HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
AKTÍV KARAKTEREK
68 TAG 31 FÉRFI 37 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
19 TAG 8 FÉRFI 11 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
17 TAG 7 FÉRFI 10 NŐ
ŐRZŐK
18 TAG 10 FÉRFI 8 NŐ
EMBEREK
5 TAG 2 FÉRFI 3 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ
Az előző negyed évben ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

...A Legsokoldalúbb:

...A Legszomorúbb:

...A Legjobb Bónusz:

írta  Daisy Corina Lacroix Yesterday at 7:52 pm
írta  Primrose Trevelyan Szomb. Nov. 18, 2017 11:58 pm
írta  Alignak Szomb. Nov. 18, 2017 11:36 pm
írta  Darren Northlake Szomb. Nov. 18, 2017 11:21 pm
írta  Darren Northlake Szomb. Nov. 18, 2017 2:34 pm
írta  Darren Northlake Szomb. Nov. 18, 2017 2:18 pm
írta  Wyatt L. Quinn Szomb. Nov. 18, 2017 11:06 am
írta  Darren Northlake Szomb. Nov. 18, 2017 10:21 am
írta  Celaena McDonald Szomb. Nov. 18, 2017 10:20 am
írta  Jackson Carter Pént. Nov. 17, 2017 10:42 pm
írta  Rocky Pént. Nov. 17, 2017 7:19 pm
írta  Zachariah O. Danvers Csüt. Nov. 16, 2017 9:15 pm
írta  Kyle Prescott Csüt. Nov. 16, 2017 8:43 pm
írta  Alignak Csüt. Nov. 16, 2017 8:06 pm
írta  Daisy Corina Lacroix Csüt. Nov. 16, 2017 11:33 am
írta  Daphné Seward Hétf. Nov. 13, 2017 9:12 pm
írta  Darren Northlake Hétf. Nov. 13, 2017 8:47 pm
írta  Darren Northlake Hétf. Nov. 13, 2017 8:45 pm
írta  Hannah B. Wilson Hétf. Nov. 13, 2017 8:34 pm
írta  Daisy Corina Lacroix Hétf. Nov. 13, 2017 7:57 pm
írta  Daisy Corina Lacroix Hétf. Nov. 13, 2017 7:19 pm
írta  Alignak Vas. Nov. 12, 2017 4:43 pm
írta  Destiny Maeve Bluefox Vas. Nov. 12, 2017 3:10 pm
írta  Corinne June Mouser Vas. Nov. 12, 2017 3:08 pm
írta  Catherine Benedict Vas. Nov. 12, 2017 9:35 am
írta  Hans Elfman Pént. Nov. 10, 2017 1:42 pm
írta  Rebecca Morgan Kedd Nov. 07, 2017 7:13 am
Darren Northlake

Jackson Carter

Primrose Trevelyan

Alignak

Daisy Corina Lacroix

Hans Elfman

Michael Cooper

Celaena McDonald

Rebecca Morgan

Rocky

Share | .

Fényképek a kandalló felett ~ Artemis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

◯ Kor : 160
◯ HSZ : 142
◯ IC REAG : 115
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : puszta megjelenésével bármely kevéssé előkelő helyen
Fényképek a kandalló felett ~ Artemis // Szomb. Aug. 09, 2014 9:46 pm

Múltam Árnyai

Everyone thinks that I have it all, but it's so empty living behind these castle walls...

