HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
AKTÍV KARAKTEREK
68 TAG 31 FÉRFI 37 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
19 TAG 8 FÉRFI 11 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
17 TAG 7 FÉRFI 10 NŐ
ŐRZŐK
18 TAG 10 FÉRFI 8 NŐ
EMBEREK
5 TAG 2 FÉRFI 3 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ
Az előző negyed évben ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

...A Legsokoldalúbb:

...A Legszomorúbb:

...A Legjobb Bónusz:

írta  Daisy Corina Lacroix Yesterday at 7:52 pm
írta  Primrose Trevelyan Szomb. Nov. 18, 2017 11:58 pm
írta  Alignak Szomb. Nov. 18, 2017 11:36 pm
írta  Darren Northlake Szomb. Nov. 18, 2017 11:21 pm
írta  Darren Northlake Szomb. Nov. 18, 2017 2:34 pm
írta  Darren Northlake Szomb. Nov. 18, 2017 2:18 pm
írta  Wyatt L. Quinn Szomb. Nov. 18, 2017 11:06 am
írta  Darren Northlake Szomb. Nov. 18, 2017 10:21 am
írta  Celaena McDonald Szomb. Nov. 18, 2017 10:20 am
írta  Jackson Carter Pént. Nov. 17, 2017 10:42 pm
írta  Rocky Pént. Nov. 17, 2017 7:19 pm
írta  Zachariah O. Danvers Csüt. Nov. 16, 2017 9:15 pm
írta  Kyle Prescott Csüt. Nov. 16, 2017 8:43 pm
írta  Alignak Csüt. Nov. 16, 2017 8:06 pm
írta  Daisy Corina Lacroix Csüt. Nov. 16, 2017 11:33 am
írta  Daphné Seward Hétf. Nov. 13, 2017 9:12 pm
írta  Darren Northlake Hétf. Nov. 13, 2017 8:47 pm
írta  Darren Northlake Hétf. Nov. 13, 2017 8:45 pm
írta  Hannah B. Wilson Hétf. Nov. 13, 2017 8:34 pm
írta  Daisy Corina Lacroix Hétf. Nov. 13, 2017 7:57 pm
írta  Daisy Corina Lacroix Hétf. Nov. 13, 2017 7:19 pm
írta  Alignak Vas. Nov. 12, 2017 4:43 pm
írta  Destiny Maeve Bluefox Vas. Nov. 12, 2017 3:10 pm
írta  Corinne June Mouser Vas. Nov. 12, 2017 3:08 pm
írta  Catherine Benedict Vas. Nov. 12, 2017 9:35 am
írta  Hans Elfman Pént. Nov. 10, 2017 1:42 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Nov. 07, 2017 7:13 am
Darren Northlake

Jackson Carter

Primrose Trevelyan

Alignak

Daisy Corina Lacroix

Hans Elfman

Michael Cooper

Celaena McDonald

Rebecca Morgan

Rocky

Share | .

Naomi - Dear Diary

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Naomi Sharp
II. Mágus

◯ Kor : 28
◯ HSZ : 1197
◯ IC REAG : 1119
◯ Lakhely : Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : Lépten-nyomon csetlik-botlik :D

Naomi - Dear Diary // Hétf. Feb. 10, 2014 4:54 pm

Dear Diary!

Életem értelme - Maya

A kicsi lányom. Nyáron lesz 8 éves, de sajnos nem lehet velem, bármennyire is szeretném az ellenkezőjét. Bízom benne, hogy a jövőben sikerül majd elérnem, hogy az életem része legyen, de egyelőre erre nincs túl sok esély. Szinte minden gondolatom körülötte forog, hisz tudom, nélküle nem vagyok egész. Fogalmam sincs, milyen élete van, vajon hasonlít-e rám, vagy sem, de mindig úgy képzeltem, hogy hozzám hasonlóan vörös hajú kis csöppség. Mostanra persze már nem is annyira kicsi…

Életem bearanyozói

Mandy

Meglehetősen különös módon indult a kapcsolatunk, a postán belekeveredtünk egy rablásba, onnantól pedig nem volt megállás. Engem lelőttek, neki bűntudata támadt, mi sem természetesebb, hogy ez egy szép barátság kezdete. Nagyon sok mindent tud már rólam, és örülök, hogy beavattam a legnagyobb titkomba. Úgy néz ki, eljön velem New Yorkba, és segít Mayával kapcsolatban. Hihetetlenül örülök a dolognak, és szívből remélem, hogy sikerrel járunk.
(Amit elfelejtettem róla, az az, hogy Őrző, egy olyan világ része, amiről az emberek – így én sem – nem tudhatnak. Emellett azért kellett elvenni az emlékeimet, mert egy megérzés kapcsán lebuktam előtte.)

