HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
AKTÍV KARAKTEREK
136 TAG 62 FÉRFI 74 NŐ
BETOLAKODÓ FARKASOK
31 TAG 16 FÉRFI 15 NŐ
ŐSLAKOS FARKASOK
24 TAG 10 FÉRFI 14 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
23 TAG 13 FÉRFI 10 NŐ
ŐRZŐK
32 TAG 13 FÉRFI 19 NŐ
EMBEREK
15 TAG 5 FÉRFI 10 NŐ
ALAPÍTÓK
10 TAG 5 FÉRFI 5 NŐ
Az előző negyed évben ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

...A Legsokoldalúbb:

...A Legtanulságosabb:

...A Legnagyobb találkozás:

...A Legjobbak (Vörös Hold - Hard):

...A Legjobb (Vörös Hold - Soft):

írta  Jackson Carter Today at 7:32 pm
írta  Marla Borgens Today at 5:11 pm
írta  David A. Blandern Yesterday at 11:11 pm
írta  Declan S. Callaghan Yesterday at 11:03 pm
írta  Darren Northlake Yesterday at 9:43 pm
írta  Payne Holmes Yesterday at 9:15 pm
írta  Alignak Yesterday at 2:37 pm
írta  Alignak Yesterday at 2:03 pm
írta  Achilles Kilpatrick Pént. Dec. 02, 2016 8:09 pm
írta  Lester J. Edison Pént. Dec. 02, 2016 6:04 pm
írta  Celeste M. Hagen Csüt. Dec. 01, 2016 3:50 pm
írta  Jamie Waldorf Szer. Nov. 30, 2016 3:53 pm
írta  Sage Miller Szer. Nov. 30, 2016 3:50 pm
írta  Rebecca Morgan Csüt. Nov. 24, 2016 7:27 am
írta  Balthazar Bluefox Kedd. Nov. 22, 2016 8:30 pm
írta  Vendég Hétf. Nov. 21, 2016 12:46 pm
írta  Nessa O'Brien Hétf. Nov. 21, 2016 10:19 am
írta  Maya Honeycutt Szomb. Nov. 19, 2016 7:20 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 11:01 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 11:00 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 10:58 pm
írta  Jackson Carter Vas. Nov. 13, 2016 4:52 pm
írta  Roxan A. Cruz Csüt. Nov. 10, 2016 7:40 pm
írta  Achilles Kilpatrick Csüt. Nov. 10, 2016 7:13 pm
írta  Andrzej Krakowski Kedd. Nov. 08, 2016 8:06 pm
Darren Northlake

Alignak

Yetta Northlake-Nacrosh

David A. Blandern

Balthazar Bluefox

Primrose Trevelyan

Duncan Corvin

Rocky

Lester J. Edison

Celeste M. Hagen

Share | .

Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5

◯ Kor : 304
◯ HSZ : 1683
◯ IC REAG : 1751
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : tetovált bal kar, ezüst fülbevalók, gyűrűk, szemöldök piercing, karkötő, nyaklánc

Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak // Vas. Ápr. 05, 2015 4:29 pm

First topic message reminder :

Cím: Láda-mese finálé
Hely: Farkaslak
Idő: 2015. január 1., Victor születésnpja
Érintettek: Autumn A. Autenberry, Victor Wainwright

Hazaérkezésem után a három láda, amit Tria mondott, megérkezett Victorhoz. Pontosabban becsempésztem a szobájába, egyelőre nem akartam a szeme elé kerülni. Sokáig úgyse bujkálhatok előle, főleg így, hogy egy épületben lakunk, mégis: ameddig lehetett, még húzni akartam.
A három ládából egyben Yetta kisujja volt, egyben az én bal gyűrűsujjam, az utolsóban pedig a bal kézfejem. Valami azt súgta, nem fogja őket ezüstláncra fűzve a nyakában hordani - bár ha igen, akkor aztán tényleg semmi kétséget nem hagy afelől, hogy kinek a Kölyke. Rock 'n' Roll nagypapa lenne a flúgos Dédi mellett, senki nem szólhatna többé a hülyeségeim miatt. Ami király lenne, de inkább abbahagyom az álmodozást.
A pakk mellé egy rövid üzenet is járt. Írásban közöltem, amit akartam, mert egyfelől így biztosan nem szakított félbe, másfelől én is normálisabban és összeszedettebben fogalmaztam így, semmint az "atyai" pillantás súlya alatt rogyadozva.

