HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:
-

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
71 TAG 31 FÉRFI 40 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
21 TAG 7 FÉRFI 14 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
15 TAG 7 FÉRFI 8 NŐ
ŐRZŐK
20 TAG 10 FÉRFI 10 NŐ
EMBEREK
6 TAG 3 FÉRFI 3 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Catherine Benedict Vas. Ápr. 08, 2018 10:55 am
írta  Alignak Vas. Feb. 25, 2018 8:44 pm
írta  Payne Holmes Kedd Feb. 20, 2018 10:25 am
írta  Celaena McDonald Vas. Feb. 18, 2018 8:16 pm
írta  Tawny Vaidya Vas. Feb. 18, 2018 4:42 pm
írta  Alignak Vas. Feb. 18, 2018 12:12 pm
írta  Catherine Benedict Szomb. Feb. 17, 2018 7:09 pm
írta  Alignak Szomb. Feb. 17, 2018 6:39 pm
írta  Balthazar Bluefox Szomb. Feb. 17, 2018 12:42 pm
írta  Alignak Szomb. Feb. 17, 2018 9:45 am
írta  Alignak Pént. Feb. 16, 2018 10:21 am
írta  Darren Northlake Csüt. Feb. 15, 2018 11:34 am
írta  Catherine Benedict Csüt. Feb. 15, 2018 6:40 am
írta  Hans Elfman Szer. Feb. 14, 2018 7:49 pm
írta  Payne Holmes Szer. Feb. 14, 2018 7:35 pm
írta  Alignak Kedd Feb. 13, 2018 8:11 pm
írta  Alignak Kedd Feb. 13, 2018 6:22 pm
írta  Darren Northlake Kedd Feb. 13, 2018 11:51 am
írta  Yetta Northlake-Nacrosh Hétf. Feb. 12, 2018 8:29 pm
írta  J. Isaac Sladen Hétf. Feb. 12, 2018 7:28 pm
írta  Darren Northlake Hétf. Feb. 12, 2018 7:21 pm
írta  J. Isaac Sladen Hétf. Feb. 12, 2018 7:08 pm
írta  Jason Drewner Hétf. Feb. 12, 2018 6:45 pm
írta  Darren Northlake Vas. Feb. 11, 2018 6:28 pm
írta  Alignak Vas. Feb. 11, 2018 11:14 am
írta  Alignak Vas. Feb. 11, 2018 11:14 am
írta  Alignak Vas. Feb. 11, 2018 11:13 am
írta  Corinne June Mouser Vas. Feb. 11, 2018 10:07 am
Catherine Benedict

Rebecca Morgan

Prof. Dr. Lester J Edison

Achilles Kilpatrick

Share | .

Kyle vázlatfüzete

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Kyle Prescott
Informátor

◯ Kor : 93
◯ HSZ : 318
◯ IC REAG : 248
◯ Lakhely : Fairbanks, AK

Kyle vázlatfüzete // Szer. Júl. 02, 2014 7:29 pm

I know family comes first,
but shouldn’t that mean after breakfast?

TIBERIUS M. PRESCOTT / ŐRZŐ, MÁGUS / RIP

Just a lil' valley by the river where we'd ride
But I was high on a mountain, when daddy let me drive

Tekintve, hogy anyám már akkor elhagyott, mikor még világomról se tudtam, így egyetlen korai kötődésem apámhoz fűz. Sosem volt idilli a viszonyunk, de gyerek és kiskamasz koromból több a szép emlék, mint a későbbiek kapcsán. Valahol az őrzői hivatásom kiválasztása körül csesződött el minden... Mert én nem mágus lettem, neki meg ott volt a kis kedvence, Mona.

Sajnos csak későn érik be a gyermek feje és érti meg mindazt az áldozatot, amit a szülője érte meghoz hosszú élete során... Olyankor, amikor már késő, s csak egy temetői feliratnak mondogathatod a szavakat: Bocsánat. Sajnálom. Szeretlek.