Connor

Egy srác a gyógyszertárból, aki azért jött be, hogy terhesvitamint vegyen a nővérének. Igen jól elpoénkodtunk, és imádnivaló kölyöknek tartom, bár kötve hiszem, hogy még egyszer az életben arrafelé eszi a fene.  
(Ennyire emlékszem róla, a valóság azonban ennél sokkal több, egyszerre fantasztikus, és fájdalmas. Ő az, akinek révén tudomást szereztem a természetfeletti világról, mert egy balul sült hanyatt vágódás következtében a jégen úgy beparáztam attól, hogy kórházba akart vinni, hogy felpiszkáltam a benne élő fenevadat, és kis híján felfalt. Megúsztam, később pedig elmesélt mindent az ő világáról, és én örültem, hogy a része lehettem. Nagyon megkedveltem, azon kaptam magam, hogy nem múlik el nap anélkül, hogy eszembe jutni. Szerettem volna gyakrabban látni, jobban megismerni, hiányzott, ha nem láthattam, vagy hallhattam a hangját. Tervezgettük, hogy úszhatnám meg az emlékeim elvételét, végül minden elég balul sült el, és nagyon megbántottam, aminél jobban nem sok mindent sajnáltam életemben, egészen addig a pillanatig, míg el nem felejtettem. Minden leírtam rólunk, a találkozásainktól, a fehér virágtól kezdve az utolsó könnycseppekig, és remélem, ha másképp nem is, egyszer ilyen formában visszakapok mindent.)

P.S.

Kétségkívül a szívem egyik csücske. Már régebbről ismerem, nyaranta összefutottunk párszor, de akkor valahogy sosem alakult ki komolyan ismeretség. Azonban most újra sikerült összefutunk egy rosszabb napomon, de olyan jól sikerült a dolog, hogy kölcsönösen bearanyoztuk egymás napját, s onnantól kezdve nem is volt megállás. Első számú pajtásom, ha bulizni vagy alkoholizálni támadna kedvem, és nem mellesleg még Milot is rá merem bízni, mert nincs saját ebe, hogy esetleg bajba keveredjen nála a kis drágám.
Nem tud Mayáról, de talán egyszer be fogom avatni, neki szívesen elmondanám, és talán Mandyvel már megtört a jég, de egyelőre nem akarom ilyen gondokkal terhelni a kapcsolatunkat. Ráérek még vele.

Kedvelem

Payne

Milot sétáltattam a parkban, és egyszer csak letámadta, szóval kénytelen voltam szabadkozni előtte, de szerencsére nem neheztelt sem rám, sem a kutyámra. Végül is nagyon jót beszélgettünk, és még csinált is rólam pár képet, mivel fotós, és azt mondta, majd valamikor beadja őket az Upperbe, úgyis örülne, ha újra találkoznák. Erre mondjuk azóta is várok, de meglehet, közbejött neki valami, vagy éppenséggel nem voltam olyan szimpatikus a számára, mint ő az én szememben.

Majd a jövő eldönti

Summer

Az Upperben volt egy ízben vendég, és majdhogynem sikerült belekeverednünk egy bunyóba, mert egy tahó letapizott. A védelmemre kelt, ezért rendkívül szimpatikussá vált a számomra, bár azóta sajnos nem találkoztunk, úgyhogy nem tudom még eldönteni, hányadán állok vele.

Grace

Őt is egy séta alkalmával sikerült megismernem, de sajnos nem tudtam sokat beszélgetni vele, mert elfeledkeztem arról, hogy fontos dolgom van, így sietnem kellett haza. Viszont neki is van egy kutyája, úgyhogy biztosan összefutunk még majd séta közben.

