HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
AKTÍV KARAKTEREK
140 TAG 63 FÉRFI 77 NŐ
BETOLAKODÓ FARKASOK
39 TAG 22 FÉRFI 17 NŐ
ŐSLAKOS FARKASOK
22 TAG 9 FÉRFI 13 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
24 TAG 10 FÉRFI 14 NŐ
ŐRZŐK
30 TAG 13 FÉRFI 17 NŐ
EMBEREK
15 TAG 5 FÉRFI 10 NŐ
ALAPÍTÓK
10 TAG 4 FÉRFI 6 NŐ
Az előző negyed évben ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

...A Legsokoldalúbbak:

...A Legmulatságosabb:

...A Legszomorúbb:

...A Legjobb Bónusz:

írta  Cali Rhine Scott Yesterday at 9:02 pm
írta  Achilles Kilpatrick Yesterday at 6:38 pm
írta  Timothy Keldron Yesterday at 4:05 pm
írta  Primrose Trevelyan Yesterday at 3:18 pm
írta  Primrose Trevelyan Yesterday at 3:00 pm
írta  Angel Honore Gadot Szer. Feb. 15, 2017 10:02 pm
írta  David A. Blandern Szer. Feb. 15, 2017 8:13 pm
írta  Balthazar Bluefox Hétf. Feb. 13, 2017 8:40 pm
írta  David A. Blandern Hétf. Feb. 13, 2017 4:37 pm
írta  Philip Abraham Harwell Vas. Feb. 12, 2017 10:26 pm
írta  Alignak Vas. Feb. 12, 2017 3:38 pm
írta  Alignak Vas. Feb. 12, 2017 11:39 am
írta  Daphné Seward Szomb. Feb. 11, 2017 9:53 pm
írta  Denaali Szomb. Feb. 11, 2017 7:59 pm
írta  Jackson Carter Szomb. Feb. 11, 2017 6:46 pm
írta  Alignak Szomb. Feb. 11, 2017 4:07 pm
írta  Jyotsana S. Sharma Szomb. Feb. 11, 2017 1:36 pm
írta  Tessa N. Walsh Szomb. Feb. 11, 2017 9:15 am
írta  Rebecca Morgan Szomb. Feb. 11, 2017 8:18 am
írta  Joana Lynn Palmer Pént. Feb. 10, 2017 11:00 pm
írta  Daphné Seward Pént. Feb. 10, 2017 7:54 am
írta  Maeve MacGowan Csüt. Feb. 09, 2017 11:06 pm
írta  Darren Northlake Csüt. Feb. 09, 2017 9:18 pm
írta  Lester J. Edison Csüt. Feb. 09, 2017 7:50 pm
írta  Alignak Csüt. Feb. 09, 2017 3:18 pm
írta  Alignak Csüt. Feb. 09, 2017 3:17 pm
Alignak

Michael Cooper

Daphné Seward

Symara Dotty Thibodeau

David A. Blandern

Albert Aadland

Tessa N. Walsh

Wendy Camason

Angel Honore Gadot

Primrose Trevelyan

Share | .

Jelvények és Kitüntetések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alignak
Admin

◯ HSZ : 6320
◯ IC REAG : 8178
Jelvények és Kitüntetések // Kedd. Dec. 20, 2011 12:10 am

