HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
AKTÍV KARAKTEREK
115 TAG 52 FÉRFI 63 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
31 TAG 14 FÉRFI 17 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
29 TAG 15 FÉRFI 14 NŐ
ŐRZŐK
33 TAG 15 FÉRFI 18 NŐ
EMBEREK
13 TAG 4 FÉRFI 9 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ
Az előző negyed évben ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

...A Legsokoldalúbb:

...A Legszomorúbb:

...A Legjobb Bónusz:

írta  Jonathan Wilson Kedd Szept. 19, 2017 7:30 pm
írta  Destiny Maeve Bluefox Kedd Szept. 19, 2017 11:07 am
írta  Rebecca Morgan Kedd Szept. 19, 2017 7:36 am
írta  Madison River Layton Pént. Szept. 15, 2017 10:33 pm
írta  Hella Deborah Blackbird Pént. Szept. 15, 2017 9:09 pm
írta  Michael Cooper Csüt. Szept. 14, 2017 3:15 pm
írta  Prof. Dr. Lester J Edison Szer. Szept. 13, 2017 7:32 pm
írta  Primrose Trevelyan Vas. Szept. 10, 2017 10:48 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 1:00 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:58 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:58 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:57 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:42 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:42 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:38 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:50 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:49 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:46 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:45 pm
írta  Rebecca Morgan Hétf. Aug. 21, 2017 7:06 pm
írta  Alignak Vas. Aug. 20, 2017 12:32 pm
írta  Balthazar Bluefox Szomb. Aug. 19, 2017 5:26 pm
írta  Hannah B. Wilson Szomb. Aug. 19, 2017 12:10 pm
írta  Alignak Szomb. Aug. 19, 2017 9:04 am
írta  Dr. Emily Hart Kedd Aug. 15, 2017 7:09 pm
írta  Alignak Vas. Aug. 13, 2017 4:19 pm
írta  Payne Holmes Szomb. Aug. 12, 2017 1:21 am
Alignak

Catherine Benedict

Rebecca Morgan

Hans Elfman

Prof. Dr. Lester J Edison

Achilles Kilpatrick

Anguta

Hella Deborah Blackbird

J. Isaac Sladen

Corinne June Mouser

Share | .

Emma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Emma Ridley
Vérvonalfő

◯ Kor : 168
◯ HSZ : 671
◯ IC REAG : 728
◯ Lakhely : Fairbanks

Emma // Szer. Május 29, 2013 11:48 am

Heart-shaped box
Castor de Luca - Betolakodó

A Betolakodók Alfája, azaz, immár az enyém is, Todd gyilkosa. Először sótlan alaknak gondoltam, de igazából van humora, még akkor is, ha többnyire csak pár feles után mutatja ezt meg. Amellett, hogy tisztelem, előszeretettel használom a fürdőszobáját, és ha már ott vagyok… Nem ringatom magam abba a hitbe, hogy több vagyok számára egyszerű falkatagnál, még ha ez az én részemről az utóbbi egy évben olyan fordulatot is vett, amit nem díjazok különösképpen. Nem tudok egyelőre mit kezdeni a helyzetünkkel, de az biztos, hogy túl sokat jelent.
Sura – Az Új Élet - Első

Todd Teremtője, következésképp vérvonal szerint a felmenőm, első találkozásunk óta már kiderült, hogy a Vérvonalam feje is egyben. Messzemenőkig le vagyok nyűgözve, hogy személyesen ismerem Surát, még most sem hiszem el igazából. Tisztelem, még ha ennek jelét eddig nem is nagyon adtam, pláne azóta, hogy megtapasztalhattam a teljes erejét. Többet nem szeretnék kóstolót kapni belőle, iszonytató volt, pokolian szenvedtem.
Mark - NJK

A legjobb barátom, talán az egyetlen, akit valóban annak tartok, és minden körülmények között teljesen megbízom benne. Sajnálatos módon már rég nem találkoztunk, Detroitban maradt, és ott tengeti a napjait. Megértem, hisz ő hűséges az alfájához, számára ez sokat jelent, most már én is tudom, milyen az, így nem hibáztathatom, amiért nem bír elszakadni.
Cassie - NJK

Jóban voltam a kölykökkel Detroitban, sokat istápoltam őket, kellőképpen lefoglalta a túl sokat járó agyamat. Ő volt közülük a kedvencem, jó kapcsolatot ápoltunk, szerettem, de mióta eljöttem az ottani falkából, nem kerestem, így láttam jobbnak.
Nevezz el!

jellemzés és leírás és jellemzés és leírás jellemzés és leírás és jellemzés és leírás jellemzés és leírás és jellemzés és leírás jellemzés és leírás és jellemzés és leírás jellemzés és leírás és jellemzés és leírás
Nevezz el!

jellemzés és leírás és jellemzés és leírás jellemzés és leírás és jellemzés és leírás jellemzés és leírás és jellemzés és leírás jellemzés és leírás és jellemzés és leírás jellemzés és leírás és jellemzés és leírás
Nevezz el!

