HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
AKTÍV KARAKTEREK
136 TAG 62 FÉRFI 74 NŐ
BETOLAKODÓ FARKASOK
31 TAG 16 FÉRFI 15 NŐ
ŐSLAKOS FARKASOK
24 TAG 10 FÉRFI 14 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
23 TAG 13 FÉRFI 10 NŐ
ŐRZŐK
32 TAG 13 FÉRFI 19 NŐ
EMBEREK
15 TAG 5 FÉRFI 10 NŐ
ALAPÍTÓK
10 TAG 5 FÉRFI 5 NŐ
Az előző negyed évben ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

...A Legsokoldalúbb:

...A Legtanulságosabb:

...A Legnagyobb találkozás:

...A Legjobbak (Vörös Hold - Hard):

...A Legjobb (Vörös Hold - Soft):

írta  Jamie Waldorf Szer. Nov. 30, 2016 3:53 pm
írta  Sage Miller Szer. Nov. 30, 2016 3:50 pm
írta  Emily Hart Kedd. Nov. 29, 2016 9:17 pm
írta  Catherine Benedict Kedd. Nov. 29, 2016 11:11 am
írta  Primrose Trevelyan Hétf. Nov. 28, 2016 1:52 pm
írta  Rebecca Morgan Csüt. Nov. 24, 2016 7:27 am
írta  Balthazar Bluefox Kedd. Nov. 22, 2016 8:30 pm
írta  J. Isaac Sladen Hétf. Nov. 21, 2016 9:34 pm
írta  Vendég Hétf. Nov. 21, 2016 12:46 pm
írta  Nessa O'Brien Hétf. Nov. 21, 2016 10:19 am
írta  Maya Honeycutt Szomb. Nov. 19, 2016 7:20 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 11:01 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 11:00 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 10:58 pm
írta  Jackson Carter Vas. Nov. 13, 2016 4:52 pm
írta  Catherine Benedict Szomb. Nov. 12, 2016 6:47 am
írta  Roxan A. Cruz Csüt. Nov. 10, 2016 7:40 pm
írta  Achilles Kilpatrick Csüt. Nov. 10, 2016 7:13 pm
írta  Andrzej Krakowski Kedd. Nov. 08, 2016 8:06 pm
írta  Roxan A. Cruz Kedd. Nov. 08, 2016 6:31 pm
írta  Tawny Vaidya Hétf. Nov. 07, 2016 11:02 pm
írta  Skyler R. Hamilton Hétf. Nov. 07, 2016 10:03 pm
írta  Balthazar Bluefox Hétf. Nov. 07, 2016 9:55 pm
írta  William Douglas Hétf. Nov. 07, 2016 6:48 pm
írta  Jackie Leigh Suresh Hétf. Nov. 07, 2016 3:32 pm
Celeste M. Hagen

Balthazar Bluefox

Lester J. Edison

Share | .

Játékostárs kereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
Alignak
Admin

◯ HSZ : 6140
◯ IC REAG : 8029
Játékostárs kereső // Csüt. Dec. 15, 2011 4:49 pm

First topic message reminder :

Itt kereshetsz magadnak partnert a játékaidhoz! Kezdeményezzetek, írjatok egymásnak üzeneteket bátran!

Ha pedig már nem aktuális a hirdetésetek, akkor módosítsátok a hozzászólásotokat!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://northstar.forumr.net

SzerzőÜzenet

◯ Kor : 29
◯ HSZ : 102
◯ IC REAG : 78
◯ Lakhely : Fairbanks

Re: Játékostárs kereső // Szer. Máj. 27, 2015 1:51 pm

Sziasztok! Smile

Egy szálam ismét felszabadult, szóval nyugodtan lehet keresni, ha valaki szeretne játszani velem! Smile
Felhasználó profiljának megtekintése

◯ Kor : 53
◯ HSZ : 280
◯ IC REAG : 289
◯ Lakhely : Anchorage

Re: Játékostárs kereső // Csüt. Máj. 28, 2015 6:23 pm

Üdv!

