HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
AKTÍV KARAKTEREK
136 TAG 62 FÉRFI 74 NŐ
BETOLAKODÓ FARKASOK
31 TAG 16 FÉRFI 15 NŐ
ŐSLAKOS FARKASOK
24 TAG 10 FÉRFI 14 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
23 TAG 13 FÉRFI 10 NŐ
ŐRZŐK
32 TAG 13 FÉRFI 19 NŐ
EMBEREK
15 TAG 5 FÉRFI 10 NŐ
ALAPÍTÓK
10 TAG 5 FÉRFI 5 NŐ
Az előző negyed évben ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

...A Legsokoldalúbb:

...A Legtanulságosabb:

...A Legnagyobb találkozás:

...A Legjobbak (Vörös Hold - Hard):

...A Legjobb (Vörös Hold - Soft):

írta  Catherine Benedict Today at 6:22 am
írta  Jackie Leigh Suresh Yesterday at 10:20 pm
írta  Catherine Benedict Yesterday at 2:19 pm
írta  Jackson Carter Vas. Dec. 04, 2016 7:32 pm
írta  Primrose Trevelyan Vas. Dec. 04, 2016 4:43 pm
írta  Duncan Corvin Vas. Dec. 04, 2016 2:18 pm
írta  Declan S. Callaghan Szomb. Dec. 03, 2016 11:03 pm
írta  Darren Northlake Szomb. Dec. 03, 2016 9:43 pm
írta  Darren Northlake Szomb. Dec. 03, 2016 9:43 pm
írta  Alignak Szomb. Dec. 03, 2016 2:37 pm
írta  Alignak Szomb. Dec. 03, 2016 2:03 pm
írta  Lester J. Edison Pént. Dec. 02, 2016 6:04 pm
írta  Jamie Waldorf Szer. Nov. 30, 2016 3:53 pm
írta  Sage Miller Szer. Nov. 30, 2016 3:50 pm
írta  Rebecca Morgan Csüt. Nov. 24, 2016 7:27 am
írta  Balthazar Bluefox Kedd. Nov. 22, 2016 8:30 pm
írta  Vendég Hétf. Nov. 21, 2016 12:46 pm
írta  Nessa O'Brien Hétf. Nov. 21, 2016 10:19 am
írta  Maya Honeycutt Szomb. Nov. 19, 2016 7:20 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 11:01 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 11:00 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 10:58 pm
írta  Jackson Carter Vas. Nov. 13, 2016 4:52 pm
írta  Roxan A. Cruz Csüt. Nov. 10, 2016 7:40 pm
írta  Achilles Kilpatrick Csüt. Nov. 10, 2016 7:13 pm
írta  Andrzej Krakowski Kedd. Nov. 08, 2016 8:06 pm
Darren Northlake

Alignak

Amaryllis Margaret Lux

Yetta Northlake-Nacrosh

David A. Blandern

Celeste M. Hagen

Balthazar Bluefox

Primrose Trevelyan

Duncan Corvin

Catherine Benedict

Share | .

Jelvények és Kitüntetések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alignak
Admin

◯ HSZ : 6148
◯ IC REAG : 8034
Jelvények és Kitüntetések // Kedd. Dec. 20, 2011 12:10 am

