HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
AKTÍV KARAKTEREK
115 TAG 52 FÉRFI 63 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
31 TAG 14 FÉRFI 17 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
29 TAG 15 FÉRFI 14 NŐ
ŐRZŐK
33 TAG 15 FÉRFI 18 NŐ
EMBEREK
13 TAG 4 FÉRFI 9 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ
Az előző negyed évben ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

...A Legsokoldalúbb:

...A Legszomorúbb:

...A Legjobb Bónusz:

írta  Jonathan Wilson Kedd Szept. 19, 2017 7:30 pm
írta  Destiny Maeve Bluefox Kedd Szept. 19, 2017 11:07 am
írta  Rebecca Morgan Kedd Szept. 19, 2017 7:36 am
írta  Madison River Layton Pént. Szept. 15, 2017 10:33 pm
írta  Hella Deborah Blackbird Pént. Szept. 15, 2017 9:09 pm
írta  Michael Cooper Csüt. Szept. 14, 2017 3:15 pm
írta  Prof. Dr. Lester J Edison Szer. Szept. 13, 2017 7:32 pm
írta  Primrose Trevelyan Vas. Szept. 10, 2017 10:48 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 1:00 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:58 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:58 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:57 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:42 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:42 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:38 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:50 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:49 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:46 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:45 pm
írta  Rebecca Morgan Hétf. Aug. 21, 2017 7:06 pm
írta  Alignak Vas. Aug. 20, 2017 12:32 pm
írta  Balthazar Bluefox Szomb. Aug. 19, 2017 5:26 pm
írta  Hannah B. Wilson Szomb. Aug. 19, 2017 12:10 pm
írta  Alignak Szomb. Aug. 19, 2017 9:04 am
írta  Dr. Emily Hart Kedd Aug. 15, 2017 7:09 pm
írta  Alignak Vas. Aug. 13, 2017 4:19 pm
írta  Payne Holmes Szomb. Aug. 12, 2017 1:21 am
Alignak

Catherine Benedict

Rebecca Morgan

Hans Elfman

Prof. Dr. Lester J Edison

Achilles Kilpatrick

Anguta

Hella Deborah Blackbird

J. Isaac Sladen

Corinne June Mouser

Share | .

Fényképek a kandalló felett ~ Artemis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

◯ Kor : 160
◯ HSZ : 142
◯ IC REAG : 115
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : puszta megjelenésével bármely kevéssé előkelő helyen
Fényképek a kandalló felett ~ Artemis // Szomb. Aug. 09, 2014 9:46 pm

Múltam Árnyai

Everyone thinks that I have it all, but it's so empty living behind these castle walls...

The Tullys of Attenborough
...mikor apánk egy szerencsétlen vadászbalesetben életét veszítette és idősebbik bátyám, James lett a családfő. Úgy ítélte meg, húgommal már épp elég idősek vagyunk hozzá, hogy elkerüljünk a családi háztól.
Nekünk ez a kaland ígérete volt, neki kevesebb száj, akit etetni kellett. Öten voltunk testvérek. - Mondhatni, mindenki jól járt. Mary Anne (...) mint a mesebéli tündér-keresztanya, olyan volt számunkra édesanyánk egyszerű, megalázkodó természete után.
John B. Shevington (Baron of Tabley)
... férjuram, John szigorú tekintettel inti le halk zúgolódásomat. Szikár termetű, jól öltözött lord a harmincadik életévén is túl. Nincs benne semmi kiemelkedően különleges külsőre, mégis… kisugárzása figyelmet követel magának, ahol csak megjelenik. Szavára adnak a férfiak, sugárzóan zöld tekintetének tüzében félénken sütik le pillantásukat a lányok, asszonyok. – S teszek én is hasonlóképp, mikor feddőn néz rám.
Nem kell semmit szólnia, pontosan tudom, mi a véleménye arról, ha egy asszonynak feleslegesen sokat jár a szája; ahogy azzal is tisztában vagyok, mivel „kezeli” mindezt odahaza majd, amennyiben nem hallgatok el.
Our little baby boy
- Zachariah. – Töröm meg a csendet a sírás szélén álló, rezignáló hanggal. Továbbra is kifelé tekintek, de az ablaküveg tükröződésében, szemem sarkából kiszúrom, hogy utazótársam kényelmetlen értetlenség közepette helyezkedik ültében. Nem lehet valami felemelő kompánia egy lépten-nyomon sírva fakadó nő a számára… Szavamat hova tenni nem tudó tekintete ennek ellenére türelemmel pihen rajtam.
- Ez lett volna a baba neve. Johnnak a Peter tetszett, de úgyis engedett volna a javamra.
George X. Tully (Lord of Nottingham)
George bácsi igyekezett a maga sótlan, hallgatag módján pótolni Mary Anne helyét, de nem lennék meglepve, ha kiderülne: csupán azért sürgette az esküvőnket Lord Shevingtonnal és húgom kézfogóját Lord Aberdeennel, mert egészen egyszerűen elege lett a női többségből a háznál.
Mary-Anne Russell
Mary Anne – nagybátyám első felesége – életrevaló asszony volt, igazi nagyvilági dáma. Mint a mesebéli tündér-keresztanya, olyan volt számunkra (...) Egy két lábon járó csoda, akinél jobb nevelőt, példaképet aligha kívánhat magának bármely úrilány! Emlékszem, éjszakába nyúlóan hallgattuk történeteit, meséit utazásairól. Szerelemről, kalandról… a fiatalságáról.
A hosszú évek során nem adatott gyermekáldás számukra George bácsival, nem csodálom hát, hogy olyan szívesen fogadtak bennünket és a velünk járó zsivajt hét évvel ez előtt. Szerettük a nagynénénket kishúgommal, s ő is úgy szeretett minket, mintha édes gyermekei lettünk volna.
Egyik napról a másikra távozott; békésen, akár egy angyal.
Amelia C. Stanley
Nem illett közénk. Más volt, mint mi és az udvarias mosolyon, a kedves szavakon túl nem is igyekezett ez ellen tenni. Persze, együtt teáztunk csendes délutánokon az esküvői előkészületekről csevegve és egymás társaságában olvastunk a gyér fényben az elmúlt estéken, de mindeközben világos színű tekintetében mérhetetlen közöny ült; az elfogadás tompa fénye.
Kényszer hozta nagybátyám birtokára, házának falai közé és ez a kényszer – habár George bácsi előtt ügyesen leplezte – bizony meglátszott rajta. Csak akkor derült fel időre-órára arcán őszinte mosoly, mikor földije jött át látogatóba.
Ethan R. Stanley (Lord of Derby)
Odakint magas, jóképű férfi vár bebocsátásra: Amelia testvére. Hogy a húgom mennyi éjszakán át siratta, mikor kiderült, másnak adják a kezét és nem ennek a „helyes mosolyú sötétszeműnek”.
[...]
Véres könnyfátylon át a világ kifordult önmagából – vagy épp, hogy most mutatta valódi arcát, nem tudom. Akárhogyan is, aki a falnak préselt, az nem Ethan Stanley volt, és mégis ő. Megháborodtam talán, vagy a Lord maga volna az ördög?