"Boldog születésnapot, Victor! Ezt elsősorban a Teremtőd üzeni ezekkel a dobozokkal, én kevésbé véresen köszöntöttelek volna fel, de azt hiszem, tudod milyen ellenállhatatlan. Én pedig már tudom, miért voltál olyan dühös rám. Tudod... azt kívánom, bár ne lenne igaz, de ez nem kívánságműsor, igaz? Bocsánat...
Az én ajándékom két jó hír, legalábbis bízom benne, hogy neked is azok lesznek. Az egyik: Yetta biztonságban van, távol minden szarságtól, ami itt kavarog. A másik: úton vagyok a tisztességes hímmé válás felé, ugyanis eljegyeztem és igent mondott - és ez nem olyan leánykérés volt, mint az a tucatnyi még anno Európában. Fogalmam sincs, mikor látom újra, de akkor el fogom venni, és erre szeretném az áldásodat kérni.
Edward

U.i: Gondolkodtál már családi vacsin? Irtó vicces lenne."
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

SzerzőÜzenet

◯ Feltűnést kelthet : tetovált bal kar, ezüst fülbevalók, gyűrűk, szemöldök piercing, karkötő, nyaklánc

Re: Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak // Vas. Okt. 09, 2016 12:05 am

Lecsupaszították rólam az Ikkuma gúnyát és tűzre vetették, hogy stílusos legyek. Meggyalázott szemérmem képtelen ily megaláztatást elviselni, hát elbujdosok a világ elől.

Bocsesz, tudom, nem vicces... Na jó, azért egy kicsit az! De viccen kívül: most beszéltem Nessával, kiléptem a falkából. Azért ez valahol deja vu-s, Sacramentóban is így jártunk, csak ott pár évet lehúztunk együtt. Sajnálom, hogy itt csak ennyi jutott és akkor is egy idegbeteg voltam zömmel.
Nem durciztam be, ne aggódj, átgondoltam - vagy másfél éve ezen kattogtam, hol jobban, hol kevésbé. De ezzel a falkával nem tudom ugyanazt megtenni, mint az előzővel, Mike. Ezért kérlek minderre. Önzés, tudom, de nincs miatta bűntudatom.

Michael Cooper
Vezető Testőr

◯ Kor : 307
◯ HSZ : 116
◯ IC REAG : 94
◯ Lakhely : Fairbanks

Re: Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak // Vas. Okt. 09, 2016 12:11 am

Nem, szerintem egyáltalán nem vicces és tekintve, hogy nem vagyok egy karót nyelt seggdugasz, szerintem el tudod képzelni a képem jelen pillanatban...
Igazság szerint ezt nem kifejezetten sms-ben beszélném meg és nem tudom, sírjak vagy nevessek, hogy üzenetet küldtél és nem találkozóra hívtál. Remélem azért egy búcsú-koccintással még megtisztelsz valamikor.

Re: Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak // Vas. Okt. 09, 2016 12:26 am

Kicsit olyan ez, mint amikor az ember fiát lecseszi a csaja, hogy miért SMS-ben szakít... Bár tény, ez nem szép módja a távozás-bejelentésnek, úgyhogy nem hibáztathatom.

Kurva morcos?

Bocs - megint. De te kérdezted, csak őszinte voltam és egyenes. Szar módja volt mindezt elmondani, bejelenteni, tudom, csak... nekem is új most és nagyon furcsa. Nagyon-nagyon.
Persze, hogy megtisztellek! Én állom.
Michael Cooper
Vezető Testőr

Re: Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak // Vas. Okt. 09, 2016 12:35 am

Jah, valami olyasmi.
Tudom. És megértem. Csak elég hirtelen jött, de annyi előnye van a dolognak, hogy feldolgozom addig, amíg találkozunk és nem érzek majd akkora ingerenciát, hogy a váll-veregetés előtt azért még jól bokán rúgjalak.
Reméltem is. Holnap este?

Re: Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak // Szer. Okt. 12, 2016 6:41 pm

Nem lehet holnap este. Ma éjfélig el kell hagynom a várost, szóval van minden körre két kemény órám. Bejelentés és a többi... Amúgy ebből a célból pont a hotel felé tartok, utána megyek a Lakba. Szóval remélem negyed óra lehiggadsz és nem egy jobb horoggal fogadsz - tudod, Tőr :'''DDD -, tényleg nem akarok balhét.
Michael Cooper
Vezető Testőr

Re: Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak // Szer. Okt. 12, 2016 8:51 pm

Tárt karokkal várlak.

Re: Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak // Szomb. Okt. 15, 2016 10:08 pm

Köszönök mindent, William.

Maradok örökké fanod! <33333

Hálás voltam neki, kiváltképp azért, mert nem volt hajlandó első, átgondolatlan kérésemre megkötni a farkasomat. A közös séták pedig többet adtak, mint azt eleinte gondoltam, s talán majd egyszer, ha újra találkozunk, összefutunk, elmondom neki.
Payne Holmes
Kölyök

◯ Kor : 29
◯ HSZ : 518
◯ IC REAG : 420

Re: Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak // Pént. Nov. 04, 2016 11:20 pm