Nicholas

Az utcán zenélt a tél közepén, nem mondom, hogy éppen normálisnak tartottam érte, de megálltam hallgatni, mert tetszett, amit csinál. Közben egy szemétláda lenyúlta a táskámat, és máig nem tudom, mi történt, de egyszer csak megtorpant a pasas, mint akinek halálfélelme van, majd Nicholas tarkón dobta az üdítős üvegével. Egészen lenyűgözően tud szerintem célozni. Aztán meghívott valamire, ami megjegyzem, velem elég ritkán fordul elő. Ja, és igencsak helyes pasi egyébként.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Naomi Sharp
II. Mágus

Re: Naomi - Dear Diary // Csüt. Május 28, 2015 11:18 pm

Mágiától távol…

Maya Honeycutt *Életem Értelme*

A kicsi lányom. Nyáron lesz 9 éves, de sajnos nem lehet velem, bár ha az Égiek mellém szegődnek, talán hamarosan változás állhat be ennek kapcsán. Szeretném magamhoz venni most, hogy megtaláltam, s egyszer alkalmam is volt messziről látni a vadóc, göndör fürtjeit. Pont olyan, mint én voltam kislányként. Tavaly készen álltam lemondani róla, mert úgy hittem, boldog, azóta tudom, hogy már túl van egy emléktörlésen, és ez az, amit ha egy mód van rá, szeretnék a jövőben megakadályozni. Amellett, hogy nagyon vágyom már arra, hogy magamhoz ölelhessem, és milliószor bocsánatot kérjek amiatt, hogy nem voltam elég erős a születésekor.

Iris Lance *Jó barátnőm*

Csak azóta ismerem, hogy Fairbanksbe költöztem, kutyasétáltatás alkalmával futottunk össze, de onnantól kezdve megtaláljuk a közös hangot, nagyon szeretem, és nem mellesleg csodálatos fodrásznak tartom. Igen, igen, hozzá járok, és tökéletesen meg vagyok elégedve a munkájával, bár ha nem lennék, se lenne szívem máshoz járni. Az utóbbi időben még ez a jó kapcsolat is elmélyülni látszik, őt is a bizalmamba fogadtam a kislányommal kapcsolatban. Megpróbált jobb belátásra bírni a hajkurtítással kapcsolatban, de nem jött össze, bár nekem így is tetszik. Azért remélem, ha egyszer tényleg meg akarnám valósítani a szőke hajkoronát, le fog róla beszélni.

Rebecca Morgan *Barátnőm*

Még New Yorkban ismerem, sokat jártam a könyvtárba, ahol dolgozott, egész jóban voltunk, bár olyan kifejezetten közel sosem sikerült kerülnünk egymáshoz. Szimpatikus, és azt hiszem, hamarosan köze lesz a világunkhoz, már ha azóta nincs, mióta utoljára beszéltünk. A nagyszüleink szomszédok voltak, a nagymamája sajnos elhunyt már.

Cat Prescott-Bishop *KisBarátnőm*

Annyi idős, mint Maya, párszor vigyáztam rá, hiszen Mandy és Kyle fogadta magához. Kedvelem, édes gyerkőc, és természetesen mágiaérzékeny, néha elgondolkodom azon, hogy Fairbanksben csak ilyen emberek járkálnak? Egyszer volt szerencsétlenségem belelátni az emlékeibe, és tudom, hogy ő okozta a balesetet, amiben meghalt a családja. Nem irigylem érte, nem volt egyszerű élete, szívből kívánom, hogy mihamarabb forduljanak jóra a dolgai

A hozzászólást Naomi Sharp összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 20, 2015 10:52 pm-kor.
Naomi Sharp
II. Mágus

Re: Naomi - Dear Diary // Pént. Május 29, 2015 12:24 am

A Mágia Gyermekei

Pandora Scarlet Mallory *A világon a legeslegjobb*Az én Pandám*

Az én mentsváram. Az, akihez menekülök, ha összetörik a kis világom, mostanában sajnos túl gyakran. A lelkem másik fele. Bármikor fel merem hívni, és én is mindig ott vagyok számára, ehhez kétség sem férhet. Nincsenek titkaim előtte, ő az egyetlen, aki tényleg mindent tud rólam, és ezért hálát adok annak, hogy ugyanazon a napon sétáltunk be abba a csokiboltba. Nem tudom, mihez kezdenék, ha ő nem lenne, szerintem már rég megsemmisültem volna az életem viharaiban.

