HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
AKTÍV KARAKTEREK
136 TAG 62 FÉRFI 74 NŐ
BETOLAKODÓ FARKASOK
31 TAG 16 FÉRFI 15 NŐ
ŐSLAKOS FARKASOK
24 TAG 10 FÉRFI 14 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
23 TAG 13 FÉRFI 10 NŐ
ŐRZŐK
32 TAG 13 FÉRFI 19 NŐ
EMBEREK
15 TAG 5 FÉRFI 10 NŐ
ALAPÍTÓK
10 TAG 5 FÉRFI 5 NŐ
Az előző negyed évben ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

...A Legsokoldalúbb:

...A Legtanulságosabb:

...A Legnagyobb találkozás:

...A Legjobbak (Vörös Hold - Hard):

...A Legjobb (Vörös Hold - Soft):

írta  Alignak Today at 2:37 pm
írta  Alignak Today at 2:19 pm
írta  Alignak Today at 2:03 pm
írta  Achilles Kilpatrick Yesterday at 8:09 pm
írta  Celeste M. Hagen Csüt. Dec. 01, 2016 3:50 pm
írta  Jamie Waldorf Szer. Nov. 30, 2016 3:53 pm
írta  Sage Miller Szer. Nov. 30, 2016 3:50 pm
írta  Emily Hart Kedd. Nov. 29, 2016 9:17 pm
írta  Primrose Trevelyan Hétf. Nov. 28, 2016 1:52 pm
írta  Rebecca Morgan Csüt. Nov. 24, 2016 7:27 am
írta  Balthazar Bluefox Kedd. Nov. 22, 2016 8:30 pm
írta  J. Isaac Sladen Hétf. Nov. 21, 2016 9:34 pm
írta  Vendég Hétf. Nov. 21, 2016 12:46 pm
írta  Nessa O'Brien Hétf. Nov. 21, 2016 10:19 am
írta  Maya Honeycutt Szomb. Nov. 19, 2016 7:20 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 11:01 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 11:00 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 10:58 pm
írta  Jackson Carter Vas. Nov. 13, 2016 4:52 pm
írta  Catherine Benedict Szomb. Nov. 12, 2016 6:47 am
írta  Roxan A. Cruz Csüt. Nov. 10, 2016 7:40 pm
írta  Achilles Kilpatrick Csüt. Nov. 10, 2016 7:13 pm
írta  Andrzej Krakowski Kedd. Nov. 08, 2016 8:06 pm
írta  Roxan A. Cruz Kedd. Nov. 08, 2016 6:31 pm
írta  Tawny Vaidya Hétf. Nov. 07, 2016 11:02 pm
írta  Skyler R. Hamilton Hétf. Nov. 07, 2016 10:03 pm
írta  Balthazar Bluefox Hétf. Nov. 07, 2016 9:55 pm
Balthazar Bluefox

Alignak

David A. Blandern

Lester J. Edison

Celeste M. Hagen

Achilles Kilpatrick

Share | .

Rendőrkapitányság

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2
Alignak
Admin

◯ HSZ : 6143
◯ IC REAG : 8029
Rendőrkapitányság // Kedd. Aug. 12, 2014 2:19 pm

First topic message reminder :