Jason Todd Ridley – NJK - Halott

Először szerető, majd a Teremtőm, akit talán a legkevésbé ismerek azon személyek közül, akikkel valaha összehozott a sors. Sosem tudtam eldönteni, mit érzek iránta, de azt hiszem, a bennem élő halandó kötődött hozzá. Farkasként már egymást váltotta a szenvedély és a gyűlölet irányába, de már sosem fogom megtudni, mi lett volna, ha még valaha találkozunk. Halott.
Kedvelem őket…
Emily Hart - Betolakodó

A falka egyik gyógyítója, viszonylag sokat fordulok meg a kezei közt. Szerintem kicsit hasonlóak vagyunk, ezért is kedvelem, bár ahhoz nem beszélünk eleget, hogy bizalmas viszonyba kerülhessünk. Talán ez a jövőben változni fog, bár sosem jöttem ki jól a nőkkel, lehet nem kellene erőltetni.
Duncan Corvin – Betolakodó

Ezt azért nem vallanám be senkinek, neki sem, de kedvelem a hímet, bírom, hogy mindig, minden körülmények között a másik arcába vágja a véleményét. Nem mellesleg szerintem igencsak jól együtt tudunk működni, mint az Anchorageban kiderül. Ettől függetlenül azt hiszem, ha több időt töltenénk együtt, egymás agyára mennék, két dudás nem fér meg egy csárdában…
Nora A. Wikde - Betolakodó

Nos, vele úgy kezdődött a kapcsolatom, hogy megláttam a csinos kis fenekét fedetlenül a mosdóban. Elég vicces szitu volt. Mostanra nagyon megkedveltem a nőstényt, bár szegényre újabban rájár a rúd. Ha lenne valaki, akivel beszélni akarnék a dolgaimról, és nőből van, az kétségkívül ő lenne.
Sarah Youngmay - Őslakos

Az első találkozásunkkor nekem jött, mint bolond tehén az anyjának. Istenesen megtéptük egymást, de valahogy mégis jól esett a dolog, akkor már elég rég nem volt részem egy jó kis adok-kapokban. Azóta egyszer töltöttünk el együtt több időt, megnéztünk egy hokimeccset, amikor is váltottunk egy csókot, utána pedig istenesen berúgtunk. Nagyon bírom a nőstényt, annak dacára, hogy nem szoktam jól kijönni velük. Amióta egy falkában vagyunk, nem kell aggódnom amiatt, hogy egyszer szembekerülök vele.
Norina Stefanson – Betolakodó

Mostanra már Castor kölykei sorába lépett ő is. Bírom a kiscsajt, egyébként is mindig jól kijöttem a fiatalokkal, szóval ez annyira nem meglepő. Egyszer letéptem a karját, ő akarta… fejlődni vágyott. Szeretem a céltudatosságát egyébként, úgy gondolom, hogy egész jó esélye van arra, hogy elérje a vágyait, sokat tesz érte már most, mintha egyetlen percet sem szeretne elvesztegetni az életéből.
Nevezz el!

Nevezz el!

Nevezz el!

Egy kis plusz
Futó ismeretség
Ki nem állhatom
Natan Vreth – Betolakodó

A falka omegája, nem épp kellemes szerepkör. Túlságosan nem ismerem, egyszer találkoztunk, mielőtt a falkába került volna, táncoltunk egy jót, kellemes személyt ismertem meg benne, ám azóta nem volt módunk erősíteni ismeretségünket. Talán idővel erre is sor kerül majd.
Sofia Salucci – Betolakodó

A konditeremben találkoztunk, nem rég tért vissza a falkába, Chicagóban már közéjük tartozott. Ismerte és kedvelte a Teremtőmet, amit még nem sikerült feldolgoznom. Kicsit olyan érzésem van vele kapcsolatban, hogy azt kapta meg, ami nekem járt volna, de nem neheztelek rá emiatt, nem tehet róla. Élek a gyanúval, hogy mindkét csapatban játszik.
Dante LaRusso – Betolakodó

Nem igazán indult jól a kapcsolatunk, minekután beállított a stúdiómba Todd fényképével, hogy szeretné megújíttatni, és ráadásként Castornak ajándékozni. Elküldtem a picsába. Azóta már elsimítottuk a helyzetet kettőnk közt, és elmondhatom, hogy nagyjából jól kijövünk, ha úgy hozza a szükség. Nem árthat, hiszen ő a Bétám is. Van egy arcberendezése egyébként, nekem minden alkalommal, mikor ránézek, az az érzésem, hogy egy pszichopata állat.
Payne Holmes - Őslakos

Még azelőtt lett az alkalmazottam, hogy beharapták. Akkoriban még nem egy falka volt a városban, így egy ideig mellőznöm kellett a személyét, de mostanra megint nálam dolgozik. Kedvelem, bájos, tiszta lelkű kislány, félek azonban, hogy tönkre fogja tenni a világunk. Ha engem kérdeztek, nem tartom jó ötletnek, hogy közénk emelték, de ezt már úgysem lehet visszacsinálni.
Pandora Scarlet Mallory - Őrző

