas, azt pontosan nem tudom, mi történt, de nem is az én dolgom. Hozták, én pedig elláttam legjobb tudásom szerint. Szerencsére nem voltak olyan súlyosak a sebei, bár időközben kiderült, hogy nem regenerálódik túl jól, így tovább fog tartani, míg helyrejön. Kicsit pocsékul érzem magam azóta, mert azt mondtam, erről mindenképp tudnia kell Castornak, és jó volna, ha szólnának neki. Azt hiszem, nem arattam osztatlan sikert a javaslatommal, de szerencsére BB is egyet értett velem.

Vittoria * [You must be registered and logged in to see this link.] * Régi ismerős

A világ tényleg nagyon kicsi. A Hotel bárjában lettem figyelmes egy nagyon rég látott, ismerős arcra. Én még Samanthaként ismertem, és ami azt illeti, nagyon is megkedveltem, noha akkor még szinte kölyök, s kislány is voltam, mikor Kínában összefutottunk. Szegény nem a legjobb formámban látott viszont, akkor már nagyon aggódtam Ray miatt, így nem voltam képes folyamatosan mosolyogni. Ennek ellenére jó volt látni, kellemesen elbeszélgettünk, amíg odáig nem jutottunk, hogy ismeri az apámat. Sőt, a kölyke. Meg több is volt egykor. Itt már nem bírtam cérnával, úgyhogy bunkó mód leléptem, meg kellene majd keresnem, hogy kiköszörüljem a csorbát.

Dante * [You must be registered and logged in to see this link.] * Ray eltűnése

Valakinek szólnom kellett a gyanúmról, hogy Ray eltűnt, mivel mára edzést beszéltünk meg, ahol Ő nem jelent meg, tudtam, hogy nem lenne képes ilyet megcsinálni velem szó nélkül, úgyhogy egyből arra gondoltam, hogy baj van. Végül kiderült a beszélgetésünk során, hogy valóban, és már tudnak a dologról, de azért elmondtam, hogy szerintem mi állhat a háttérben, hátha segít. Remélem, mihamarabb előkerül…

Ray * [You must be registered and logged in to see this link.] * Találkozás a Hotelben

Megkerestem aznap, mikor becuccoltam a szállodába. Akkor már túl voltunk a kötelező körön Castorral, és tudtam, hogy bármi, amit rosszul sül el általam, rajta fog csattanni. Ám nem ezért kerestem meg, csak látni akartam. Boroztunk egy kicsit, s végül úgy alakult, hogy megcsókolt, tökéletes volt, számomra legalábbis. Szerintem Ő akart volna többet, ami azt illeti, bennem is valami ilyesmi zajlott le, de berezeltem. Mi sem természetesebb… Úgyhogy végül pakolás lett a program, meg megbeszéltük, hogy majd segít csiszolni az önvédelmi tudásomat, meg hogy jobban lőhessek. Ja igen, kaptam tőle egy fegyvert is. Beretta M9-es… fura egy ilyen játékszer pont nálam.

Norina & Rose * [You must be registered and logged in to see this link.], aztán [You must be registered and logged in to see this link.], s végül [You must be registered and logged in to see this link.]    * Forró csokizás, majd vásárlás

Fel akartam térképezni a szállodát más farkasok után, és hamar bele is botlottam két szimpatikus nősténybe. Több se kellett ahhoz, hogy csatlakozzak hozzájuk. A lányok vásárolni akartak menni, és végül úgy alakult, hogy én is velük tartottam. Jártunk az élelmiszerboltban, aztán jöhettek a szebbnél szebb ruhák is. Kifejezetten élveztem a dolgot, sikerült is beszereznem egy nagyon szexi szerelést, a kérdés már csak az, hogy mikor örvendeztethetem meg vele Rayt.

Rust * [You must be registered and logged in to see this link.] * Paintball

Munkahelyi csapatépítés és egyben találkozásom egy szemtelen, de egészen helyes vérfarkassal. Ami azt illeti, szívtuk egy kicsit egymás vérét, meglehetősen szórakoztatónak találtam a dolgot. A végén nem átallott hátsón lőni… Igazán szemtelen alak, annyi szent, utána beültünk kávézni, ahol is én örvendeztettem meg egy adag ketchuppal az orcáját, de elég hamar visszakaptam, mert hozzám dörgölte az arcát. Szórakoztató nap volt, az biztos.

Ray * [You must be registered and logged in to see this link.] * Viszontlátás

Nem biztos, hogy erre a néhány percre jó szívvel fogok visszagondolni. Az ezüst kés, a vádló, s meggondolatlan szavak mélyen belém ivódtak, ő az egyetlen, aki ilyet képes kiváltani belőlem. Azt hiszem, sikerült tisztáznom magam, de a következő találkozásunktól akkor is tartok. Most Raynek hívják, és a Betolakodók közé tartozik, azt mondta, beszél az Alfájukkal az érdekemben. Meglehet, hamarosan én is a Hotel „vendége” leszek. Még mindig megremeg a gyomrom a közelében…

Camille * [You must be registered and logged in to see this link.] * Durrdefekt és kerékcsere

A szabadnapomat motorozással töltöttem, szerettem volna kicsit kiszellőztetni a fejem, szükségem volt rá. Nem akartam gondolkodni, jól esett egy kis adrenalinfröccs. Már épp hazafelé tartottam, amikor megláttam az út szélén egy Bentleyt. Egy csinos nő, mint később megtudtam, Camille, lerobbant, úgy döntöttem, segítek neki. Hamar szimpatikussá vált, és a defekt kérdést is megoldottam. Utána meghívott kávézni, amit örömmel el is fogadtam.
Annabelle Evans
Gyógyító

Re: Bells csacsogásai // Kedd Szept. 10, 2013 6:55 pm

Fagyasztott

Nori és Miloš * [You must be registered and logged in to see this link.] * Fura találkozás

Norival úgy döntöttünk, bevetjük magunkat a természetbe mintegy felüdülésként, de belefutottunk egy vérfarkas hímbe, aki épp akkor végzett az ebédjével. Emberhústól és csontoktól bűzlött a környék. Mondanom sem kell, hogy elkezdtem aggódni, s akkor jött a totális megdöbbenés, miszerint Nori már ismeri. Ez viszont abszolút nem nyugtatott meg.

Broderick * [You must be registered and logged in to see this link.] * Délutáni szalonnasütés

Rövid összefoglaló

Camille * [You must be registered and logged in to see this link.] * Ismerkedés egy kávé mellett

Hamar dűlőre jutottunk Cammel, hogy végül a közeli kávézó lesz a nyerő, ahová bemenekülhettünk az eső elől is.
Annabelle Evans
Gyógyító

Re: Bells csacsogásai // Csüt. Okt. 30, 2014 10:39 pm

Próba 1.
Annabelle Evans