"Rasszista" módon Anchorage-i játszótársat keresnék elsősorban, vagy olyasvalakit, aki felbukkanhat ott. Jelentkezni PM-ben! Smile

( Ugyan itt a városhoz tartózókkal kapcsolatban bármiféle ismeretség jól jönne, ha már közel tíz éve rodeózok a két város közt, most meg lassan egy éve le is telepedtem Anchorage-ben. )
Camille Véronique Janvier
Gyógyító - Mentor

◯ Kor : 85
◯ HSZ : 83
◯ IC REAG : 61

Re: Játékostárs kereső // Pént. Máj. 29, 2015 9:32 pm

Sziasztok! Smile

2-3 szálra keresek játékostársakat. Elsősorban Fairbanks és körzete lenne a helyszín, de vevő vagyok egyéb lehetőségre is... (pl. múltidéző)

PM-ben várom a jelentkezéseket! Smile
Camie
Vendég
Vendég

Re: Játékostárs kereső // Pént. Máj. 29, 2015 9:54 pm

Hali! Very Happy

Mivel nem szeretnék csak a tesómmal játszani arra gondoltam, hogy új ismeretségekre teszek szert. Tehát aki szívesen játszana egy 15 évessel és van ideje, meg kedve hozzám, az dobjon fejbe egy pm-vel.
Vendég
Vendég

Re: Játékostárs kereső // Szer. Jún. 17, 2015 7:25 pm

Nem tudom, hogy az előttem beírtak közül ki kelt már el, meg ki nem, de bevállalnék egy aktívabb játékszálat, ha esetleg valaki kapható effélére, picit most minden szálam belassult úgy érzem. Főképp Fairbanksben, de szerintem sok mindent le lehet egyeztetni. Smile

Meg vagyok, köszönöm Smile

A hozzászólást Gaëlle Emilia de Guise összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 18, 2015 2:12 pm-kor.
Camille Véronique Janvier
Gyógyító - Mentor

◯ Kor : 85
◯ HSZ : 83

Re: Játékostárs kereső // Csüt. Jún. 18, 2015 2:04 pm

Sziasztok! Smile

Plusz 1-2 szál elindítására lenne még kapacitásom a jelenlegiek mellett. Aki esetleg játék szűkében lenne, vagy szívesen játszana velem, nyugodtan keressen PM-ben! Smile

Camie

update: még 1 szál kiadó! Smile

Köszönöm, elkeltem! ^^

◯ Kor : 24
◯ HSZ : 5
◯ IC REAG : 3

Re: Játékostárs kereső // Szer. Júl. 15, 2015 9:15 pm

Ollá szenyorok és szenyoríták! Vállalkozószellemű egyéneket keresek a kicsiny személyekkel való a játékra Very Happy Keresek olyan segítőkész egyedeket, akik segitenek a diplomamunka nevű szenvedésemben avagy farkasokkal kapcsolatba kerülni, vagy akár random szituációkból kihozni valami királyat Smile Aki affinitást érez nyugodtan reppentsen nékem egy pm-t:D

◯ Kor : 357
◯ HSZ : 188
◯ IC REAG : 154
◯ Feltűnést kelthet : Bazi nagy tetkók a karomon és a hason-háton

Re: Játékostárs kereső // Szomb. Júl. 18, 2015 1:09 pm

1. játékra keresek valakit Anchorage-ban! Smile
A karim már jó 50 éve ott él, lehet ismerni jó vagy rossz oldaláról is. Megkereshetsz megbízással (bérgyilkos a drága Smile ), leülhetünk piálni és szivarozni vagy bunyózhatunk is, esetleg a hármat együtt. Very Happy

Elkeltem, még 1. játék utánra is, köszönöm! Smile

A hozzászólást Achilles Kilpatrick összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 01, 2015 8:38 am-kor.

◯ Kor : 20
◯ HSZ : 376
◯ IC REAG : 317

Re: Játékostárs kereső // Szer. Júl. 22, 2015 10:32 am

Sziasztooook!

Mivel sajnos a szálaim állnak a nagy nyári fullasztó hőségben, ezért keresnék még egy vagy két valakit, aki szívesen összefutna a friss kis farkaskölykömmel. Elsősorban falkatagok jöhetnek szóba, mivel hotelfogságban vagyok, és csak velük mehetek ki, de ha esetleg Őrző vagy Ember megfordul épületen belül, akkor még ki tudunk alakítani valamiféle szitut, ami keretében mindenki biztonságban van a kis bundásomtól. ^^
Ha valakinek kedve támadt hozzám, támadjon meg egy pm-mel, esetleg fb, skype, ha tudja az illető.

◯ Kor : 22
◯ HSZ : 198
◯ IC REAG : 170
◯ Feltűnést kelthet : Világtalan a szentem

Re: Játékostárs kereső // Csüt. Júl. 23, 2015 10:04 pm

Sziasztok!

