HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:
-

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
71 TAG 31 FÉRFI 40 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
21 TAG 7 FÉRFI 14 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
15 TAG 7 FÉRFI 8 NŐ
ŐRZŐK
20 TAG 10 FÉRFI 10 NŐ
EMBEREK
6 TAG 3 FÉRFI 3 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Catherine Benedict Kedd Júl. 03, 2018 7:26 am
írta  Catherine Benedict Vas. Ápr. 08, 2018 10:55 am
írta  Alignak Vas. Feb. 25, 2018 8:44 pm
írta  Payne Holmes Kedd Feb. 20, 2018 10:25 am
írta  Celaena McDonald Vas. Feb. 18, 2018 8:16 pm
írta  Tawny Vaidya Vas. Feb. 18, 2018 4:42 pm
írta  Alignak Vas. Feb. 18, 2018 12:12 pm
írta  Catherine Benedict Szomb. Feb. 17, 2018 7:09 pm
írta  Alignak Szomb. Feb. 17, 2018 6:39 pm
írta  Balthazar Bluefox Szomb. Feb. 17, 2018 12:42 pm
írta  Alignak Szomb. Feb. 17, 2018 9:45 am
írta  Alignak Pént. Feb. 16, 2018 10:21 am
írta  Darren Northlake Csüt. Feb. 15, 2018 11:34 am
írta  Catherine Benedict Csüt. Feb. 15, 2018 6:40 am
írta  Hans Elfman Szer. Feb. 14, 2018 7:49 pm
írta  Payne Holmes Szer. Feb. 14, 2018 7:35 pm
írta  Alignak Kedd Feb. 13, 2018 8:11 pm
írta  Alignak Kedd Feb. 13, 2018 6:22 pm
írta  Darren Northlake Kedd Feb. 13, 2018 11:51 am
írta  Yetta Northlake-Nacrosh Hétf. Feb. 12, 2018 8:29 pm
írta  J. Isaac Sladen Hétf. Feb. 12, 2018 7:28 pm
írta  Darren Northlake Hétf. Feb. 12, 2018 7:21 pm
írta  J. Isaac Sladen Hétf. Feb. 12, 2018 7:08 pm
írta  Jason Drewner Hétf. Feb. 12, 2018 6:45 pm
írta  Darren Northlake Vas. Feb. 11, 2018 6:28 pm
írta  Alignak Vas. Feb. 11, 2018 11:14 am
írta  Alignak Vas. Feb. 11, 2018 11:14 am
írta  Alignak Vas. Feb. 11, 2018 11:13 am
írta  Corinne June Mouser Vas. Feb. 11, 2018 10:07 am

Share | .

Naturalak Völgy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Alignak
Admin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 6820
◯ IC REAG : 8562
Naturalak Völgy // Csüt. Május 16, 2013 9:36 am

First topic message reminder :

Még száz éve is arról volt hírhedt a völgy, hogy ide hozták az életképtelennek tartott, farkaslétre méltatlan kölyköket, s a teremtőjük előtt tépték szét.
Ma már a harcászati edzések kedvelt helye, nem ritka, hogy valaki gyakorlás közben egy-két csontra bukkan...

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://northstar.forumr.net

SzerzőÜzenet

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 451
◯ HSZ : 129
◯ IC REAG : 119
◯ Lakhely : Munsee-Delaware Nation >> Fairbanks >> Anchorage