Jackson Carter *Az Első Nagy Szerelmem*A Kislányom Édesapja*

Egy eszményi kép élt róla a fejemben mindig is, számomra Ő volt a tökéletes férfi, legalábbis addig a pillanatig mindenképpen, amíg újra be nem sétált az életembe, felborítva a látszólagos nyugalmamat. Sejtettem, hogy gyűlöl, de ezzel szembesülni egész más, mint távolról megbékélni vele. Szeretném elkerülni, legalább addig, míg megszokom a gondolatot, hogy itt van, és képes legyek ne két perc alatt könnybe lábadt szemekkel létezni a társaságában. Sajnos túlságosan eleven emlékeztetője annak, mit vesztettem.

Amanda Bishop *Mentor*Barátnő*Anya helyett Anya*

Sok mindent köszönhetek neki, nagyon szeretem, és rendkívül fontos szerepet tölt be az életembe. Azért lettem Őrző, mert ő felfedezte bennem erre a lehetőséget, bár eleinte ennek nem örültem túlzottan, de mostanra tudom, hogy ezen az úton kell járnom, és őszintén örülök, hogy így alakult. Felnézek rá, és tisztelem, mióta a Mentorom, azóta nehezebb könnyed barátságként kezelnem a kapcsolatunkat, szóval a szememben kicsit átalakult a dolog, de az értékéből semmit sem vesztett, sőt…

Roxan A. Cruz *Példakép 1.*

Hamarosan…

Savannah Blake Richmond *Példakép 2.*

Hamarosan…

Gina Wang *Harcoktatóm*

Hamarosan…
Eleanor Penelope Douglas *Pszichológusom*

Hamarosan…

Abigail Cecile Kenway *A Gyógyító Tündér*

Hamarosan…

Alice Danielle Lavant *Két lépés távolság*

Hamarosan…

Naomi Sharp
II. Mágus

Re: Naomi - Dear Diary // Kedd Júl. 21, 2015 12:02 am

A Hold rabjai

Connor Harris *Love is in the air*

Nehéz volna elmondanom, mi minden ő a számomra. Azt tudom, hogy olyan mélységesen szeretem, ami még az elvett emlékeimen keresztül is képes volt áttörni, és visszavezetett hozzá a sors. Nem vagyok képes lemondani kettőnkről, még akkor sem, ha mindenki, még a legjobb barátnőm szerint is nevetséges az egész. Szokták mondani, hogy a szerelem nem válogat, ez esetünkben különösen igaz. Visszahozta a belőlem kiölt gyermekibb énemet, az őszinte mosolyomat, és kacagásomat, Ő a második esélyem. Valakinek egy sem jár, épp ezért rendkívül hálás vagyok a sorsnak miatta, még akkor is, hogyha rengeteg nehézség áll előttünk, de bízom benne, hogy meg fogjuk oldani. Ha senki más nem optimista kettőnket illetően, hát én az leszek.

Payne Holmes *Barátnő*

Még mindketten emberek voltunk, mikor először összefutottunk kutyasétáltatás közben, jobban mondva, én sétáltattam, ő fotózott, aztán a kettő Milonak hála összefonódott. Azóta belőle vérfarkas lett, belőlem pedig őrző, de sikerült újra találkoznunk, több ízben is. Én ugyan nem emlékszem rá, de az 2015-ös Vörös Holdon vele állított szeme Alignak, s állítása szerint ő akkor megölt engem. Azt kell mondjam, hálát adok az égnek, hogy megszállott voltam, és mindez kimaradt, mert nagyon gyűlölném a világot, ha tartanék tőle a felszín alatt. Nagyon kedvelem, és nem tenne jót a lelkemnek a dolog. Szerencsére azonban képes vagyok úgy nézni az egészet, mintha meg sem történt volna, képtelen vagyok így negatív érzéseket táplálni felé, és ennek őszintén örülök.

Nicholas Strauss*Bosszantásom mestere*

Hamarosan…

Anica Laurelle Bright *A néma leányzó*

Hamarosan…

Claude F. Deveraux *Panda kanapépajtása*

Hamarosan…

Primrose Trevelyan *Friss szimpátia*

Hamarosan…

Sponsored content

Re: Naomi - Dear Diary //

Naomi - Dear Diary

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Naomi - Dear Diary
» Mágiával átitatva (tetoválások, fegyverek, főzetek)