Tekintettel arra, hogy eme kis drágámmal egyetlen szálam sem fut jelenleg, és rendkívül sajnálatosnak is tartom a dolgot, ezért áruba bocsájtanám ismételten, mivel nagyon szeretnék játszani vele. Bármire vevő vagyok, ha van valakinek konkrét ötlete, amibe bepasszintható egy nem épp engedelmes farkaskölyök, az kopogtasson.
Illetve, van egy elképzelésem nekem is, amire keresnék egy delikvenst, aki bevállalja a dolgot. Smile Elég csajos program, legalábbis kétlem, hogy bármely daliás hím egyed szívesen venne részt némi hajszőkítésben. Very Happy Ezen a ponton azért annyi kérésem akad, hogy szegről-végről meséljünk be legalább valami felületes ismeretséget, mert akkor meg merem invitálni otthonra az illetőt. Smile

Remélem, ezúttal sikerrel járok! <333
Mira

Ugyan itt nem sikerült lépre csalnom senkit, de chaten összehoztam. Razz Very Happy

A hozzászólást Aleesha Mirabelle Rains összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 31, 2015 2:09 pm-kor.

◯ Kor : 255
◯ HSZ : 44
◯ IC REAG : 39

Re: Játékostárs kereső // Vas. Júl. 26, 2015 12:51 pm

Pajkos kislány keresi partnerét!

Betolakodók, őslakosok előnyben, hímek nőstények egyaránt. Főleg a játékba szeretnék belerázódni rendesen, szóval jó lenne megismerkednem a falkabéli szokásokkal.
Konkrét ötletem nincs, de szeretnék végre a munkámnak is szentelni magam - fellépni a kaszinóban.
Várom a kedves jelentkezőket!

Több játékra is vállalkozok párhuzamosan!

xxx

A hozzászólást Prudence Versipellis összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Szept. 10, 2015 7:39 pm-kor.
Felhasználó profiljának megtekintése http://www.wild-world.lapunk.hu

◯ Kor : 38
◯ IC REAG : 3
Seth MacFarlane
Re: Játékostárs kereső // Vas. Júl. 26, 2015 4:16 pm

Friss vagyok és ropogós, leszakításra váró virág, és egyéb kétértelmű metafóra, amiből nem jöhetek ki jól DE...
Játékostársat keresek. Ötlettel rendelkezők előnyben.
Abigail Cecile Kenway
Vezető Gyógyító - Mentor

◯ Kor : 55
◯ HSZ : 798
◯ IC REAG : 869
◯ Lakhely : Fairbanks, kertváros

Re: Játékostárs kereső // Vas. Júl. 26, 2015 5:47 pm

Halihó!

Őrzőket keresnék egy varázslat-tesztelős játékhoz (igen, az a bizonyos Alignak ellenis téma, ami a VH után lett bedobva), mivel azonban egész sok multi található az oldalon, gondoltam, itt is hagyok nyomot... Akit érdekel, bővebb infó az őrző belsős topicban. ^^
Abie

Senki többet harmadszor, elkelt! Smile

◯ Kor : 191
◯ HSZ : 107
◯ IC REAG : 87
◯ Lakhely : Immáron Fairbanks, véglegesen

Re: Játékostárs kereső // Szer. Júl. 29, 2015 11:34 am

Falkatagokat keresek, elsősorban szürkét!

Tekintettel arra, hogy elég ideje ülök már a határon, szeretném kipuhatolni, hogy a nagy szent alfánk megbékélt-e már kóbor pofám irányába. Mivel ő most nem aktív, ahogy láttam, ezért nem személyesen neki szól a kérdésem, hanem akárkinek, aki tudna nekem infokkal szolgálni. Fifinek kifejezetten örülnék, hiszen őt még ismerem is Kubából, de jöhet akárki, tényleg. Nem vagyok finnyás, a határkő csak ne válogasson, hanem örüljön, hogy lyuk van a seggén és az szelel. Very Happy

Nagyon gyorsan elkelt a szál, köszönöm Egon!

◯ Kor : 288
◯ HSZ : 121
◯ IC REAG : 103

Re: Játékostárs kereső // Szer. Júl. 29, 2015 2:11 pm

Rapszodikus tempójú szálra vállalkoznék, a kivel teljesen mindegy. Ha szeretnéd elvinni egy körre az Alfa testőrnőjét, dobj egy pmet. ^^

◯ Kor : 313
◯ HSZ : 338
◯ IC REAG : 299

Re: Játékostárs kereső // Szomb. Aug. 08, 2015 10:43 pm

Sziasztok!