SAVANNAH B. RICHMOND / ŐRZŐ, MÁGUS / 'MONA'

When you can't find your way, I'll find my way to you.
When troubles come around, I will come to you.

Apám tanítványaként, reményteli mágusként finoman szólva is hátrányból indult nálam, ami a kapcsolatunkat illeti. A nagyzolós, maximalista liba képe aztán valahogy... szépen lassan elkopott idővel. Persze, továbbra is idegesítőnek találtam, de legalább nem voltunk egymás társaságára kényszerítve 24 órából 12-ben apám által.
Mikor az öreg elment, ő volt az egyetlen, akinek egyáltalán az megfordult a fejében, hogy rám nyissa a lakásom ajtaját. Tudom, hogy apám emléke miatt tette és nem azért, mert annyira rajongott volna értem vagy az ötletért, hogy napról napra össze kell mosnia a háromszobás különböző pontjairól... De akkor és ott valami véglegesen megváltozott.
Esélyt kaptam tőle, hát adtam én is egy esélyt neki, aminek eredménye, hogy mára mondhatni, fogadott húgommá nőtte ki magát lénye. Olyan személy az életemben, akire bármikor számíthatok és akiért én magam is pokolra mennék.

MAGDALENA R. PRESCOTT / EMBER / 'HERCEGNŐM'

How could that beautiful woman with you
Be the same freckle-faced kid that I knew...

KATE W. STRAUSS / ŐRZŐ, HARCOS / 'HUGI'

Féltestvérek vagyunk, anyánk révén. Nehéz természetű egy nőszemély, de nekem többnyire sikerül vele meglelnem a közös hangot.

CAT PRESCOTT-BISHOP / EMBER / 'TÜCSÖK'

In between the coats in the closet
She held on to that heart-shaped locket...

Adoptált lányom, akit igen gyorsan megkedveltem hallgatagsága ellenére. A mindennapi életem része, el se tudnám már képzelni  nélküle.

CELESTE M. és HELENA O. HAGEN / ŐRZŐ|EMBER / -

He needed something soft and loud and sweet and proud, but tough enough to break a heart.
Something beautiful, unbreakable, that lights up in the dark, so God made girls...

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Kyle Prescott
Informátor

Re: Kyle vázlatfüzete // Kedd Okt. 27, 2015 12:40 pm

Quis custodiet ipsos custodes?

ALICE D. LAVANT / GYÓGYÍTÓ / 'MISS ÖNBIZALOMHIÁNY'

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."

AMANDA BISHOP / INFORMÁTOR / 'ANYUCI'

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."

EMMETT MCDOWELL / HARCOS / J.E.K.

GINA WANG / HARCOS / 'KELET FAIRBANKS'

JACKSON CARTER / INFORMÁTOR / J.E.K.

TIMOTHY KELDRON / KRÓNIKÁS / 'FŐNÖK'

WALTER E. HAGEN / INFORMÁTOR / 'LEVELEZÉSEKBŐL ISMERT VŐ'

It's all for show, ain't nobody gonna get hurt.
It's just a daddy thing, hey believe me man, it works...

A hozzászólást Kyle Prescott összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 28, 2015 11:15 pm-kor.
Kyle Prescott
Informátor

Re: Kyle vázlatfüzete // Kedd Okt. 27, 2015 12:45 pm

Lupus in fabula.

ISABELLE DAVIS / FALKATAG / MUNKATÁRS

JOANA LYNN PALMER / TARK / 'CSOKISZÖRNY'

And I know it starts with "Hello"
And the next thing you know you're trying to be nice

LYNX S. HUNTER / TARK / -

And brother here's some brotherly advice
If you know what's good for you, you'll treat her right

A hozzászólást Kyle Prescott összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Okt. 28, 2015 11:12 pm-kor.
Kyle Prescott
Informátor

Re: Kyle vázlatfüzete // Kedd Okt. 27, 2015 1:20 pm

Homo homini Lupus est.

ERIN CARTER / MUNKATÁRS / -

Ajánlott tartalom

Re: Kyle vázlatfüzete //

Kyle vázlatfüzete

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal