HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
AKTÍV KARAKTEREK
136 TAG 62 FÉRFI 74 NŐ
BETOLAKODÓ FARKASOK
31 TAG 16 FÉRFI 15 NŐ
ŐSLAKOS FARKASOK
24 TAG 10 FÉRFI 14 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
23 TAG 13 FÉRFI 10 NŐ
ŐRZŐK
32 TAG 13 FÉRFI 19 NŐ
EMBEREK
15 TAG 5 FÉRFI 10 NŐ
ALAPÍTÓK
10 TAG 5 FÉRFI 5 NŐ
Az előző negyed évben ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

...A Legsokoldalúbb:

...A Legtanulságosabb:

...A Legnagyobb találkozás:

...A Legjobbak (Vörös Hold - Hard):

...A Legjobb (Vörös Hold - Soft):

írta  Jamie Waldorf Szer. Nov. 30, 2016 3:53 pm
írta  Sage Miller Szer. Nov. 30, 2016 3:50 pm
írta  Emily Hart Kedd. Nov. 29, 2016 9:17 pm
írta  Catherine Benedict Kedd. Nov. 29, 2016 11:11 am
írta  Primrose Trevelyan Hétf. Nov. 28, 2016 1:52 pm
írta  Rebecca Morgan Csüt. Nov. 24, 2016 7:27 am
írta  Balthazar Bluefox Kedd. Nov. 22, 2016 8:30 pm
írta  J. Isaac Sladen Hétf. Nov. 21, 2016 9:34 pm
írta  Vendég Hétf. Nov. 21, 2016 12:46 pm
írta  Nessa O'Brien Hétf. Nov. 21, 2016 10:19 am
írta  Maya Honeycutt Szomb. Nov. 19, 2016 7:20 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 11:01 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 11:00 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 10:58 pm
írta  Jackson Carter Vas. Nov. 13, 2016 4:52 pm
írta  Catherine Benedict Szomb. Nov. 12, 2016 6:47 am
írta  Roxan A. Cruz Csüt. Nov. 10, 2016 7:40 pm
írta  Achilles Kilpatrick Csüt. Nov. 10, 2016 7:13 pm
írta  Andrzej Krakowski Kedd. Nov. 08, 2016 8:06 pm
írta  Roxan A. Cruz Kedd. Nov. 08, 2016 6:31 pm
írta  Tawny Vaidya Hétf. Nov. 07, 2016 11:02 pm
írta  Skyler R. Hamilton Hétf. Nov. 07, 2016 10:03 pm
írta  Balthazar Bluefox Hétf. Nov. 07, 2016 9:55 pm
írta  William Douglas Hétf. Nov. 07, 2016 6:48 pm
írta  Jackie Leigh Suresh Hétf. Nov. 07, 2016 3:32 pm
Celeste M. Hagen

Balthazar Bluefox

Lester J. Edison

Share | .

Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next
Alignak
Admin

◯ HSZ : 6140
◯ IC REAG : 8029
Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Pént. Dec. 16, 2011 2:45 pm

First topic message reminder :

Ide írhatsz bármit a partnereid számára, ha éppen elkerülnétek egymást!
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://northstar.forumr.net

SzerzőÜzenet

◯ Kor : 442
◯ HSZ : 156
◯ IC REAG : 171
◯ Lakhely : Fairbanks

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Pént. Aug. 03, 2012 4:43 pm

Elnézést szeretnék kérni mindenkitől, aki rám vár, de a hetem kicsit sűrűbbre sikeredett, mint terveztem, és holnaptól keddig pedig nem is leszek itthon. A kalandba még írok ma szerintem, hogy ne álljon miattam, de a többi játékostársamtól egy kis türelmet kérnék szépen! Bocsánaaaat Smile
Felhasználó profiljának megtekintése
Castor
Alfa / Atanerk

◯ Kor : 355
◯ HSZ : 2000
◯ IC REAG : 2390
◯ Lakhely : Holiday Inn Express - Fairbanks

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Pént. Aug. 10, 2012 9:57 am

Ciao amici!