Mivel eléggé megfogyatkoztak, és még fognak is a szálaim a jövőben, ezért elkezdeném árulni a különféle verzióimat, hátha akad valakinek hozzájuk kijátszani vágyott dolga, vagy csak hozzám hasonlóan petrezselymet árul.

Lilianne Beauchene
Egy szálat még szeretnék vele bevállalni, jöhet bármiféle lelki nyavalya, akkor is, ha nem ismerlek, akkor is, ha igen, szívesen játszom szellemesdit, besegítek az őrzőknek, esetlegesen ha csak egy pár szép csokor virág leszállítását kéred valami puccos rendezvényre, vagy bárhová, az is szóba jöhet. S mivel ez nagy kedvencnek tűnik az eddigiek alapján, még felidegesíteni is próbálkozhatsz. Kíváncsi vagyok, kinek fog sikerülni először. ^^ Megvan. <33

Lucas Flynn  
Túlontúl is takarékon van a kölyökképűm, jöhet bármiféle falkaügy, mentorkodás, bajba jutott szerencsétlen emberkéket is szívesen kiment égő épületekből. Nála kettő szálat is be mernék vállalni, ha akadna rá jelentkező. (2)

Goran Marković
Savannah után szabadon, Mr.Just.Look.At.Him is szívesen odadobná érdes modorát, és alkoholbűzös, több értelemben is szappanért kiáltó pofáját egy, esetleg két delikvensnek. A The Pit üzletvezetője, de mellékállásban autó- és motorszerelést is vállal, de egyébként simán csak meg is lehet próbálni szétverni az arcberendezését, élvezni fogja. Nála csak Anchorage, vagy a városon kívüli területek fér bele sajna. (2)

Wendy Camason
Mivel ő a legfrissebb kicsikém, és még mindig csak Lestert boldogíthatom vele, ezért szíves örömest indítanék vele kettő, három szálat, és nála aztán tényleg sok minden szóba jöhet. Segíteni fog esetlegesen lesérült farkaskákon, ha esetleg belefut egybe, illetve majd megfeszül azért, hogy megismerkedjen a drága őrzőtársakkal, vagy ha csak egyszerűen egy kiadós masszázsra van szükséged, áll rendelkezésedre. Felbukkanhat mindkét városban, és szívesen utazgat is, és egyébként ő a szellemesebb, odamondogatós fajta. (2)

Az egyszerűség kedvéért ezen karimra küldjön galambot az, akinek esetleg felkeltettem az érdeklődését.

Köszönöm szépen, minden szálam elkelt, úgyhogy nagy mindenkinek! hullámozós

A hozzászólást Lilianne Beauchene összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 15, 2015 1:12 pm-kor.

◯ Kor : 103
◯ HSZ : 301
◯ IC REAG : 295
Re: Játékostárs kereső // Pént. Aug. 14, 2015 6:40 am

Helló mindenkinek.
Most, pontosan és konkrétan, csak egy bizonyos játékos társat keresek, de őt aztán nagyon. Egyszer, még a chat-en valaki jelezte felém, hogy játszana velem, az elsős énjével. Nos, én most kronkrétan őt keresem. Szeretném, ha az illető magára ismer, akkor küldene nekem egy pm-et, hogy le tisztázzuk a részleteket. Ally

◯ Kor : 308
◯ HSZ : 120
◯ IC REAG : 110
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : a képem bal felén van egy heg

Re: Játékostárs kereső // Pént. Aug. 14, 2015 10:43 pm

Hahó :3

Nem tudom ki kelt el és ki nem, szóval bedobom magam én is *-*

Egy játékost keresek egyelőre - ezen karakterem feltámasztása érdekében és okán OO - akivel egy pörgösebb játékot lehetne vinni Áncsiban. Very Happy Ötletem van pár, hogyha megtetszettem valakinek, tudjátok merre találtok szívecskék
Ben D. Lavant
Őrző Gyógyító

◯ Kor : 28
◯ HSZ : 124
◯ IC REAG : 113

Re: Játékostárs kereső // Szomb. Aug. 15, 2015 6:34 pm

Széép napszakot!