The Tullys of Attenborough
...mikor apánk egy szerencsétlen vadászbalesetben életét veszítette és idősebbik bátyám, James lett a családfő. Úgy ítélte meg, húgommal már épp elég idősek vagyunk hozzá, hogy elkerüljünk a családi háztól.
Nekünk ez a kaland ígérete volt, neki kevesebb száj, akit etetni kellett. Öten voltunk testvérek. - Mondhatni, mindenki jól járt. Mary Anne (...) mint a mesebéli tündér-keresztanya, olyan volt számunkra édesanyánk egyszerű, megalázkodó természete után.
John B. Shevington (Baron of Tabley)
... férjuram, John szigorú tekintettel inti le halk zúgolódásomat. Szikár termetű, jól öltözött lord a harmincadik életévén is túl. Nincs benne semmi kiemelkedően különleges külsőre, mégis… kisugárzása figyelmet követel magának, ahol csak megjelenik. Szavára adnak a férfiak, sugárzóan zöld tekintetének tüzében félénken sütik le pillantásukat a lányok, asszonyok. – S teszek én is hasonlóképp, mikor feddőn néz rám.
Nem kell semmit szólnia, pontosan tudom, mi a véleménye arról, ha egy asszonynak feleslegesen sokat jár a szája; ahogy azzal is tisztában vagyok, mivel „kezeli” mindezt odahaza majd, amennyiben nem hallgatok el.
Our little baby boy
- Zachariah. – Töröm meg a csendet a sírás szélén álló, rezignáló hanggal. Továbbra is kifelé tekintek, de az ablaküveg tükröződésében, szemem sarkából kiszúrom, hogy utazótársam kényelmetlen értetlenség közepette helyezkedik ültében. Nem lehet valami felemelő kompánia egy lépten-nyomon sírva fakadó nő a számára… Szavamat hova tenni nem tudó tekintete ennek ellenére türelemmel pihen rajtam.
- Ez lett volna a baba neve. Johnnak a Peter tetszett, de úgyis engedett volna a javamra.
George X. Tully (Lord of Nottingham)
George bácsi igyekezett a maga sótlan, hallgatag módján pótolni Mary Anne helyét, de nem lennék meglepve, ha kiderülne: csupán azért sürgette az esküvőnket Lord Shevingtonnal és húgom kézfogóját Lord Aberdeennel, mert egészen egyszerűen elege lett a női többségből a háznál.
Mary-Anne Russell
Mary Anne – nagybátyám első felesége – életrevaló asszony volt, igazi nagyvilági dáma. Mint a mesebéli tündér-keresztanya, olyan volt számunkra (...) Egy két lábon járó csoda, akinél jobb nevelőt, példaképet aligha kívánhat magának bármely úrilány! Emlékszem, éjszakába nyúlóan hallgattuk történeteit, meséit utazásairól. Szerelemről, kalandról… a fiatalságáról.
A hosszú évek során nem adatott gyermekáldás számukra George bácsival, nem csodálom hát, hogy olyan szívesen fogadtak bennünket és a velünk járó zsivajt hét évvel ez előtt. Szerettük a nagynénénket kishúgommal, s ő is úgy szeretett minket, mintha édes gyermekei lettünk volna.
Egyik napról a másikra távozott; békésen, akár egy angyal.
Amelia C. Stanley
Nem illett közénk. Más volt, mint mi és az udvarias mosolyon, a kedves szavakon túl nem is igyekezett ez ellen tenni. Persze, együtt teáztunk csendes délutánokon az esküvői előkészületekről csevegve és egymás társaságában olvastunk a gyér fényben az elmúlt estéken, de mindeközben világos színű tekintetében mérhetetlen közöny ült; az elfogadás tompa fénye.
Kényszer hozta nagybátyám birtokára, házának falai közé és ez a kényszer – habár George bácsi előtt ügyesen leplezte – bizony meglátszott rajta. Csak akkor derült fel időre-órára arcán őszinte mosoly, mikor földije jött át látogatóba.
Ethan R. Stanley (Lord of Derby)
Odakint magas, jóképű férfi vár bebocsátásra: Amelia testvére. Hogy a húgom mennyi éjszakán át siratta, mikor kiderült, másnak adják a kezét és nem ennek a „helyes mosolyú sötétszeműnek”.
[...]
Véres könnyfátylon át a világ kifordult önmagából – vagy épp, hogy most mutatta valódi arcát, nem tudom. Akárhogyan is, aki a falnak préselt, az nem Ethan Stanley volt, és mégis ő. Megháborodtam talán, vagy a Lord maga volna az ördög?

Carl tiszteletes (néhai Carlo Boromeo bíboros)
Az kellett hitemhez, hogy közölje: ő volt a fenevad az erdőben, akinek a prédájára éheztem és ő volt az, aki felbőszült őrületemnek véget vetett, mielőtt komolyabb kárt tettem volna magamban.
[...]
Ahogy múltak az évek, mindig odébb és odébb álltunk Carl atyával. Huszonhét év alatt, a háború szelének első hullámáig a legtöbb olasz nagyvárosban megfordultunk, mint nagybáty és unokahúg. Ő a papi hivatást űzte mindenütt, én gyerekeket tanítottam az iskolákban.
Ez idő alatt nem csak formálisan lett rokonom az idős tiszteletes, hiszen farkasaink „egy ágról valók voltak”. Tanítóm volt, utam egyengetője a háttérből [...]
A hajónk Baltimore partjainál kötött ki, mentoromtól ott váltam el pár évvel érkezésünk után, mikor már biztosítva volt számára az élethez minden, s kértem: áldása kísérje lépteim nyomát, bármerre is járok.
The Sisters of Suor Orsola Benincasa
A jelöltséget két noviciátus év követte, én pedig ez idő alatt elsajátítottam a nyelvet, mind szóban, mind pedig írásban. A kényszer nagy úr, hiába állt számra nehezen az olasz pergő nyelvezete.
A két év letelte után ideiglenes fogadalmat tettem, vállalva Urunk feltétlen követését, így megkezdhettem a háromévnyi junioratus-t. Ekkor már végre olyasmivel foglalkozhattam, amihez értettem, amihez tehetségem is volt és éppen ezért sokkal nagyobb örömmel töltött el, mint Cristina nővért felügyelete alatt kacsa-pucolásnak csúfolt kínszenvedést bemutatni a konyhán. Helyette olvasást, írást, zenét tanítottam fiatal lányoknak.  
coded by  Castor

A hozzászólást Artemis Northwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 06, 2014 6:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Re: Fényképek a kandalló felett ~ Artemis // Hétf. Okt. 06, 2014 6:18 pm

Jelenem Lapjai

If I should tumble, if I should fall... Would any one hear me screaming behind these castle walls

Castor de Luca
szöveg
>> Wanna join? Show me something!
Dominic Santoro
szöveg
>> The price of my play
Ethan O'Neill
szöveg
>> What you want is not what you need
Bastian B. Baiyard
szöveg
>> You're sooo... ugh.
Lionel Hiltz
szöveg
>> Afternoon coffee
coded by  Castor

A hozzászólást Artemis Northwood összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 25, 2015 5:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Re: Fényképek a kandalló felett ~ Artemis // Csüt. Május 21, 2015 10:55 am

Jelenem Lapjai - vol. 2.

Egon Candvelon
szöveg
>> Some water emergency in my flat