HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
AKTÍV KARAKTEREK
136 TAG 62 FÉRFI 74 NŐ
BETOLAKODÓ FARKASOK
31 TAG 16 FÉRFI 15 NŐ
ŐSLAKOS FARKASOK
24 TAG 10 FÉRFI 14 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
23 TAG 13 FÉRFI 10 NŐ
ŐRZŐK
32 TAG 13 FÉRFI 19 NŐ
EMBEREK
15 TAG 5 FÉRFI 10 NŐ
ALAPÍTÓK
10 TAG 5 FÉRFI 5 NŐ
Az előző negyed évben ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

...A Legsokoldalúbb:

...A Legtanulságosabb:

...A Legnagyobb találkozás:

...A Legjobbak (Vörös Hold - Hard):

...A Legjobb (Vörös Hold - Soft):

írta  Alignak Today at 2:37 pm
írta  Alignak Today at 2:19 pm
írta  Alignak Today at 2:03 pm
írta  Achilles Kilpatrick Yesterday at 8:09 pm
írta  Celeste M. Hagen Csüt. Dec. 01, 2016 3:50 pm
írta  Jamie Waldorf Szer. Nov. 30, 2016 3:53 pm
írta  Sage Miller Szer. Nov. 30, 2016 3:50 pm
írta  Emily Hart Kedd. Nov. 29, 2016 9:17 pm
írta  Primrose Trevelyan Hétf. Nov. 28, 2016 1:52 pm
írta  Rebecca Morgan Csüt. Nov. 24, 2016 7:27 am
írta  Balthazar Bluefox Kedd. Nov. 22, 2016 8:30 pm
írta  J. Isaac Sladen Hétf. Nov. 21, 2016 9:34 pm
írta  Vendég Hétf. Nov. 21, 2016 12:46 pm
írta  Nessa O'Brien Hétf. Nov. 21, 2016 10:19 am
írta  Maya Honeycutt Szomb. Nov. 19, 2016 7:20 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 11:01 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 11:00 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 10:58 pm
írta  Jackson Carter Vas. Nov. 13, 2016 4:52 pm
írta  Catherine Benedict Szomb. Nov. 12, 2016 6:47 am
írta  Roxan A. Cruz Csüt. Nov. 10, 2016 7:40 pm
írta  Achilles Kilpatrick Csüt. Nov. 10, 2016 7:13 pm
írta  Andrzej Krakowski Kedd. Nov. 08, 2016 8:06 pm
írta  Roxan A. Cruz Kedd. Nov. 08, 2016 6:31 pm
írta  Tawny Vaidya Hétf. Nov. 07, 2016 11:02 pm
írta  Skyler R. Hamilton Hétf. Nov. 07, 2016 10:03 pm
írta  Balthazar Bluefox Hétf. Nov. 07, 2016 9:55 pm
Balthazar Bluefox

Alignak

David A. Blandern

Lester J. Edison

Celeste M. Hagen

Achilles Kilpatrick

Share | .

Mallory-lak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Alignak
Admin

◯ HSZ : 6143
◯ IC REAG : 8029
Mallory-lak // Vas. Dec. 22, 2013 8:20 pm

First topic message reminder :

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://northstar.forumr.net Online

SzerzőÜzenet

◯ Kor : 29
◯ HSZ : 501
◯ IC REAG : 488
◯ Lakhely : Fairbanks, Mallory-lak

Re: Mallory-lak // Szomb. Nov. 07, 2015 8:18 pm

Szerencse, hogy nem egy hodályban lakom, így nem fenyeget minket az a veszély, hogy túl nagy területen tud pörgetni, majd túl nagyot essünk. Mondjuk le sem rúgok semmit a helyéről, ami kifejezetten előny, így kacagásomba nem fullad bosszúság.
- Nálam ne lenne?
Tettetem a sértődöttet, mert az biztos, hogy van csokim, mindenféle. A fehér mondjuk nekem nem annyira kedvencem, de tárolok mindenfélét, sose lehet tudni, hogy kit hívok meg. Naomi miatt sztracsatella is van mindig, azt neki tartogatom. A fehér csokit meg eztán majd Philnek fogom vételezni.
- Gyűröm, igen, bár meg kell mondjam kevesebb lelkesedéssel, mint az elején. Minden alkalommal, amikor elcsúszom az időben, akkor azt érzem, hogy erre se vagyok jó. Tök gáz, Naomival együtt kezdtünk, de hónapokkal előbb vizsgázott le, mint én, pedig én is igyekeztem. Na mindegy, éljen a kisebbségi komplexus. Nem mellesleg szerintem érdemes lenne bepróbálkozz a zenei vonalon megint. Oké, valamiből élni kell, de jobb lenne, ha azt csinálhatnád, amit szeretsz is, nem igaz?
Mosolygok rá immár a konyhapult mögül, amire kihelyeztem a dobozt, amiben a csokikat szoktam tárolni.
- Én kérek elnézést a keréktelen banyatankodtól. Annál lejjebb már csak a hasitasi lenne, igaz-e?
Vigyorgok rá, s feldobom hátsómat a pultra a csokisdoboz mellé. Otthon vagyok, meg egyébként is, ha nem így lenne, akkor sem cselekednék másképpen. Szeretek asztalon, pulton, egyéb magasított bútorokon ülni.
Megforgatom a szemeimet. Ő is ugyanazt a lemezt nyúzza, amit Claude. Komolyan, fárasztóak. Szar ember vagyok, oké? Mondd csak ki te is. Önző, nemkeresős, egoista idióta. És még nekem sír a szám..
Pofám leszakad, egyébként!
- Itt. És nem is tudod mennyire rokonlelkek vagytok. Ő sem érzékelte a törődésemet. Viszont, ha már nála tartunk. Lenne egy komoly kérdésem, feltehetem?
Van ennek az első két mondatnak némi kapd be színezete is, de nem vetemedek olyasmire, hogy ilyet tényleg Phil képébe vágjak. A végén még ő is elviharzana, mint a szél. Aztán csak kapkodhatnám a fejem, hogy minden hím mekkora gyökér is tud lenni. Nekem meg van önkritikám, tudom, hogy valószínűleg nem véletlen a hisztijük, csak így őszintén? Utólag mit kezdjek már vele?
- Nem, nem került el valószínűleg, de nem emlékszem belőle semmire. Az pozitív, hogy idén nem vakítottam meg senkit és nem tört el semmim, de amúgy elég furcsa üresség van bennem ezzel kapcsolatosan. Téged.. khm.. hogy érintett?
Felhasználó profiljának megtekintése