leírás

Legjobb Zsebszöveg (IC): vándor-jelvény, minden hónapban a játékosok szavazatai alapján kerül kiosztásra azok között, akik részt vettek a Zsebszöveg játékban.
Rangot Kaptam (IC) - Végrehajtó: A játéktéren, a csoporton belüli rang megszerzéséért járó jelvény.
Csiribú (OOC): Időszakosan meghirdetett, Őrző varázslatíró pályázaton való részvételért járó jelvény, amennyiben a beküldött varázslat(ok) megfelelt(ek) az elvárásoknak.
Felelős Szülő (IC): Ha úgy döntöttél, hogy vérfarkasként unod a hétköznapokat, vagy csak "úgy esett", hogy beharaptál valakit, és odafigyeléssel neveled a kölyköt, a jelvény a tiéd.
Közösségi Ember (IC/OOC): Minden olyan tagunknak szeretnénk ezzel a jelvénnyel hálát adni, akik aktívan részt vesznek az IC és OOC közösségi élet alakításában.
Képőrült (OOC): Minden olyan tagunknak, akik gyakran posztolnak/készítenek érdekes, vicces képeket maguk és egymás szórakoztatására is.
PartyArc (IC): A közösségi rendezvényeken való részvételét járó jelvény, amely egy örök emlék valami olyan buliról, eseményről, amit biztosan nem fogsz elfelejteni. Hogy pontosan miért, az már csak a történtek függvénye.
Ötletgazda (OOC): Minden olyan tagunk megkapja ezen kitüntetést, aki valamilyen hasznos, segítő, formabontó ötlettel gazdagítja az oldal IC/OOC működését, játékélményét.
Zenemániás (OOC): Ha valaki, akkor ezen jelvény birtokosa mindenképpen gondoskodik arról, hogy az oldalon sose legyen csend, akár a zenedobozba való lista összeállításáról, akár a szabadidős zenemegosztásról legyen szó.
ez Minőségi Játékos(IC): Azokat a játékosokat jutalmazzuk ezzel a jelvénnyel, akik társaik szerint is olyan játékokat produkálnak IC, hogy egészen biztos, hogy érdemes velük játékba keveredni, remekül fogalmaznak, játékaik pedig ötlettel teliek.
Médiasztár (IC): Minden olyan karakter magáénak tudhatja a jelvényt, aki olyan játékban vesz részt IC, ami akkorát robban, hogy bekerül a helyi újságba, a Daily News-Minerbe.
Levizsgáztam! (IC): Minden olyan Őrzőnek, aki IC sikeresen teljesítette a mágiahasználati vizsga ezen szintjét (felkészült, tanult, vizsgázott).
Levizsgáztam! (IC): Minden olyan Őrzőnek, aki IC sikeresen teljesítette a mágiahasználati vizsga ezen szintjét (felkészült, tanult, vizsgázott).
Legtöbb Reag (IC): vándor-jelvény, minden hónapban az a játékos viselheti a profiljában, aki a legtöbb hozzászólást produkálta (admin-karakterek nem vesznek részt!)
Legjobb Játék (IC): vándor-jelvény, minden hónapban a játékosok szavazatai alapján kerül kiosztásra azok között, akik játékai részt vettek a hónap legjobb játéka szavazáson.
Kiválasztottak! (IC): azok a karakterek kapják meg, akik IC játékok során csatlakoztak az Őrzőkhöz, sikeresen kijátszott elhívás után.
Jégfesztivál (IC): Minden karakter gazdagabb ezzel a jelvénnyel, aki ellátogatott a téli Jégfesztivál helyszíneire és megcsodálta a jégszobrokat.
Társra leltem!(IC): azon karakterek, akik IC játék folyamán párkapcsolatot alakítottak ki, megkapják ezt a jelzés értékű jelvényt.
Humor (OOC): Az órákig tartó rekeszizomrángás legfőbb okozóinak.
Segítőkész (OOC): "Tudok valamiben segíteni...?" Odáig vagyunk ezért az őszinte kérdésért, és ha mással nem is, de egy jelvénnyel szeretnénk meghálálni azok munkáját, akik kiveszik a részüket az oldal fejlesztésében, az aktuális tüzek eloltásában, a társakkal való törődésben.
Harcos (IC): Túléltél 5 komoly verekedést, amiben minden résztvevő adott és kapott is egyaránt? Akkor te egy Harcos vagy. Kérjük, jelentkezz a jelvényért!
Requiescat in Pace(IC): A halált magát nem díjazzuk, hiszen szomorú, hogy elhagytad a világunkat, de a bátorságot mindenképpen, amiért feláldoztad a karaktered életét.
Gyilkos (IC): Minden karakter gazdagabb lesz ezzel a jelvénnyel, aki IC játék folyamán ölt meg egy másik Játékos Karaktert.
Fesztiválozó (IC): Minden olyan karakternek, aki jelenlétével emelte az Alyeska Festival fényét. A Nagy Szellemek legyenek veletek!
Rangot Kaptam (IC) - Felderítő: A játéktéren, a csoporton belüli rang megszerzéséért járó jelvény.
Rangot Kaptam (IC) - Falkatag: A játéktéren, a csoporton belüli rang megszerzéséért járó jelvény.
Érdekes Előtörténet: Azok a karakterek kapják ezt a jelvényt, akiknek az Előtörténete elnyerte a Díjnyertes címet azért, mert valamiben több, jobb és másabb volt, mint egy átlagos karakterlap. Bírálatához legalább 2 Stafftag egyetértése szükséges.
Dizájner (OOC): Köszönet azoknak, akik valamilyen grafikai munkával hozzájárultak a North Star csinos külsejéhez.
Kódmester (OOC): Ha kód kell, őt keresd nyugodtan. A kisujjában van a fórumhoz szükséges CSS/HTML, a munkái pedig kifogástalanok.
Szívtipró (IC): Minden olyan karakternek, aki eljut az ötödik striguláig... Ettől több esetében ne sok jóra számíts.
Rangot Kaptam (IC) - Béta/Ikkuma: A játéktéren, a csoporton belüli rang megszerzéséért járó jelvény.
Beharaptak! (IC): Azok a karakterek kapják, akiket IC játék folyamán emeltek ki a prédából és vérfarkassá váltak.
1 éve tag (OOC): Az első évforduló emlékére az oldalon. Ezúton is köszönjük a hosszan tartó támogatást és részvételt!
Rangot Kaptam (IC) - Alfa/Atanerk: A játéktéren, a csoporton belüli rang megszerzéséért járó jelvény.
Félisten (IC/OOC): 900 hozzászólás utáni jelvény.
Arkangyal (IC/OOC): 800 hozzászólás utáni jelvény.
Dinamittal se (IC/OOC): 700 hozzászólás utáni jelvény.
Hadvezér (IC/OOC): 600 hozzászólás utáni jelvény.
Lojális (IC/OOC): 500 hozzászólás utáni jelvény.
Matuzsálem (IC/OOC): 400 hozzászólás utáni jelvény.
Veterán (IC/OOC): 300 hozzászólás utáni jelvény.
Közkedvelt (IC/OOC): 200 hozzászólás utáni jelvény.
Mérföldkő (IC/OOC): 100 hozzászólás utáni jelvény.

I <3 NS (OOC): Minden karakternek, akik visszatértek hozzánk a 2012-es nyári/őszi leállás után.

Tojásvadász (OOC): A húsvéti tojásvadászaton résztvevő karaktereknek, akik elküldték az összes tojást.

Aranytojás-díj (OOC): A húsvéti tojásvadászaton a legjobb, legprecízebb válaszadó (1 személy) részesül az Aranytojás-díjban.

Maskara: Az Alyeska Fesztivál jelmezversenyén első helyezést elért karakter jutalma.

Survivor (OOC): Az oldal által szervezett 14,2 km-es kéktúrát teljesítő (kicsit belehaló) csapatnak szeretettel.

A hozzászólást Alignak összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. Ápr. 01, 2014 9:06 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://northstar.forumr.net

Jelvények és Kitüntetések

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Old but Gold Antiques - Darren Cain régiség boltja és háza
» Tigrisek kódexe
» [Játékos Küldetés] A rejtvények kastélya
» [Játékos Küldetés] Rejtvények kastélya
» Karakter kereső