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://northstar.forumr.net

SzerzőÜzenet

◯ Kor : 35
◯ HSZ : 101
◯ IC REAG : 91
◯ Lakhely : Fairbanks

Re: Rendőrkapitányság // Pént. Jún. 19, 2015 12:05 pm

- Néha még mindig gondolkozok azon, hogy vajon mivel érdemeltem ki ezt az egészet, amit az élet adott nekem. Először a bátyám, aztán a nő, akit elvettem. Itt állok 34 évesen, és rájöttem: Ha a munkámmal foglalkozok, és csak azzal, akkor ezek a gondok is békén fognak hagyni. Eddig bevált. - Remélem, amiket mondok, azáltal nem azt veszi ki a mondandómból, hogy sajnáltatni akarom magamat. Egyszerűen csak régen volt már egy ésszerű emberrel rendes beszélgetésem. Úgy látszik, most a lelki szemeteszsák szerepet Roxan kapta meg. Akihez lényegében semmi közöm nincs, a munkánkon kívül. Meg egyébként sincs mit titkolnom. Ezeket nem tudják ellenem felhasználni, legalábbis amennyire én tudom.
- Figyeljen, Roxan. Ahogy korábban elmondtam, én csak részben vagyok szkeptikus. Igazából ennek a lehetőségét sem zárom ki. Egyáltalán nem. De bizonyítékok nélkül nem mondhatom biztosra. Bár így jobban belegondolva… Ha egy vérfarkas letépte volna az ember fejét, valószínűleg a gerincoszlopa is jött volna vele… Vagy csak túl sok filmet néztem. – Vonom meg könnyedén a vállamat. Komolyan beszélem a szavaimat, viszont meglepő, hogy mennyire érdekli őt ez az egész természetfeletti téma és az én véleményem vele kapcsolatban.
Következő kérdésére én is nekidőlök a falnak, és karba teszem a kezeimet. Gondolkozom magamban egy kicsit, mielőtt megszólalok.
- Ha ez igaz is, én személy szerint biztos nem ilyenekre használnám a… khm… szupererőmet. De ha mégis. Akkor minek tartózkodnék az epicentrumban, mikor az egész bekövetkezik? - És újra a találgatások felé veszem az irányt. Végül újra megszólalok.
- Semmi racionális magyarázatot nem tudok arra, miként élhette túl. De bárhogy nézve is, miután a híreket meghallottam, nem tudtam néhány napig aludni. Próbáltam rájönni. Akármennyire sem tartozott rám, kíváncsivá tett. -
Felhasználó profiljának megtekintése

◯ Kor : 53
◯ HSZ : 280
◯ IC REAG : 289
◯ Lakhely : Anchorage

Re: Rendőrkapitányság // Csüt. Jún. 25, 2015 10:06 am

Egy megértő mosoly mindaz csupán, mit a férfi szavaira felé ejtek. Mondhatnám, hogy őszintén sajnálom, de minek, mikor nem? Csak udvariaskodás lenne, azokat a köröket meg azt hiszem, letudtuk, legalábbis abból ítélve, hogy ilyen belsőséges részleteket is megoszt az élete kapcsán, míg én jószerivel semmit.
Vagy nagyon életét unt a csávókám és mindegy már neki az, hogy mi lesz, merre vissza a sorsa, vagy szimplán vak és sosem támadták még hátba az életben annyira, hogy tudja, már ennyivel mit veszíthet.
De persze, az is lehet, hogy én vagyok túlságosan paranoiás... Az életem ezzel jár mondjuk.
Szavaira könnyeden nevetek fel, röpke kacajt hallatva. Igen, valószínűleg jött volna vele minden, de legalább a földrengés megmagyarázhatatlanságát nem kellett volna elviselnie a Protektorátusnak - megoldható lett volna minden pár emléktörléssel és feleennyi sajtóvisszhangot sem kapott volna az esemény.
- Lehet, esélye sem volt elmenni onnét... sosem tudhatja, hogy működik az ilyesmi egy-egy szuperképesség esetében, nem igaz? - Szélesedik ki mosolyom kissé egyúttal, majd zsebemből egy névjegyet halászok elő és nyomom a férfi kezébe.
- Ha valóban érdekli a dolog, keressen meg egy alkalmasabb időpontban! - A főnök irodájának ajtaja nyílik ugyanis közben, intenek nekem, hogy fáradjak beljebb, én pedig eleget teszek ennek egy elköszönést követően.
- Igazán örvendtem, Mr. Bjartesson!

// Köszönöm szépen a játékot! A továbbiakkal kapcsolatosan PM-ben írtam neked! Smile //
Alignak
Admin

Re: Rendőrkapitányság // Szomb. Jún. 27, 2015 8:49 am

Maxim Messer
Wagabond

◯ Kor : 277
◯ HSZ : 14
◯ IC REAG : 12
◯ Feltűnést kelthet : Farkasom szeme bíbor vörös