Ő is nálam dolgozik, afféle asszisztens, a fotózáson kívül mindent rá merek bízni. A dolog szépséghibája csupán annyi, hogy időközben Őrző lett, amit nem díjazok kifejezetten, de nem rúgtam ki. Kezdem úgy érezni, hogy amint felveszek valakit magam mellé, hamarjában a természetfeletti világ részese lesz, és sosem általam. Bevallom, kicsit elegem van belőle.
Rocky – Őslakos

Ő is olyan posztot tölt be a falkában, mint én, egy ízben teszteltük is kicsit egymást, aminek a vége az lett, hogy egymásnak estünk, és elég csúnyán elintéztük a másikat, legalábbis én nagyon ramatyul néztem ki utána. Nem mellesleg lekurvázott előtte, szóval kicsit felhúzta az agyam. Ennek ellenére inkább szimpatikus, mint nem.
Camille Duvalier - Inaktív

Az első farkas, akivel találkoztam a városban. Azt hiszem, egyikünk sem akart engedni a makacsságából, tudott valamit, amire szükségem volt, úgyhogy vélhetőleg több időt töltöttünk el egymás társaságában, mint egyébként tettük volna. Most tartozom neki, tőle tudom, hogy Todd már nagyon régóta halott… Azóta se láttam, szóval nem hiszem, hogy be fogja hajtani valaha a tartozásomat.
Isabelle Davis - Őslakos

Az első Vörös Hold alkalmával vele kerültem szembe. Túl sokat nem ártottunk egymásnak, bár akkor két halandó életébe került a dolog. Aznap éjjel hazavitt, de azóta nem beszéltünk, bevallom, nem is kerestem a társaságát, egy ideig azért, mert más falkákban voltunk, aztán pedig valahogy másként alakult.
Adam Revenor – Őrző

Egy ízben farkas alakban elcsapott egy autó, pont benne ült, és bejött utánam az erdőbe. Segített meggyógyulni, szóval hálás vagyok neki, még azt is mondhatom, hogy jövök neki egyel. Szimpatikus volt, de azóta nem láttam, úgyhogy ennél többet egyelőre nem tudok mondani róla.
Annakpok – A Szabad – Első

A 2014-es Vörös Hold alkalmával ellene acsarkodtam, ugyan nem emlékszem semmire, de állítólag megpróbáltam megölni, nos, ez olyan jól sikerült, hogy én haltam meg majdnem. Meglehetősen kellemetlen este volt, bár be kell valljam, szimpatikusnak találtam a nőt, és talán én is kivívtam némi tiszteletmorzsát a személyem irányába. Elárulta, hogy ő Annakpok, hittem neki már akkor is, és ez azóta sem változott. Remélem, lesz még részem akkora megtiszteltetésben, hogy találkozhatok vele.
Mallory N. Nash – Első

A folyóparton futottam össze vele, beszélgetésbe elegyedtünk. Szimpatikus, ártatlannak tetsző nőszemély, de nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy van valami, amit nem veszek észre vele kapcsolatban.
Nevezz el!

Damien Baris - Inaktív

Azt hiszem, elmebajosabb a sokéves átlagnál. Mindösszesen egyszer volt hozzá szerencsétlenségem, de bátran merem állítani, hogy utálom. Egy igazi pöffeszkedő kis hólyag, aki még akkor sem hajlandó befogni a pofáját, és normálisan viselkedni, ha valaki segíteni akar rajta. Remélem, sosem látom többet… Kár, hogy a Betolakodók közé tartozik. Update: Szerencsére felszívódott, és nem kell elviselnem a jelenlétét.
Dominic Santoro - Betolakodó

Hát nem a szívem csücske a pasi, az egyszer biztos. Egész egyszerűen egy büdös parasztnak tartom, nem óhajtom szépíteni. Velem rendeltetett kurvákat Castornak a szilveszteri bulira, és közölte, hogy álomvilágban élek vele kapcsolatban. Más kérdés, hogy valószínűleg ebben igaza volt már akkor is, de ez így nem hiányzott a pofámba. Azóta kerülöm, mint a pestisest.
Juan Garcia Santa Anna - Magányos

Meglehetősen ittasan látogattam meg egy kocsmát, és belefutottam eme hímbe. Kezdetben úgy tűnt, jól alakul az este, de aztán valahogy eldurvultak a dolgok, aminek a csúcspontja kétségkívül az lett, amikor belevájt egy J betűt a hátsómba. Igazi egoista pöcs, állítom, pont olyan, mint én, csak pasiban, ha nem utálnám, vélhetőleg imádnám.
Nevezz el!

Nevezz el!

Nevezz el!

A hozzászólást Emma Ridley összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 06, 2014 6:59 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Emma Ridley
Vérvonalfő

◯ Kor : 168
◯ HSZ : 671
◯ IC REAG : 728
◯ Lakhely : Fairbanks

Re: Emma // Szer. Aug. 06, 2014 5:40 pm

Frissítve: 2014.08.06.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése