HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
AKTÍV KARAKTEREK
68 TAG 31 FÉRFI 37 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
19 TAG 8 FÉRFI 11 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
17 TAG 7 FÉRFI 10 NŐ
ŐRZŐK
18 TAG 10 FÉRFI 8 NŐ
EMBEREK
5 TAG 2 FÉRFI 3 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ
Az előző negyed évben ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

...A Legsokoldalúbb:

...A Legszomorúbb:

...A Legjobb Bónusz:

írta  Daphné Seward Today at 9:40 am
írta  Michael Cooper Today at 12:14 am
írta  Michael Cooper Today at 12:13 am
írta  Celeste M. Hagen Yesterday at 11:40 pm
írta  Sarah Youngmay Yesterday at 10:30 pm
írta  Sarah Youngmay Yesterday at 10:15 pm
írta  Timothy Keldron Yesterday at 1:29 am
írta  Rebecca Morgan Szer. Nov. 22, 2017 11:14 pm
írta  Sophie Lydia Rhodes Szer. Nov. 22, 2017 10:09 pm
írta  Rocky Szer. Nov. 22, 2017 7:32 pm
írta  Michael Cooper Szer. Nov. 22, 2017 4:39 pm
írta  Agnes J. Harlow Kedd Nov. 21, 2017 8:59 am
írta  Agnes J. Harlow Hétf. Nov. 20, 2017 10:55 pm
írta  Jennifer Wainwright Hétf. Nov. 20, 2017 9:39 pm
írta  Daisy Corina Lacroix Hétf. Nov. 20, 2017 9:29 pm
írta  Daphné Seward Hétf. Nov. 20, 2017 9:11 pm
írta  Daisy Corina Lacroix Vas. Nov. 19, 2017 7:52 pm
írta  Primrose Trevelyan Szomb. Nov. 18, 2017 11:58 pm
írta  Darren Northlake Szomb. Nov. 18, 2017 2:34 pm
írta  Wyatt L. Quinn Szomb. Nov. 18, 2017 11:06 am
írta  Celaena McDonald Szomb. Nov. 18, 2017 10:20 am
írta  Kyle Prescott Csüt. Nov. 16, 2017 8:43 pm
írta  Alignak Csüt. Nov. 16, 2017 8:06 pm
írta  Daisy Corina Lacroix Csüt. Nov. 16, 2017 11:33 am
írta  Darren Northlake Hétf. Nov. 13, 2017 8:47 pm
Darren Northlake

Jackson Carter

Michael Cooper

Alignak

Primrose Trevelyan

Rebecca Morgan

Daisy Corina Lacroix

Rocky

Catherine Benedict

Hans Elfman

Share | .

Drogéria

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Alignak
Admin

◯ HSZ : 6690
◯ IC REAG : 8489
Drogéria // Pént. Május 10, 2013 6:50 pm

First topic message reminder :

Tisztálkodás, babaápolás, hajra-, bőrre-, kitudjamire-valók, sminkcuccok...
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://northstar.forumr.net

SzerzőÜzenet
Payne Holmes
Renegát

◯ Kor : 30
◯ HSZ : 590
◯ IC REAG : 460
◯ Lakhely : Fairbanks

Re: Drogéria // Vas. Feb. 05, 2017 9:29 pm

16+

- Meg a nagy lószart - ráncoltam a homlokom, mert bármekkora szívás is üssön be, kizárt, hogy én vattát használjak. - Egyébként meg ne röhögtess, szerinted ekkora mennyiség mellett váratlanul kifogynék a cuccból? De azért kedves tőled, hogy jobban aggódsz az én tiszta bugyimért, mint a saját képedért - hát ha neki nem kell a vatta, hogy az esetlegesen betört képét pamacsolgassa vele! Vajon milyen gyakorisággal törik be az orrát mondjuk? Egyáltalán mindenkivel így viselkedik? Mert abban az esetben nem lenne meglepő, ha napi szintű lenne a dolog, ha nem torkollana botrányosan ciki csapkodássá a részemről, akkor lehet már én is megtettem volna, de mivel minden bizonnyal semmi esélyem ellene, ezért megmaradok ennél a szócsatározásnál.
- Illúzióromboló - biggyesztettem rá szám sarkát, holott rohadtul nem érdekelt, hoz-e birágot a síromra, vagy sem. Ha minden jól megy, akkor jóóóval tovább fogok élni, mint ő, de mivel külön folytattuk az utunkat, így ezt már nem tudtam az orra alá dörgölni. A szavaiból viszont egyértelművé vált, hogy szimplán már azzal elástam magam nála, hogy farkas vagyok, pompás.
Az útjaink azonban úgy tűnik, mégsem váltak még el teljesen, legalábbis én képes leszek kihasználni őt, aztán, hogy ez neki mennyire nem tetszik, már rohadtul nem érdekel. Ha már utál, akkor utáljon rendesen, nem igaz?
- Hát nem - kámpicsorodtam el, hogy a továbbiakban tágra nyíló szemekkel hallgassam, milyen átéléssel mesél a kalandjairól. - Komolyan? Mondjuk tényleg elég sikamlós olyankor, de ha engem kérdezel, én is inkább anál párti vagyok ilyenkor - próbáltam eladni a nagy hozzáértőt, pedig elég régen volt úgy bárhogyan is részem a dologban. - Ezt nem mondod komolyan! Mondjuk, elég kellemes érzés tud lenni, ha végre megszabadulhatunk a csatakos tampontól, de nem is értem, hogy bólinthattál rá ilyesmire! Neked milyen érzés volt? - csóváltam a fejemet, miközben már a mutatott kedvenc jelenetet néztem.
- Nekik aztán jó dolguk lehet! - jegyeztem meg mintegy mellékesen, bámulva a képernyőt, mert habár nem szoktam ilyesmiket nézni, mégiscsak nőből vagyok, nincs mit ezen szépíteni.
- Ne tegyen úgy, mintha maga soha nem nézne ilyet - míg ő előrefelé adta az áldást, én egy hátul bámuló csókát pécéztem ki. - Tuti pókhálós a néni - jegyeztem meg, visszafordulva az Őrző felé.
- Rohadtul remélem, hogy nem lesz következő alkalom - bájos mosoly jutott neki is, tényleg nagyon örültem volna neki, ha többet nem találkozom ezzel a paraszttal, de amilyen kicsi a város, tuti egymásba botlunk még. - Nem mehetnék inkább én balra? Arra parkoltam le a kocsit és nem ütötted meg azt a tapír szintet, amiért kerülőt tennék érted - továbbra is ugyanaz az angyali mosoly… [/color]

Felhasználó profiljának megtekintése
Alignak
Admin

◯ HSZ : 6690
◯ IC REAG : 8489
Re: Drogéria // Hétf. Május 01, 2017 3:02 pm

Felhasználó profiljának megtekintése http://northstar.forumr.net
Sponsored content

Re: Drogéria //