Re: Rendőrkapitányság // Kedd. Szept. 13, 2016 7:15 pm

- Messer! - hallom a hátam mögött. Roppan az ujjam porca, ahogy sarkamon át pördülök a hang irányába.
A főnököm az, ezt a látványa nélkül is könnyedén kitaláltam volna.
- Uram. - biccentek felé, ahogy finom egyenesbe tartva meg hátamat, fürkészem túl zsúfolt borostája mögötti arcát.
- Ma visszajön Cruz.
- Oltári. Vegyek neki hógömböt?
- Ne viccelődjön. Egyenlőre az akták mögé küldöm Miss Cruz-t, tekintettel arra, hogy most szakad el először a gyermektől. Nem akarom, hogy ez véletlenül is bármilyen döntésében befolyásolja.
- Akkor jobb, ha egy jegyzettömböt kap.
- Messer... - pirít rám illedelmesen.
- Baby-őr? - húzom ívesen a számat felfelé, de ezúttal a nézése is elég ahhoz, hogy visszavegyek.
- Mi a dolgom? - hangom simává csendül, komollyá érik.
- Figyeljen rá. Nem kell pesztrálnia, csak nézzen néha rá. Ez nem kérés. - de a reakciómat meg sem várva kotor el, lendületesen téve meg a maga tengelye körüli fordulatot, és már szívódik is fel, mintha nem is találkoztunk volna.
Halkan sóhajtok - természetesen értem: parancs -, vállam ezzel együtt ernyed meg egy kicsit, ahogy kikecmergek saját tartásom acélja alól, majd perdülök is, hogy letérve a kitűzött útról; a lőtér helyett az irodákat veszem a nyakamba.

Lagymatag a köd, ami arcon térdel ahogy belépek. Papírok sercegnek, tollak vonaglanak a préselt lapokon. Billentyű kopácsol, monitor búg, az egér pedig örökös kattintással fogad.
- Még itt sincs... - konstatálom, a szememet pedig jóhogy(!) megforgatom.
Halkan indulok el az asztalok között, felvéve egy-két szemkontaktust érek el a sorok végére.
Épp fordulok, de már hátamon érződik a súly, ami Roxan érkeztét jelzi. A testem megmered, csak a kezemben lüktet fel valami könnyed adrenalin morzsa.
Finoman engedem magam hát tovább a fordulatban, hogy ezúttal a sor másik végén lévőtől csenjek el némi pillantást.
- Pedig már reménykedtem, hogy soha többé nem látlak. - búgom, édesen, szinte udvarlom felé a szavakat, ahogy pimasz vigyorra húzom ajkaim.
A köszöntés elmarad, nem is kenyerem túlzottan, és hát mindenkinek meg van a saját helye a rangsorban, na.
De azt nem mondanám, hogy nem örülök annak, hogy látom.
Neki: természetesen semmiképp.

Re: Rendőrkapitányság // Szer. Szept. 14, 2016 6:36 pm

Első munkanap így két év után, ráadásul erősen lefokozva, ami a hatáskörömet illeti. Hurrá! Sem. Azért jobb a helyzet, mintha kereszteződésben integető közrendőrré tettek volna, de szerintem aktákat tologatni és jegyzőkönyveket felvenni egész nap majdhogynem ugyan az.
Egyszerű sötétebb csőfarmert és az irodistáktól elvárt fehér inget viselem. Hajam szigorú lófarokban van összekötve, őrzőségemet pedig rejti egy Oltalom (Sz)árnya varázslat. Copfom alig győzi követni ütemes, határozott lépteimet, ahogy az épületbe lépve a főnök irodája felé haladok el asztalok és szegről-végről ismerős ex (és voálá, ezek szerint jelenlegi) kollegák tekintetének kereszttüzében. Mondjuk rohadtul nem érdekel, ki mit gondol, de szinte hallom az összesúgásokat a hátam mögött, ahogy arra fogadnak, vajh mekkora érvágás egy szövetséginek, hogy a helyi jard foglalkoztatja csupán a szülési szabadságról visszatérve.
Bahh, éreztem én, hogy ez egy szar nap lesz! Még Rhea is bőgött a bölcsiben, mikor eljöttem, hiába ment minden szuperül az elmúlt hetekben, a beszoktatás során.
A főnöktől megkapott fejtágítás és cuki kis "R. A. Cruz" feliratú névjegy-kitűző magammá tételét követően nincs más hátra, minthogy birtokba vegyem a nekem szánt asztalt a számítógéppel és egyéb irodai csodákkal - úgy mint tűzőgép, cellux, formanyomtatványok, pecsételő és társaik - egyetemben.