Re: Naturalak Völgy // Hétf. Dec. 25, 2017 11:35 am

- Nem szokásom hazudni. – hangom komolyan csendül, hiszen nem volt kenyerem, akkor inkább csak a felét mondom el az igazságnak, de nem szerettem hazudni, nem igaz dolgokat mondani. Büszke vagyok a múltamra és arra is, hogy a fehérnép gyermekeként is esélyt kaptam arra, hogy megtapasztaljam milyen indiánok között felnőni és milyen egy a legnagyobb közül kölykének lenni. – Akkor szerencsés voltál, hogy rád talált a Teremtőd, vagyis gondolom. Viszont, ha közöttük nevelkedtél, akkor te is tudod, hogy mit jelent az anyatermészet tisztelete és megbecsülése. – nem volt semmi megrovó a hangomban. Pusztán csak tényeket közöltem, hiszen ebben vélhetően részben hasonlítottunk. Nem tudom, hogy ő mennyire mélyre látott abban a világban, én nagyon.
- Elhiszem, de vajon a lányod is ezt akarná? Vajon, ha egyszer megölnéd azt a farkast, akkor azzal feloldoznád, vagy sebet ejtenél a lányodon? Vele élt évekig és amennyire ismerem Madisont, bármi is történjen kicsi esélyt látok arra, hogy azt akarná, hogy meghaljon a férje. – karomat továbbra is mellkasom előtt fontam össze. Biztos voltam abban, hogy nem nyeri el a hím tetszését, amit hall, de ideje annak is, hogyne csak a saját bosszúja, dühe vezesse, hanem belegondoljon abba is, hogy azzal, amit tesz, akár a saját lányának is árthat.
- Nincs mit. – válaszom kurta, de amit utána tesz, arra csak megrázom a fejemet és nem éppen békésen nézek rá. Ha ennyire nem tudja uralni az érzéseit, akkor vajon miként is keres abban a posztban, ahol van. Ott azért kell a hidegvér, de mintha belőle totálisan hiányozna ez.
- Nem. – nem tiszteltem, de azért amit véghez vitt, az nem volt semmi. Ezt kár lenne tagadni. Az újabb megjegyzésére pedig egy keserű nevetés hagyja el az ajkaimat.
- Egy teremtő, aki a saját kölykére nem tudott vigyázni. Nos, talán az ilyen nem való teremtőnek se, aki a sajátját nem tudja megvédeni. – kegyetlennek hatott-e az amit mondtam? Vélhetően igen, de akkor is ezt gondoltam, hiszen milyen Teremtő az olyan, aki a saját kölykére nem tud figyelni, nem tudja megóvni és egyedül engedi a városba ennyi idősen? Még bőven kellett volna neki kísérő. – Sajnálom, hogy elveszítetted a lányodat, de ahogyan váratlanul betoppant, olyan váratlanul újra megteheti. – próbáltam számára reményt adni kicsit, de a Teremtő dologra bármit is mondott, akkor se reagáltam már. Szerintem eléggé kifejeztem azt, hogy nem tartottam jónak a nőstényt a történtek után ilyen téren.
- De talán nem utoljára, hiszen sose tudhatod, hogy mit hoz a jövő. – mosolyodtam el, majd pedig a karomat leengedtem magam mellé.
- Szellemek legyenek veled és óvjanak, Achilles! – köszöntem el én is és már indultam is tova, hogy befejezzem, amit még kell és utána távozzak, amikor a kérdése megállított. – Miért ne, egy vadászat még belefér. – utána pedig nem volt más hátra, mint elveszni újra azerdőben és uzsonnát találni magunknak.

|| Köszönöm szépen a játékot! Élveztem, mint mindig. <3
Felhasználó profiljának megtekintése

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ Kor : 388
◯ HSZ : 309
◯ IC REAG : 256
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : Bazi nagy tetkók a karomon és a hason-háton

Re: Naturalak Völgy // Kedd Dec. 26, 2017 7:53 pm

Nem vicc volt. Miért nem ezzel kezdte? Mert nem erről volt szó. Megint ott tartunk, hogy minek is érdekelne jobban, mikor lelép. Mindig ez van, mindig megtörténik.
- Igen, piszkosul mázlista vagyok! Máig itt van velem.
A hátamon egy képként és néha meg is jelenik. Csak nem beszél.
- Tudom, hogy nekik mit jelentett. Nekem nem azt jelenti.
Erről nem fog lebeszélni. Majdnem négyszáz éves vagyok, nem most fogok megváltozni!
- Biztos nem azt akarta, hogy el legyen rabolva. Imádta a teremtőjét, kizárt, hogy a férje többet érjen.
Nem sokat beszélt arról a fószerről. Madi a békés megoldásokat szereti, biztos, hogy ágálna az ura kinyírása ellen. De ez nem normális viselkedés.
- Majd én tudom, mit kell csinálni, ha előkerül. De kösz, hogy törődsz vele, rendes tőled!
Ezt őszintén mondom, láthatja. Nem tudom, mennyire ismerte őt. Már nem lenne muszáj foglalkoznia vele, mégis gondol rá.
Nem segítek Lilit fikázni, inkább szétverek még egy fát. Nekem is megvan a véleményem, elég szar, neki megmondtam, meg is fogom, de nem sározom mások előtt. Így is totál kilehet.
- Úgy legyen, Daisy, úgy legyen!
Nagy a szíve ennek a nősténynek. Valamit megdobogtat az enyémben is. Madit sokan szeretik, ez jó érzés. Én csak a génjeimet adtam neki, amik - szerencsére - nem látszanak, de akkor is. Csak nézek Daisy-re, hogy ezzel mit akar. Egyszer visszajön vagy csak benéz? Minden elpusztul, én ebben hiszek. Akihez ragaszkodom, előbb-utóbb elmegy. Madivel se jutottunk messzire, elvitték. Mit akarnék még?
- Akkor adjunk neki! Kijár a búcsúvacsora.
És már keresek is egy odút, amibe betömködhetem a ruháimat. Ma kihajtjuk a vadakat, aztán nézhetnek az erdő őrei. Ezerszer jobb ez, mint fákat püfölni. A társaság miatt a legjobb.

// Nagyon köszönöm és remélem, még találkozunk! Smile //
Felhasználó profiljának megtekintése
Alignak
Admin

KARAKTERINFORMÁCIÓK
◯ HSZ : 6820
◯ IC REAG : 8562
Re: Naturalak Völgy // Pént. Dec. 29, 2017 11:54 am

Felhasználó profiljának megtekintése http://northstar.forumr.net
Ajánlott tartalom