◯ Kor : 36
◯ HSZ : 189
◯ IC REAG : 170
◯ Lakhely : Fairbanks

Re: Mallory-lak // Szomb. Nov. 28, 2015 3:08 pm

- Jól van, jól van, bocsánatodért esedezem, ó, nagyságos asszony. Térdre azért hadd ne boruljak, ha megengedi felséged... - kapom fel a kezem védekező mozdulattal, de persze csak annyira komolyak a szavaim, mint az ő sértődött színjátéka.
- Ugyan már, ne hülyéskedj... ez nem versenyfutam! Mint ha hajtana a tatár... - csóválom a fejem, elvégre a családban rajtam kívül mindenki őrző, okés, hogy mindent nekem se mondhatnak el, de azért egész jól beleláttam a dolgokba, mi hogy megy náluk - Gondolom megvan a maga oka, hogy miért sietteti ennyire a dolgot... amúgy meg azt hiszem, ez tipikusan az a lassan járj, tovább érsz műfaj, elvégre hiába tanulsz meg egy csomó varázslatot, ha nincs kellő tapasztalatod, rutinod hozzá... Legalábbis apu mindig valami ilyesmit magyarázott a húgomnak, ő is mindig azért panaszkodott, hogy a nővérünkhöz képest hogy le van maradva. - vakargattam meg a tarkóm töprengve, pláne, hogy időközben átnyergeltünk rám, mint témára, és nem Pandora volt az első, aki betalált egy ilyen javaslattal.
- Hát, nem is tudom, sikerülne-e bejutnom a helyi szimfonikusok közé... - nesze neked kisebbségi komplexus, hogy csak emlegetni kellett - Majd teszek egy próbát. - ígértem meg, azzal úgy sem veszítek semmit, nem igaz? Pláne, hogy Payne is javasolta már, nem egyszer.
- Hééé már! Kikérem magamnak. Odáig sosem süllyednék... hogy felvegyem. Ha te is ott vagy. Amúgy van egy. Otthon. A szekrény mélyén. Még Japánból, animés. Tök jól néz ki, meg praktikus is. - próbáltam menteni szerencsétlen darab becsületét, de azt hiszen, a vászonszatyrokkal együtt eláshatják maguk az unokahúgom szemében.
Közben, ha előkerül a csoki, önállósítom is magam, megkóstolva, igaz, én nem pattanok fel mellé a konyhapultra, mégsem otthon vagyok, de azért nekidőlök én is, úgy lesek fel rá, miközben mesél. Mondjuk arra, hogy a bundás barátja még itt él, csak elhúzom a szám, de inkább elharapom a nyelvem, mint hogy megszólaljak... arra meg, hogy rokonlelkek lennénk?! Kikérem magamnak... Mondj még ilyen szépeket, menten elsírom magam.
- Na ki vele! Furdal a kíváncsiság. - noszogatom egy kicsit, hogy hadd halljam, de válasz helyett úgy tűnik, előbb még ezt a Vörös Holdas dolgot rágjuk át téma gyanánt... hát jó.
- Hála az égnek... - sóhajtok megkönnyebbülten amikor megtudom, hogy megúszta, de aztán, ahogy én kerülök szóba, nem is tudom, mit mondjak hirtelen.
- Hát... gondolom hülyén fog hangozni az, hogy veled álmodtam aznap éjjel, mi? Mondjuk elég elborult egy álom volt, az tény... Amúgy kutya bajom, ahhoz képest, hogy másokkal mi történt a lakban... - halkítom le a hangom, mert voltak ott őrzők is, gondolom, ő is értesült róla, hány halottunk volt... no meg hogy aztán végül mind feltámadtak. De ha nem tud róla, akkor most fog, mert sietve elregélem neki a történteket, úgy sem hiszem, hogy olyan államtitok szintű titok lenne a falkán belül.
- De most már hadd hallom, mit is akartál kérdezni? - terelem vissza a beszélgetés folyamát az előző mederbe.
Felhasználó profiljának megtekintése
Alignak
Admin

◯ HSZ : 6143
◯ IC REAG : 8029
Re: Mallory-lak // Hétf. Jan. 25, 2016 9:01 pm

Felhasználó profiljának megtekintése http://northstar.forumr.net Online
Sponsored content

Re: Mallory-lak // Today at 2:40 pm