Igen ám, de ahogy kilépek a már sokat említett felettes irodájából és behúzom magam mögött az ajtót, úgy egy, az eddigieknél is ismerősebb ábrázat köszön vissza az asztalok között kialakított folyosó túlsó feléről.
- A szép emlékektől és a berögzült rossz szokásoktól nehezen szabadul az ember... - Vágok vissza hozzá hasonló kedélyességgel, s mellé akarva-akaratlanul is suta mosoly kúszik ajkaimra, miközben felé lépdelek, mégse kiabáljuk át az egész teret, mikor köröttünk dolgoznának a kollégák.
- Mi a helyzet veled, Messer? - Tekintek rá ajkaim szegletében állandósuló mosollyal, s még kezemet is nyújtom határozott kézfogásra, mintegy kimondatlan üdvözlésként.
Maxim Messer
Wagabond

Re: Rendőrkapitányság // Pént. Szept. 16, 2016 11:25 am

Könnyedén veszem a lépteit. Finom, mégis határozott. Ahogy az mindig is volt.
Van, ami nem változik...
Követem őt pillantásommal, ahogy egyre közelebb ér, ahogy egyre fojtogatóbb a köztünk lévő táv. Még élvezem is kicsit, hogy ő az, aki elém sétál.
Vállaimat kissé lejjebb engedve fogadom őt, szavaira pedig kaján vigyor buckázik át a képemen.
- Hát vannak még hátrányosságaim. - teszem oda, kedélytől ittasan, miközben derekam beleivódik egy- a közvetlen közelemben lévő asztal sarkába.
Karjaim mellkasom elé kúsznak, kényelmesen tartva meg így egyensúlyomat.
- Nincs helyzet. Jobban mondva... - fókuszálok retinájának közepébe - Épp a lőtérre tartottam. Kis kikapcs. Tudod milyen ez... - sóhajtok egy nagyobbat, miközben próbálok Roxan idegein táncolni egy kicsit. Csak a szokásos...
- Milyen kár, hogy te nem jöhetsz... Úgy hallottam, akad pár akta az új... - szívom össze ajkaimat, ahogy pillantásom az őrző munkaterülete felé téved. - asztalodon. - villan a pimasz vigyor, az önelégültségem pedig már jó hogy nem csapja szegényt arcon.
Persze... vissza az agarakkal; finoman lököm el magam csípőből eddigi támaszpontomtól, hogy közvetlenül Rox elé egyenesedve csípjek belé még egyet.
- De, ha gondolod... beszélhetek az érdekedben a főnökkel. Vagy... - játékosan elmorfondíroztam. - inkább nem. Sokkal jobban tetszel itt, ez a légkör valahogy jól áll neked. Nem is tudom... színesíti az aurádat! - kacsintok rá szemtelenül, mialatt elnyúlok mellette balommal, hogy azt jobbommal követve sétáljam majdhogynem körbe.
- Rhea? - teszem fel úgy a kérdést, mintha bárminemű közöm is lenne hozzá. Igazából nincs, de a felszín alatt, amit például az ő arcába is tolok... érdekel.