Carl tiszteletes (néhai Carlo Boromeo bíboros)
Az kellett hitemhez, hogy közölje: ő volt a fenevad az erdőben, akinek a prédájára éheztem és ő volt az, aki felbőszült őrületemnek véget vetett, mielőtt komolyabb kárt tettem volna magamban.
[...]
Ahogy múltak az évek, mindig odébb és odébb álltunk Carl atyával. Huszonhét év alatt, a háború szelének első hullámáig a legtöbb olasz nagyvárosban megfordultunk, mint nagybáty és unokahúg. Ő a papi hivatást űzte mindenütt, én gyerekeket tanítottam az iskolákban.
Ez idő alatt nem csak formálisan lett rokonom az idős tiszteletes, hiszen farkasaink „egy ágról valók voltak”. Tanítóm volt, utam egyengetője a háttérből [...]
A hajónk Baltimore partjainál kötött ki, mentoromtól ott váltam el pár évvel érkezésünk után, mikor már biztosítva volt számára az élethez minden, s kértem: áldása kísérje lépteim nyomát, bármerre is járok.
The Sisters of Suor Orsola Benincasa
A jelöltséget két noviciátus év követte, én pedig ez idő alatt elsajátítottam a nyelvet, mind szóban, mind pedig írásban. A kényszer nagy úr, hiába állt számra nehezen az olasz pergő nyelvezete.
A két év letelte után ideiglenes fogadalmat tettem, vállalva Urunk feltétlen követését, így megkezdhettem a háromévnyi junioratus-t. Ekkor már végre olyasmivel foglalkozhattam, amihez értettem, amihez tehetségem is volt és éppen ezért sokkal nagyobb örömmel töltött el, mint Cristina nővért felügyelete alatt kacsa-pucolásnak csúfolt kínszenvedést bemutatni a konyhán. Helyette olvasást, írást, zenét tanítottam fiatal lányoknak.  
coded by  Castor

A hozzászólást Artemis Northwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 06, 2014 6:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Re: Fényképek a kandalló felett ~ Artemis // Hétf. Okt. 06, 2014 6:18 pm

Jelenem Lapjai

If I should tumble, if I should fall... Would any one hear me screaming behind these castle walls

Castor de Luca
szöveg
>> Wanna join? Show me something!
Dominic Santoro
szöveg
>> The price of my play
Ethan O'Neill
szöveg
>> What you want is not what you need
Bastian B. Baiyard
szöveg
>> You're sooo... ugh.
Lionel Hiltz
szöveg
>> Afternoon coffee
coded by  Castor

A hozzászólást Artemis Northwood összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Szept. 25, 2015 5:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Re: Fényképek a kandalló felett ~ Artemis // Csüt. Május 21, 2015 10:55 am

Jelenem Lapjai - vol. 2.

Egon Candvelon
szöveg
>> Some water emergency in my flat