Riadtság jelenik meg vonásaimon, ahogyan a hófehér vászonfal életre kel előttem, jobban mondva az a valami, ami mögötte van. Hátrébb lépek, hátrálok, de semmit sem távolodok, a kezek ugyanúgy utánam nyúlnak, az arcok, a sikításra tátott szájak nem tűnnek és az sem hoz megnyugvást, hogy tudom, még messze az április. Éppen olyan zsigeri ösztön diktálja bennem a tudatot, hogy ez is éppen olyan álom, mint amikor a tőr mellett döntöttem, mint ami lábaimat futásra készteti, amikor fülsiketítőt hang kíséretében szakad el a vászon és ömlik lábam elé a mögötte meghúzódó rettenet.
Sikítanék, de tudom, semmi értelme, felesleges ilyenre pazarolni az energiámat, amikor futni, rohanni kell. A páni félelem a tetőfokára hág, amikor nyirkos kezek marnak a bokámra, kezeimre, bőrömet érintik, ruhámat szaggatják. Eldobnám a tőrt, mit én magam választottam, mégsem tudom, elborít, rám ragad. Sikítok, üvöltök, mikor hideg kéz fúródik a mellkasomba, érzem az ujjakat a szívem köré fonódni, mégis saját kezemben pulzál a szívem.

Hideg verejték üli meg a homlokom, amikor riadtan ülök fel az ágyamban, egyből a kislámpa után nyúlva és felkapcsolva azt. Nincs fehér vászon, nincsenek alakok, felém nyúló kezek. Mellkasom tapogatom, szívem dobog, élek. Remegő kezeimre pillantok, tenyerembe, nem piszkítja vér, mégis furcsa utóérzésként bizsereg, mintha a szív dübörgése még mindig ujjaimnak feszülne.
Ökölbe szorított kézzel pattanok ki az ágyból, vastag pulcsit hozva, felkapva a telefonom és kinyitva az ablakot állva meg előtte. A hideg végigfut a bőrömön, libabőrt fakaszt, mégis kijózanít, annyira legalábbis biztosan, hogy ne sipítozva szóljak a telefonba, ha a túlfelén felveszik a készüléket.
- Te is láttad? - nem érzem szükségét köszönésnek, egyből a közepébe csapok, mert egészen biztos vagyok benne, hogy nem csak én láttam mindezt.

Re: Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak // Yesterday at 9:43 pm

Üvöltve riadtam álmomból, egyből felültem, ha Yetta félig rajtam aludtam, ezt most megszívta. Látóterem, érzékeim határa beszűkült, a kétségbeesett riadalom olyan szintjét éltem meg, amiről nem is sejtettem, hogy létezik. Kezeim karmokban végződtek, amikkel gondolkodás nélkül kaptam mellkasom közepe felé, hogy mély, vérző árkokat szántsak rajta, mintha ki akarnám kaparni a szívemet - megteszem, ha ezzel attól az álombéli kéztől is megszabadulhatok! A valóságos fájdalom és vérem szaga térít észhez némileg.
Tompa zúgásként hallom, ha párom szól hozzám, halk morajnak tűnik telefonom rikácsolása is. Légzésem felületes, ziháló, egész testem jeges verejtékben fürdik, miközben az adrenalin észveszejtő sebességgel áramlik testemben. El innen, ki innen, levegőre, nagyobb térre, mozogni, futni, rohanni - menekülni. Lüktet még bennem az ösztön, farkasom esztelenül igyekszik a felszínre, hogy megsürgesse távozásunkat.
Kapkodva rángatok magamra pár göncöt, mialatt a libbenő függönyben is rémalakokat látom a fehér vászon mögött. Szinte szédülök, megállítani nem lehet, ha Yetta magyarázatot várt, nem kapott. Tökéletesen pánikba estem, a legtöbb pedig, amire futotta tőlem, az egy "majd jövök" volt, valamint mobilom zsebre vágása. Az se érdekelt, ha végig csörgött, annyira remegett a kezem, hogy képtelen voltam felvenni - el se jutottam fejben igazán addig, hogy nekem azt fel kéne venni.
Kisebbfajta megváltással ért fel kint lenni a hideg, éjjeli levegőn. Tettem pár lépést a járdán, mély lélegzetet vettem és futásnak eredtem, sutba dobva minden óvatoskodást, vérfarkas mivoltom sebességét használva.

A város határában lassítottam, ám mihelyt megálltam volna, hátamat borzoló érzés sarkallt további, céltalan futásra. Akkor álltam meg, amikor kellőképp fáradtnak éreztem magam és az adrenalin egy része magamra hagyott. Csak ekkor fogadtam a hívást, vagy hívtam vissza Payne-t. Örültem, hogy nem voltam ott, esélyesen több lapáttal dobtam volna az ő ijedtségére.
- Hogy a picsába ne - szakadt ki belőlem, miközben lerogytam egy sziklára a Sitka felé vezető gyorsforgalmi út mellett. Lepillantottam még mindig vérző mellkasomra. Pólóm eleje teljesen átázott, úgy néztem ki, mint akit többszörösen megkéseltek. - Vászon, fura alakok, tőr, mellkasban matató kéz és vöröslő Hold. Fasza, mi?
Egyáltalán nem, de ha kimondom, hogy átkozottul beparáztam és még most is reszketek, azzal mindent beismerek és a világ végéig meg se állok.
Sponsored content

Re: Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak // Today at 11:23 pm

Szeretetcsomagok ide-oda, ennek-annak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5