Re: Rendőrkapitányság // Szomb. Okt. 08, 2016 8:55 pm

Fojtogató volna a táv csökkenése? Csak meg ne tudjam, miféle hatással vagyok rá, még a végén elszállnék magamtól!
- Aham. Hát egészségedre... vaktában lődözni bárki tud. - Hiába viseltem az Oltalom szárnyai varázslatot magamon minduntalan megújítva, amikor házon kívül tartózkodtam, még így is tapintani lehetett árnyalt csalódottságomat afelett, hogy bár a lőtérre magam is bemehetnék, de... annál tovább aligha. Ellenben Messerrel, hogy rohadna meg itt helyben!
Volt valami lemondóan csúfos a megereszkedő vállaim mozdulatában. Egyúttal ígéret is: nevess csak, lesz ez még így sem.
Már épp frappáns visszavágásra készülök az aktákkal kapcsolatos megjegyzésére, - hisz pont én hagynám szó nélkül? - mikor ellöki magát az asztaltól és felém lép.
Dacosan emelem meg kissé államat, úgy tekintek rá. Ajkaim összepréselődtek mondatkezdeményére, mert túlságosan csábító volt tartalma. ámde ismertem annyira, hogy tudjam, mézesmadzag csupán az efféle hanglejtéssel elém dobott szavak összessége. S lőn, jön is a folytatás!
- Őszintén remélem, hogy a te teamed papírjai kerülnek hozzám, Max. Komolyan! Alig várom, hogy újra együtt dolgozhassunk. - Szélesedik mosolyom, mi nem sok jót ígér, leginkább azt, hogy nem fogom válasz nélkül hagyni. Még nem tudom, mikor, miként, de lesz foganatja kedvességének. Együtt vagy egymás ellen... mindkettőben jók vagyunk, ha feladatvégzésről volt szó.
Félre lépek, ha mellettem haladna el, engedem, mert valóban ideje lenne inkább az asztallal és a rajta levő papirosokkal barátkoznom.A terepmunkát mindig is jobban szerettem a jelentések írásánál, így azok adminisztrálása, archiválása is maga lesz a pokol számomra. Talán egy-két bejövő hívás feldobja majd napi szenvedésem óráit...
Már épp indultam volna, de kérdése visszafordulásra késztetett, ahogy elhaladtam mellette.
- Ha sikerül kihúznod a karót a seggedből, talán beugorhatnál valamelyik nap. - Úgyse látta a kislányt vagy... másfél éve? Na jó, túlzok. Fél éve. Az ajánlatomat egyébként komolyan gondolom, de a most megütött viselkedésére odahaza nem vagyok kíváncsi. Itt elmegy, hiszen felettem áll jelenleg rangban, de otthon nem ez a felállás. Ismerhet, ha kell, fülénél fogva tessékelem ki.
Maxim Messer
Wagabond

Re: Rendőrkapitányság // Kedd. Okt. 11, 2016 7:14 pm

Szeretném azt mondani, hogy menj a picsába. Tényleg, komolyan.
Viszont ez annyira nem én lennék... Na jó, talán egy kicsit.
De most sem helye, sem oka nincs, leszámítva, hogy - vágom én, hogy direktbe - leolt.
Látszatra nem veszem fel, meg amúgy sem. Tudom, hogy csak piszkálni akar, és ami azt illeti, meg is érdemlem.
Hát viselem.
- Nem hiszem, hogy örülnél te annak, ha órákon át nyalogatnod kéne az ujjadat, hogy forgasd a papírt. Ha engem kapsz, az nem egy rövid zárlat, hanem egy egész áramszünet, hisz tudod. - villantom az ismerős, pimasz vigyort, újra felé lépve, beletaposva. Nem szívesen, nem tudom ilyenkor mi a szar száll meg, de a pofámra lakat...? Nem megy. Nem is illik rá...
- Egyébként, én is bírnám. - őszintén húzom el a számat egy pillanatra, de röpke a forgandó, az időm meg kevés. Roxan meg amúgy se lássa már rajtam, hogy gáznak tartom, hogy itt nyomasztja a széket, ahelyett, hogy velem lógna a lőtéren.
- Nincs karó a seggemben. - vágok egy arcot, megint flegma. Ez jutott nekem, ojjvé! - Még meglátom. De kösz. - veszem le félvállasan, pedig jól esik. És ha összeszedtem magam emberségből, biztos, hogy megejtem a látogatást.
Bírom a kislányt. Így jártam.
Ellenben, ha már terepre nem jöhet... van egy ötletem. Erről pedig mindenképp a főnökkel kell beszélnem.
- Imádnám, ha még rágnád a fülem, halál fölöslegbe. De megyek, szórakoztatom magam a lőtéren. Neked amúgy is van dolgod. - kacsintok rá szemtelenül, hogy aztán szalutálással megejtett hátraarcot vegyek.
- Majd még rád lesek. - cukkolom még utolsót, ahogy bevágom magam mögött az ajtót.

// Köszöntem a továbbiakról meg mindjárt írok XD //
Alignak
Admin

Re: Rendőrkapitányság // Szer. Okt. 12, 2016 11:02 am

Sponsored content

Re: Rendőrkapitányság // Today at 2:43 pm