Új karimat is bevetném a Fairbanksi életbe, kb mindenre kapható vagyok, de azért csak mértékkel. Razz  Aki kedvet kapott Jokerhez Benhez, és elhívná egy keringőre, annak csak egy PM az ára. Hely biztosítása ellenében vállalok kezdőt is. Very Happy

◯ Kor : 96
◯ HSZ : 633
◯ IC REAG : 524
◯ Lakhely : Anchorage >> Költözésben?
◯ Feltűnést kelthet : Jobb csukló környékén egy "Joy" tetoválás

Re: Játékostárs kereső // Vas. Aug. 16, 2015 11:49 am

Heyho!

Egy-két játszótársat keresnék. Szinte bármivel lehet keresni, hiszen Prim elég sokoldalú. Így, aki kedved érez hozzá, az nyugodtan dobjon meg egy pm-el. Semmi jónak nem vagyok elrontója és szívesen ötletelek veled! ^^

A hozzászólást Primrose Trevelyan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. Szept. 08, 2015 5:15 pm-kor.

◯ Kor : 24
◯ HSZ : 246
◯ IC REAG : 226
◯ Lakhely : Québec || Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Tetoválásai

Re: Játékostárs kereső // Vas. Aug. 16, 2015 3:16 pm

Ezzel a karakteremmel is keresnék játszópartnert. Jelenleg viszont csak kettőt, max. hármat. „Friss” őrzőként érkezem a városba, így későbbi barátok is jól jönnének, illetve keresnék olyan személyt is, akinek lenne kedve együtt edzeni a lánykámmal, tanítani őt. ^^

Annyi kérésem lenne, hogy akit érdekel a dolog az Prim-re írjon, csak írja bele, hogy melyik karakteremhez jelentkezik. Köszöntem!    

A hozzászólást Cali Rhine Scott összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. Szept. 08, 2015 5:13 pm-kor.
Naomi Sharp
II. Mágus

◯ Kor : 27
◯ HSZ : 1169
◯ IC REAG : 1101
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D

Re: Játékostárs kereső // Kedd. Aug. 18, 2015 2:18 pm

Halihó!

Még ugyan nem hajt a tatár, de szeretnék keresni egy farkaskát játékra, mert jó volna rágyúrnom az esszenciaszerzésre, igazából, jöhet akár kettő is, úgy hátha nagyobb eséllyel összejön, mert nem szeretném, ha fixen megbeszélnénk, hogy megkapom, igenis izzadjak meg érte. (Ezért nem lopom el Connor fésűjét sem. )
Úgyhogy, ha valakinek esetleg zavarhatom a köreit a vöröskémmel, az mindenképpen kilincseljen. A játék legkésőbb szeptemberben el kellene, hogy induljon, tehát addig nem sürgős, mert még Mayázom elméletileg. ^^

Nonóka

Update: 1 delikvens már akadt bounce

◯ Kor : 42
◯ IC REAG : 2
Re: Játékostárs kereső // Vas. Aug. 23, 2015 5:11 pm

Játékostársam keresem (ugyan ki gondolná?), semmiféle megkötés nincs, azt leszámítva, hogy nem szeretnék meghalni. Lehet férfi, nő, kutya, farkas, akárki... Most költöztem Fairbanks-be, az egyetemen kezdek majd tanítani matekot hamarosan szóval velem nyilván nem akciózás lesz.
Josh Colston
Desertor

◯ Kor : 226
◯ HSZ : 66
◯ Lakhely : Anchorage - Fairbanks
Re: Játékostárs kereső // Vas. Aug. 23, 2015 10:33 pm

Viszonylag friss érkezéssel Fairbanksbe, játékostársakat keresek, félni nem fog, ha nem (csak) ismerkedős, kávézós játékot szeretnél, áll elébe Cool

Nagyon rövid időn belül elkeltem, köszönöm!

◯ Kor : 43
◯ HSZ : 234
◯ IC REAG : 221
◯ Lakhely : Anchorage belvárosa
Re: Játékostárs kereső // Szer. Aug. 26, 2015 8:10 pm

Üdv!

Írtam egy kezdőt Hátsó boxok O'Connors Pub színhelyre. Ha valakinek van kedve, akár oda is beírhatja magát, akár kiírhat az épületből az utcára, ahogy van kedve.

Egy szálat tudok időben aktívan vállalni.
Sponsored content

Re: Játékostárs kereső // Today at 6:58 pm

Játékostárs kereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 11 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Similar topics

-
» Csapat/Játékos/Mesélő Kereső
» Karakter kereső
» Partnerkereső