A helyzet az, hogy totálisan elfelejtettem, hogy (szégyenszemre) pótvizsgáznom kell xD Szóval az elmúlt és elkövetkező napokban a vizsga előtt leadandó anyagomon kell dolgoznom, hogy majd 21-én mehessek a vizsgára. Emiatt nem vagyok nem azért, mert éppen Spártát védem xD Emiatt elnézéseteket kérem, jövőre igyekszem nem megbukni Very Happy Addig Nektek jó punnyadást, akinek tartozom, attól 1000 sorry, hétfőn írok majd mindenkinek, becsszó! Smile

"Ha választanom kellene, hogy egy órát lent töltök a Hotel gyerekmegőrzőjében vagy egy feltételezett vérvonal alapítóval töltöm az éjszakát, hát... Mindenki tudja, mennyire rajongok a habszivacslabdákért."

Masako Saito
Kölyök

◯ Kor : 28
◯ HSZ : 596
◯ IC REAG : 641

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Pént. Aug. 10, 2012 10:47 am

Hali!

A mai napon elutazom és csak két hét múlva jövök haza! Mielőtt elindulok megpróbálom pótolni a hiányzó posztjaimat.
Kalanddal meg remélem azért megvártok Very Happy

Legyek jók és kellemes játékot!
:integet:
Castor
Alfa / Atanerk

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Kedd. Aug. 14, 2012 2:33 pm

Hellóóó!

Szóval az van, hogy ööö-izé, na. Tehát ezennel bejelentem, hogy jobb lenne, ha az augusztus érdeklődés hiányában elmaradna Very Happy Nem tudom, hogy kinek-mikor-mit tudok majd produkálni, mert most is csak pár percre jöttem fel, mert mindjárt vitorlát bontok és megyek megbeszélésre.
Ami van: nekem hátravan még a szakmai gyakorlatom, amikor annak vége, megyek 3 pótvizsgára, és ha annak is vége, akkor 5 napra elmegyek és végre én is nyaralok. El sem hiszem egyébként...

Mindenkitől heves elnézést, de azért kívánom Nektek, hogy élvezzétek ki azt a picit, ami még hátra van a nyáról, menjetek levegőre, igyatok, pasizzatok-csajozzatok, meg minden, ami a csövön kifér Wink Cool

Ölellek Benneteket!

Ps.: Cicc, nem felejtettelek el, de ma este fog kiderülni, hogy mikor érek még rá a héten és mikor kell rabszolgasorba hajtanom a fejem. Ma még írok sms-t Smile

"Ha választanom kellene, hogy egy órát lent töltök a Hotel gyerekmegőrzőjében vagy egy feltételezett vérvonal alapítóval töltöm az éjszakát, hát... Mindenki tudja, mennyire rajongok a habszivacslabdákért."

◯ Kor : 157
◯ HSZ : 1335
◯ IC REAG : 1261

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Szer. Aug. 15, 2012 1:42 pm

Papus után (továbbra is) szabadon!

Mint a mellékelt ábra is mutatja, bokros teendőim nem akarnak redukálódni, sőt, a rohadékok, rájöttek, hogyan osztódhatnak, szóval ez a hét is kilőve. A következő valószínűleg úgyszintén, utána albérletbe költözés, suli körüli teendők... Az igazat megvallva hangyapöcsnyi esélyt látok rá, hogy augusztusban érdemben is itt legyek, néha fel tudok lesni, de reagot senki ne várjon tőlem, mert azzal szeptemberig nem igazán tudok szolgálni. :/

Elnézést és sűrű bocsánatkérés mindenkitől! (Bár ahogy elnézem, ez a hónap nem csak nálam pangás FRPG terén. XD)

További jó nyarat, hála a jó égnek már csak kevés van belőle!

Dun

◯ Kor : 121
◯ HSZ : 50
◯ IC REAG : 54
Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Kedd. Aug. 21, 2012 10:08 pm

Az elkövetkező 3 napban gólyatáborban leszek, úgyhogy addig nem fogok tudni írni.