leírás

Legjobb Zsebszöveg (IC): vándor-jelvény, minden hónapban a játékosok szavazatai alapján kerül kiosztásra azok között, akik részt vettek a Zsebszöveg játékban.
Rangot Kaptam (IC) - Végrehajtó: A játéktéren, a csoporton belüli rang megszerzéséért járó jelvény.
Csiribú (OOC): Időszakosan meghirdetett, Őrző varázslatíró pályázaton való részvételért járó jelvény, amennyiben a beküldött varázslat(ok) megfelelt(ek) az elvárásoknak.
Felelős Szülő (IC): Ha úgy döntöttél, hogy vérfarkasként unod a hétköznapokat, vagy csak "úgy esett", hogy beharaptál valakit, és odafigyeléssel neveled a kölyköt, a jelvény a tiéd.
Közösségi Ember (IC/OOC): Minden olyan tagunknak szeretnénk ezzel a jelvénnyel hálát adni, akik aktívan részt vesznek az IC és OOC közösségi élet alakításában.
Képőrült (OOC): Minden olyan tagunknak, akik gyakran posztolnak/készítenek érdekes, vicces képeket maguk és egymás szórakoztatására is.
PartyArc (IC): A közösségi rendezvényeken való részvételét járó jelvény, amely egy örök emlék valami olyan buliról, eseményről, amit biztosan nem fogsz elfelejteni. Hogy pontosan miért, az már csak a történtek függvénye.
Ötletgazda (OOC): Minden olyan tagunk megkapja ezen kitüntetést, aki valamilyen hasznos, segítő, formabontó ötlettel gazdagítja az oldal IC/OOC működését, játékélményét.
Zenemániás (OOC): Ha valaki, akkor ezen jelvény birtokosa mindenképpen gondoskodik arról, hogy az oldalon sose legyen csend, akár a zenedobozba való lista összeállításáról, akár a szabadidős zenemegosztásról legyen szó.
ez Minőségi Játékos(IC): Azokat a játékosokat jutalmazzuk ezzel a jelvénnyel, akik társaik szerint is olyan játékokat produkálnak IC, hogy egészen biztos, hogy érdemes velük játékba keveredni, remekül fogalmaznak, játékaik pedig ötlettel teliek.
Médiasztár (IC): Minden olyan karakter magáénak tudhatja a jelvényt, aki olyan játékban vesz részt IC, ami akkorát robban, hogy bekerül a helyi újságba, a Daily News-Minerbe.
Levizsgáztam! (IC): Minden olyan Őrzőnek, aki IC sikeresen teljesítette a mágiahasználati vizsga ezen szintjét (felkészült, tanult, vizsgázott).
Levizsgáztam! (IC): Minden olyan Őrzőnek, aki IC sikeresen teljesítette a mágiahasználati vizsga ezen szintjét (felkészült, tanult, vizsgázott).
Legtöbb Reag (IC): vándor-jelvény, minden hónapban az a játékos viselheti a profiljában, aki a legtöbb hozzászólást produkálta (admin-karakterek nem vesznek részt!)
Legjobb Játék (IC): vándor-jelvény, minden hónapban a játékosok szavazatai alapján kerül kiosztásra azok között, akik játékai győzelmet arattak a hónap legjobb játéka szavazáson.
Kiválasztottak! (IC): azok a karakterek kapják meg, akik IC játékok során csatlakoztak az Őrzőkhöz, sikeresen kijátszott elhívás után.
Jégfesztivál (IC): Minden karakter gazdagabb ezzel a jelvénnyel, aki ellátogatott a téli Jégfesztivál helyszíneire és megcsodálta a jégszobrokat.
Társra leltem!(IC): azon karakterek, akik IC játék folyamán párkapcsolatot alakítottak ki, megkapják ezt a jelzés értékű jelvényt.
Humor (OOC): Az órákig tartó rekeszizomrángás legfőbb okozóinak.
Segítőkész (OOC): "Tudok valamiben segíteni...?" Odáig vagyunk ezért az őszinte kérdésért, és ha mással nem is, de egy jelvénnyel szeretnénk meghálálni azok munkáját, akik kiveszik a részüket az oldal fejlesztésében, az aktuális tüzek eloltásában, a társakkal való törődésben.
