HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
AKTÍV KARAKTEREK
120 TAG 56 FÉRFI 64 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
33 TAG 15 FÉRFI 18 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
32 TAG 18 FÉRFI 14 NŐ
ŐRZŐK
33 TAG 15 FÉRFI 18 NŐ
EMBEREK
13 TAG 4 FÉRFI 9 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ
Az előző negyed évben ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

...A Legsokoldalúbb:

...A Legszomorúbb:

...A Legjobb Bónusz:

írta  Jonathan Wilson Yesterday at 11:39 pm
írta  Hannah B. Wilson Yesterday at 11:28 pm
írta  Hella Deborah Blackbird Yesterday at 10:09 pm
írta  Hannah B. Wilson Szer. Aug. 16, 2017 1:44 pm
írta  Michael Cooper Szer. Aug. 16, 2017 11:24 am
írta  Dr. Emily Hart Kedd Aug. 15, 2017 7:09 pm
írta  Lennart T. Forstena Vas. Aug. 13, 2017 9:44 pm
írta  Alignak Vas. Aug. 13, 2017 4:19 pm
írta  Madison River Layton Szomb. Aug. 12, 2017 3:34 pm
írta  Daisy Corina Lacroix Szomb. Aug. 12, 2017 11:32 am
írta  Kram Wolkov Szomb. Aug. 12, 2017 9:30 am
írta  Payne Holmes Szomb. Aug. 12, 2017 1:21 am
írta  Vendég Pént. Aug. 11, 2017 9:41 am
írta  Payne Holmes Csüt. Aug. 10, 2017 10:47 pm
írta  Heine Nachtstein Csüt. Aug. 10, 2017 9:19 pm
írta  Darren Northlake Csüt. Aug. 10, 2017 11:41 am
írta  Alignak Szer. Aug. 09, 2017 3:53 pm
írta  Hella Deborah Blackbird Szer. Aug. 09, 2017 12:20 pm
írta  Hella Deborah Blackbird Szer. Aug. 09, 2017 12:13 pm
írta  Michael Cooper Kedd Aug. 08, 2017 7:02 pm
írta  Corinne June Mouser Kedd Aug. 08, 2017 9:35 am
írta  Jonathan Wilson Hétf. Aug. 07, 2017 9:04 am
írta  Joana Lynn Palmer Vas. Aug. 06, 2017 10:12 pm
írta  Alignak Vas. Aug. 06, 2017 5:29 pm
írta  Fester Rothstein Vas. Júl. 30, 2017 2:18 pm
írta  Hella Deborah Blackbird Vas. Júl. 30, 2017 11:23 am
írta  Alignak Vas. Júl. 30, 2017 8:25 am
írta  Rebecca Morgan Vas. Júl. 30, 2017 8:12 am
írta  Linda Burton Szomb. Júl. 29, 2017 8:57 pm
Alignak

Michael Cooper

Payne Holmes

Hella Deborah Blackbird

Darren Northlake

Catherine Benedict

Nessa O'Brien

Kram Wolkov

Jonathan Wilson

Hannah B. Wilson

Share | .

Erin telefonja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

◯ Kor : 27
◯ HSZ : 257
◯ IC REAG : 223
◯ Lakhely : New York, Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : általában mindenhol feltűnést kelt

Erin telefonja // Hétf. Nov. 23, 2015 8:37 pm

"A térerő olyan, ahogy a mesék kezdődnek:
egyszer volt, hol nem volt."
/Al Ghaoui Hesna/
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

◯ Kor : 27
◯ HSZ : 257
◯ IC REAG : 223
◯ Lakhely : New York, Fairbanks
◯ Feltűnést kelthet : általában mindenhol feltűnést kelt

Re: Erin telefonja // Hétf. Nov. 23, 2015 8:48 pm

Teljesen elgémberedtek a lábaim, mire a taxi a reptérhez ért. Egy darabig számoltam, hányszor próbáltam meg elérni Eugéne-t telefonon, azonban egy idő után már nem láttam értelmét. Visszahúztam lábaimra a körömcipőket, majd besiettem a reptéri pulthoz. Az igazi meglepetés csak ott ért...
Félrevonulva próbálkoztam újra a hívással. Ezúttal hangpostára kapcsolt. Ez is valami...