◯ Kor : 30
◯ HSZ : 456
◯ IC REAG : 495

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Szer. Aug. 22, 2012 12:22 am

Sziasztok, Drágaságok Very Happy

Legalább három napra eltűnök a nagy internettelen semmiben, ésterveim szerint naponta erúgunk-leégünk, kipihenjünk magunkat, úgyhogy legfeljebb telefonon értek majd utol Very Happy

Addig mindenki kerüljön elő, míg én hazaérek Very Happy

Pápá

Vendég
Vendég

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Szer. Aug. 22, 2012 1:48 pm

Halihó! Látom, mindenki nyaral, ezért inkább ide írok, szeretnék aktivizálódni, ha lehet Smile

Köszi, pussz Smile
Castor
Alfa / Atanerk

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Szer. Aug. 22, 2012 9:58 pm

Megtörtént, szeretettel köszöntünk megint, remélhetőleg ősztől visszatérünk a régi kerékvágásba Razz

És akkor itt megemlítem, hogy még mindig serényen vizsgázok, családilag lakásátrendezünk, munkát intézünk, úgyhogy élek, nem hagyok el senkit, csak magamat se találom Razz

Puszi all ^^

◯ Kor : 442
◯ HSZ : 156
◯ IC REAG : 171

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Szer. Aug. 22, 2012 10:14 pm

Na, akkor én is előre leadnám a hiányzási listámat Razz

Ezen a hétfőn szombaton, azaz 25-én elutazom a gólyatábor előkészítő táborába, és csak hétfőn, azaz 27-én érkezem majd haza. Ezt követően szombaton szintén eltűnök gólyatáborba, és elsejétől hatodikáig nem leszek megint Smile A türelmet előre is köszönöm!

◯ HSZ : 173
◯ IC REAG : 191
◯ Lakhely : Fairbanks, USA
Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Szomb. Szept. 15, 2012 1:04 pm

Ma utazom barátomhoz, és egészen SZEPTEMBER 23.áig nála lebzselek majd. Razz Ha tudok és lógok valakinek (most pont épp nem Razz) akkor írok. Pusszantás
Alice Danielle Lavant
II. Gyógyító

◯ Kor : 29
◯ HSZ : 613
◯ IC REAG : 616
◯ Feltűnést kelthet : Hiányzik bal lába térd alatt (protézist hord)

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Pént. Okt. 19, 2012 12:11 am

Most hétvégén nem leszek. Kedd este jövök haza!
Akkor majd mindenkinek írok. Charles, ha holnap (pénteken) lesz időm írni neked akkor megteszem. Ha nem akkor ne haragudj, de kedden este pótolni fogom! Vagy ha esetleg van ötleted kezdésnek nyugodtan írhatsz! Smile

Legyetek jók addig is
Puszi
Alice, masako, Isabelle

◯ Kor : 39
◯ HSZ : 9
◯ IC REAG : 11
◯ Lakhely : Fairbanks, AK
Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Hétf. Okt. 29, 2012 7:24 pm

Holnap reggeltől szombatig nem leszek elérhető, a játékaim addig fagynak. Legyen kellemes őszi szünetetek Smile
William Douglas
Protektor, Harcos

◯ Kor : 95
◯ HSZ : 744
◯ IC REAG : 707

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Kedd. Nov. 06, 2012 8:37 am

Boldog szülinapot Jake fiam!
(És nekem is előre. XD)

Felhasználó profiljának megtekintése http://viennemoore.tumblr.com/

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Kedd. Nov. 06, 2012 11:29 am

Szevasztok, Mazsolák!

Három dologra lennék kíváncsi - azért is inkább ide, nem hírekbe írom, hogy itt feleljetek. Very Happy

1. Vannak játékok - nem is egy -, amik régóta állnak, ez nagyjából a nyarat jelenti, onnantól kezdődött a pangás. Ezeket a helyszíneket nem ártana fagyasztani, de aki úgy érzi/tudja, hogy hamarosan kap valamelyik álló játékára reagot, az sikítson, és akkor azt a placcot nem bántom.

2. Plecsnik. Szégyellem, de gőzöm nincs, kinek lógunk ilyen-olyan jelvénnyel, ha valaki reagszámhatárt ugrott vagy más egyéb téren alkotott és elmaradt a plecsni, az is sikítson!

3. Van-é igény egy zsebszöveges és/vagy váltólázas fordulóra, némi visszarázódás érdekében?

Bónusz: mi legyen a Vér Ára kalanddal?
Lehetséges opciók: egy summázott összefoglaló a végére, ami lezárja a kalandot, lelövi a poénokat, elvarrja a szálakat és úgy folytatódna tovább az élet, mintha végigjátszottuk volna. VAGY Totál lefagyasztjuk, és megvárjuk Castort - szegény Papusra még jó darabig kell várni Sad -, és akkor lezúzzuk. VAGY Megpróbáljuk berúgni a motort, hátha beindul...

Ti, mit, hogyan láttok?

Duncan

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Kedd. Nov. 06, 2012 11:59 am

Ami engem illet...

1) Hát... ami álló játékom van régóta, az Cas-szal vagyis másik karijával van, de én őt megvárnám vele mindenképpen. Wink

2) A zenedobozos beküldésér járó Médiasztár jelvény elvileg járna a 2-3 posztért, amit beküldtem, de időközben ki lett véve a jelvénylistából. Így nem is szóltam, mert nem tudom, hogy most akkor megkaphatom-e vagy sem. Embarassed

3) Még a Júliusi Zsebszöveg-Váltóláz jelentkezésemet egybe küldtem el. És csak a zsebszöveget kaptam meg, amit azóta teljesítettem. Ha megkapnám a váltólázas kérdést, azt is szívesen megcsinálom. És újabb fordulóba is beneveznék. ^^

Bónuszt kihagyom, mert nem érint. Viszont Grizzly horror-házas, bűnbe esős kalandját én szívesen befejezném. Még úgy is, ha a többieknek nincs ár ideje, kedve. Wink *Kíváncsi neki melyik bűnt szánták*
Masako Saito
Kölyök

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Kedd. Nov. 06, 2012 9:11 pm

Hali!

1.Nekem is van játékom Castor egyik karijával, ahová nekem kéne írnom, csak még mindig nem találtam ki, hogy mit. Szal én azt majd egyszer szeretném folytatni, szóval gondolom ilyenkor a fagyi a megoldás.

2.Elvileg nekem nem jár plecsni!

3.Zsebszöveg/váltóláz. Én szívesen részt vennék benne, ha a többiek is, csak sajnos elég lassúak a játékok. Gondolom sokan elfoglaltak. De ha esetleg elindul szóljatok, mert engem érdekel a dolog! Very Happy

4.Vér ára: engem sem érint, viszont én is szívesen végig játszanám a Fűrészes-horror kaland ugyan azon okból, mint Chris.

De ami még nagyon fontos!

JAKE ^^

◯ HSZ : 456
◯ IC REAG : 495

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Kedd. Nov. 06, 2012 9:12 pm

Will, köszönöm a születésnapi jókívánságot Very Happy

Dun, majd valamikor koccanhatnánk MSN-en, és megbeszélhetnénk a részleteket az oldallal kapcsolatban.
De azért válaszolok is:

1. Szerintem is át kéne futni a helyszíneket, a rég fagyottakat lezárni, és esetleg kiküldeni egy-egy üzit, e-mailt a játékosoknak, megérdeklődni, hogy várjuk-e vissza őket. Akiről meg tudjuk, hogy nem jön vissza, azt törölni, átrendezni.
(De lusta vagyok ennek nekiállni már szeptember óta XD)

2. Plecsnik. Sajnos nekem sincs halovány lila gőzöm sem a tartozásainkról. Akinek tartozunk, az tényleg sikítson, átfogóbb ellenőrzést max akkor érdemes tartanunk elmaradás-ügyben, ha legalább a biztos vissza nem térő karakterek kiestek már.

3. Részemről most nincs, egyelőre örülök, ha natúrban meg tudom írni viszonylagos rendszerességgel a reagjaimat... Sad

Bónusz: mi legyen a Vér Ára kalanddal?
Ebben én nem tudok nyilatkozni, nem tudom hol tart, vagy mennyi van még hátra, de majd a játékosok nyilatkoznak Very Happy

Christy: Ha összefutok Ash-el valamilyen fórumon, akkor megkérdezem tőle, hogy várható-e valami a kaland kapcsán

Masa: Neked is nagyon szépen köszönöm Smile

Masako Saito
Kölyök

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Kedd. Nov. 06, 2012 9:28 pm

Jah és igen!

TESSÉK KATTINTGATNI! Lenullázták az egészet és újraindult! Most kb a 35dik helyen vagyunk a második oldalon! Szóóóval Kattintásra fel!!!

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Szer. Nov. 07, 2012 12:43 am

Ash konkrétan nem válaszol, hiába írok rá FB-n. :S Nem tudom mi van vele. De azt megköszönöm Jake.

Közben eszembe jutott még valami... Shila profiljában a Vérvonalak rész nem látható. Nem tudom ennek mi az oka, ez kb. most tudatosult bennem a mai napon. Szóval, ha valaki utána nézne, esetleg beállítaná megköszönném. Wink

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Szer. Nov. 07, 2012 6:56 am

Jake, bármikor, ha fent vagyok msn-en, nekem megfelel az "értekezlet", amikor Te is ráérsz, nyugodtan írj rám. Smile (Ma 6 körül érek haza, utána fix, hogy fent leszek.)

Oké, akkor a kérdéskörbe már Ash horror-show-ja is bekerült, zsebszöveget meglátjuk - szerintem -, ha a többieket lerendezzük, és igen, KATTOLJATOK!

(Basszus, mennyi elmaradás van! XD)
William Douglas
Protektor, Harcos

◯ Kor : 95
◯ HSZ : 744
◯ IC REAG : 707

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Szer. Nov. 07, 2012 8:19 am

Ma, ha túlélem a tesit (korizni megyünk és tegnap éjjel is koris esten voltam, szóval jó kis izomláz várható XD) összeszedem a gondolataimat és megosztom veletek én is.

Felhasználó profiljának megtekintése http://viennemoore.tumblr.com/

◯ Kor : 74
◯ HSZ : 212
◯ IC REAG : 224

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Csüt. Nov. 08, 2012 9:28 am

Türürüüp...

1.Szóval én élek, és éledezek de lassan, mert millió meg egy a dolgom, viszont írogatnék, szóval heves csápolással jelezném, hogy az én játékaimat se zárjátok le légyszilégyszi *-*

2.Plecsni nekem nem tudom, hogy járna-e, szóval az mindegy xD

3.Igenigen, én szívesen játszanék *-*

+1. Nekem eddig nagyonbejött, és szívesen folytatnám ígyis-úgyis, szóval döntsön majd a többség. (:
Emily Hart
Gyógyító

◯ Kor : 104
◯ HSZ : 486
◯ IC REAG : 540
◯ Lakhely : Fairbanks, AK

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Csüt. Nov. 08, 2012 2:44 pm

1. Nekem Dominic drágával van játékom, meg Calebbel, ami áll. Ezeket nem szeretném záratni, lassan úgyis végéhez érünk velük. Very Happy

2. nem tudok róla, hogy lenne ilyen téren elmaradásom

3. engem ilyen téren mindig noszogatni kellett. XD Nem vagyok egyikért se oda. Smile

+ én értelemszerűen játszanám, Jezzel nem tudom mi van. Ha pedig nem kerülne kijátszásra, akkor se szeretném a summázós verziót, mert az olyan, olyan... na. :/ Akkor már csináljunk belőle több kisebb emberes kalandot (ahány szál, annyi kalandocska egymás mellett, egymástól függetlenül, mégis összekapcsolódva) hátha haladósabb lesz majd... de ez csak ötlet. Smile

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Szer. Nov. 14, 2012 8:20 pm

Jövő hét csütörtökig szabadságolom magam. Siófokra megyek holnap barátomat boldogítani. Vasárnap du., illetve hétfőn estig tudok majd netezni picit, meglátom kinek lesz ihletem írni. Utána Csütörtök este leszek minden valószínűség szerint legközelebb.
Sponsored content

Re: Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...) // Today at 6:55 pm

Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 21 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 21  Next

Similar topics

-
» Üzenetek (nem vagyok elérhető, stb...)
» Mayakashi Kaen agglegény lakása
» Naruto Kvízjáték (kvíz 02|12)
» A falu főkapuja
» Gretel Britanova