Harcos (IC): Túléltél 5 komoly verekedést, amiben minden résztvevő adott és kapott is egyaránt? Akkor te egy Harcos vagy. Kérjük, jelentkezz a jelvényért!
Requiescat in Pace(IC): A halált magát nem díjazzuk, hiszen szomorú, hogy elhagytad a világunkat, de a bátorságot mindenképpen, amiért feláldoztad a karaktered életét.
Gyilkos (IC): Minden karakter gazdagabb lesz ezzel a jelvénnyel, aki IC játék folyamán ölt meg egy másik Játékos Karaktert.
Fesztiválozó (IC): Minden olyan karakternek, aki jelenlétével emelte az Alyeska Festival fényét. A Nagy Szellemek legyenek veletek!
Rangot Kaptam (IC) - Felderítő: A játéktéren, a csoporton belüli rang megszerzéséért járó jelvény.
Rangot Kaptam (IC) - Falkatag: A játéktéren, a csoporton belüli rang megszerzéséért járó jelvény.
Érdekes Előtörténet: Azok a karakterek kapják ezt a jelvényt, akiknek az Előtörténete elnyerte a Díjnyertes címet azért, mert valamiben több, jobb és másabb volt, mint egy átlagos karakterlap. Bírálatához legalább 2 Stafftag egyetértése szükséges.
Dizájner (OOC): Köszönet azoknak, akik valamilyen grafikai munkával hozzájárultak a North Star csinos külsejéhez.
Kódmester (OOC): Ha kód kell, őt keresd nyugodtan. A kisujjában van a fórumhoz szükséges CSS/HTML, a munkái pedig kifogástalanok.
Szívtipró (IC): Minden olyan karakternek, aki eljut az ötödik striguláig... Ettől több esetében ne sok jóra számíts.
Rangot Kaptam (IC) - Béta/Ikkuma: A játéktéren, a csoporton belüli rang megszerzéséért járó jelvény.
Beharaptak! (IC): Azok a karakterek kapják, akiket IC játék folyamán emeltek ki a prédából és vérfarkassá váltak.
1 éve tag (OOC): Az első évforduló emlékére az oldalon. Ezúton is köszönjük a hosszan tartó támogatást és részvételt!
Rangot Kaptam (IC) - Alfa/Atanerk: A játéktéren, a csoporton belüli rang megszerzéséért járó jelvény.
Félisten (IC/OOC): 900 hozzászólás utáni jelvény.
Arkangyal (IC/OOC): 800 hozzászólás utáni jelvény.
Dinamittal se (IC/OOC): 700 hozzászólás utáni jelvény.
Hadvezér (IC/OOC): 600 hozzászólás utáni jelvény.
Lojális (IC/OOC): 500 hozzászólás utáni jelvény.
Matuzsálem (IC/OOC): 400 hozzászólás utáni jelvény.
Veterán (IC/OOC): 300 hozzászólás utáni jelvény.
Közkedvelt (IC/OOC): 200 hozzászólás utáni jelvény.
Mérföldkő (IC/OOC): 100 hozzászólás utáni jelvény.

I <3 NS (OOC): Minden karakternek, akik visszatértek hozzánk a 2012-es nyári/őszi leállás után.

Tojásvadász (OOC): A húsvéti tojásvadászaton résztvevő karaktereknek, akik elküldték az összes tojást.

Aranytojás-díj (OOC): A húsvéti tojásvadászaton a legjobb, legprecízebb válaszadó (1 személy) részesül az Aranytojás-díjban.

Maskara: Az Alyeska Fesztivál jelmezversenyén első helyezést elért karakter jutalma.

Survivor (OOC): Az oldal által szervezett 14,2 km-es kéktúrát teljesítő (kicsit belehaló) csapatnak szeretettel.

A hozzászólást Alignak összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. Ápr. 01, 2014 9:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://northstar.forumr.net

Jelvények és Kitüntetések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Old but Gold Antiques - Darren Cain régiség boltja és háza
» Tigrisek kódexe
» [Játékos Küldetés] A rejtvények kastélya
» [Játékos Küldetés] Rejtvények kastélya
» Karakter kereső