Szia! Itt vagyok a reptéren. Volt egy hatalmas baleset.. próbáltalak hívni, de nem sikerült elérnem eddig. Gondolom már New Yorkban vagy. Azt mondták az információnál, hogy nincs jegy a nevemen... ezt nem igazán értettem... úgy emlékeztem, hogy foglaltál. Mindegy... a hajnali gépre sikerült egy turista jegyet lefoglalnom, de két átszállással tudok csak New Yorkba eljutni. Valamikor ebéd után fog landolni a gép. Gondolom addigra te már bent leszel a konferencián, szóval... hívj vissza ha ezt lehallgatod...

Bontottam a vonalat, majd a bőröndömmel együtt a váróterembe mentem, hogy valami kényelmesebbnek kinéző helyet kerítsek magamnak. Nem lenne már értelme hazamennem, amilyen késő van, és amennyire kiesik a belvárosból a reptér. Úgyse lenne értelme aludnom, majd alszok a gépen.
A bőröndömet feladtam, a kézipoggyászomban viszont ott a tabletem, amin mindig van ebook, amit olvasni tudok...

◯ Kor : 44
◯ HSZ : 234
◯ IC REAG : 221
◯ Lakhely : Anchorage belvárosa
Re: Erin telefonja // Hétf. Nov. 23, 2015 9:17 pm

Mivel a szállodában leadta a nő nevét az eredeti foglalás során, a recepciós könnyedén felengedte a késve érkezőt. Ahogy Erin belépett a lakosztályba, nyomát sem láthatta annak, hogy bárki is lakta volna. Az ágy érintetlen volt, akárcsak a végében összetekert törölköző, mi a szobalányok kezének munkáját dicsérte. Egyetlen jele, hogy a férfi a szobában járt, a hálószoba szekrényébe kirakott ruhái, és a nappali asztalán heverő telefonja volt. De bármikor is érkezett, távozott is szinte azonnal. Bőven az esti órákba nyúlt már az idő, mikor a kártya diszkréten csippent az ajtó zárjában, majd halk kattanását követve belépett a férfi.
- Mondhattad volna. – mosolyodott el a magas nő, kinek haja gyengéd hullámokban omlott háta közepéig. A krémszínű kosztüm komoly eleganciát kölcsönzött mozdulatainak, ahogy belépve a szobába pillantott körbe. – Ott a telefonod.
- A fenébe… - morogta Eugéne, majd hosszú léptekkel szelve át a nappalit vette fel a lemerült készüléket. – Ha mondtam volna, egész úton szakmázunk. Így legalább szórakoztató volt.
- Na de azt hazudni, hogy közgazdász vagy? – ingatta meg fejét a nő.
- A műanyagfröccsentő jobb lett volna? Az a másik aduász, amivel ki szoktam elégíteni a „mivel foglalkozol” kérdést. Mellesleg a fogorvos se sokkal szórakoztatóbb… - bújt ki kabátjából, majd a szekrényhez lépve akasztotta volna be, de mozdulata megállt a krémszín anyag láttán. Mélyet sóhajtva csukta vissza az ajtót, majd karjára fektetve a fekete anyagot fordult a nő felé, már tisztán hallva a hálószobából jövő neszezést.
- Margaret…inkább a bárban igyunk meg valamit. – a nő kérdőn vonva fel szemöldökét pillantott körbe.
- Valami gond van?
- Nincs. Csupán meggondoltam magam. – a nő hosszan nézte a kollégát, majd elnevette magát.
- Te aztán fura alak vagy. – indult az ajtó felé, ami diszkréten csukódott be mögöttük.

Másfél óra is eltelt, mire visszatért. A kanapé háttámlájára ejtve kabátját dőlt neki a szövetnek, majd sötétkék öltönynadrágja zsebébe süllyesztette kezeit. Tekintetét a nőre emelte, de nem szólt semmit. Nem vágyott erre a beszélgetésre, még akkor sem, ha elkerülhetetlen volt.
Sponsored content

Re: Erin telefonja //

Erin telefonja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal