HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
AKTÍV KARAKTEREK
115 TAG 52 FÉRFI 63 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
31 TAG 14 FÉRFI 17 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
29 TAG 15 FÉRFI 14 NŐ
ŐRZŐK
33 TAG 15 FÉRFI 18 NŐ
EMBEREK
13 TAG 4 FÉRFI 9 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ
Az előző negyed évben ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

...A Legsokoldalúbb:

...A Legszomorúbb:

...A Legjobb Bónusz:

írta  Jonathan Wilson Kedd Szept. 19, 2017 7:30 pm
írta  Destiny Maeve Bluefox Kedd Szept. 19, 2017 11:07 am
írta  Rebecca Morgan Kedd Szept. 19, 2017 7:36 am
írta  Madison River Layton Pént. Szept. 15, 2017 10:33 pm
írta  Hella Deborah Blackbird Pént. Szept. 15, 2017 9:09 pm
írta  Michael Cooper Csüt. Szept. 14, 2017 3:15 pm
írta  Prof. Dr. Lester J Edison Szer. Szept. 13, 2017 7:32 pm
írta  Primrose Trevelyan Vas. Szept. 10, 2017 10:48 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 1:00 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:58 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:58 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:57 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:42 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:42 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:38 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:50 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:49 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:46 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:45 pm
írta  Rebecca Morgan Hétf. Aug. 21, 2017 7:06 pm
írta  Alignak Vas. Aug. 20, 2017 12:32 pm
írta  Balthazar Bluefox Szomb. Aug. 19, 2017 5:26 pm
írta  Hannah B. Wilson Szomb. Aug. 19, 2017 12:10 pm
írta  Alignak Szomb. Aug. 19, 2017 9:04 am
írta  Dr. Emily Hart Kedd Aug. 15, 2017 7:09 pm
írta  Alignak Vas. Aug. 13, 2017 4:19 pm
írta  Payne Holmes Szomb. Aug. 12, 2017 1:21 am
Alignak

Catherine Benedict

Rebecca Morgan

Hans Elfman

Prof. Dr. Lester J Edison

Achilles Kilpatrick

Anguta

Hella Deborah Blackbird

J. Isaac Sladen

Corinne June Mouser

Share | .

'Küzdőtér'

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Alignak
Admin

◯ HSZ : 6647
◯ IC REAG : 8460
'Küzdőtér' // Szomb. Jan. 30, 2016 11:35 pm

A filmes statiszták és a küzdősportok szerelmeseinek körében Nessa O'Brien neve az utóbbi években egyre többször bukkan fel.
Ő a tulajdonosa eme klubnak, ahol szakképzett oktatóktól tanulhatja az ide bérletet váltó az alábbi küzdősportokat: box, birkózás, kickbox, karate, judo, taekwondo,  jiujitsu, aikido, krav maga, MMA (mixed martial arts), capoeira.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://northstar.forumr.net
Rebecca Morgan
II. Tanonc

◯ Kor : 29
◯ HSZ : 775
◯ IC REAG : 717
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: 'Küzdőtér' // Vas. Aug. 20, 2017 8:14 pm

Nessa & Becca

*Elmentem a lakba, igen megint elmentem, annak ellenére, hogy Egon még mindig nem tartotta jó ötletnek. Viszont, mondjuk azt hivatalosan érkeztem, és ha ott tartózkodott volna az Alfa, akkor ki sem tehették volna a szűrömet. Legalábbis mint nem kívánatos egyént, elvégre jóban vagyunk, béke van és, hogy az is maradjon, ápolni kell a kapcsolatokat, nekem pedig mint reménybeli leendő informátor, nem csak a meglévőket kell ápolnom, hanem újakat is kötnöm. Talán merészség volt mindjárt az Alfával kezdeni, de ez apróság volt ahhoz képest, hogy valójában miért is szeretnék vele találkozni. A tervemet azonban nem tudtam azonnal beváltani, mert Nessa O`Brient nem találtam a lakban és el kellett kocsikázzak az edzőtermébe. Gondoltam aerobikozik egy kicsit, hogy formában tartsa magát, vagy csupán álcából, a jobb elvegyülés érdekében, mert minden nőnek meg kell dolgoznia az alakjáért, de persze mindig van olyan aki annyit eszik amennyit akar és nem hízik egy dekát sem. Ilyen voltam én is, ami a legrosszabb, izmot sem tudtam növeszteni, még egy mogyorónyit sem. Az edzőterem nevéből – később kiderült tévesen – egy kellemes, női fitness teremre asszociáltam, virágillatra, pasztell színekre, tükrökre. Még kedvet is kaptam egy kis sztephez, ha már ott kell felkeresnem és útba ejtettem a nagyi házát, hogy bedobjam a csomagtartóba a sportcuccomat. Nem volt nagy kerülő, még ott érhetem Nessát. Belépve azonban nagyot kellett csalódnom, vagy mondjuk inkább a meglepetés volt a domináns az érzelmeim közül. Ízig-vérig tesztoszteron feelinget árasztott a hely magából, persze láttam nőket is, mind csinos volt és jó alakú, de az egész erősen hajazott egy kiképző bázisra. Azt mondták Nessa a küzdőteremben van, már nem hangzott túl jól az egész, hát még amikor át is kellett öltöznöm, mert oda nem lehet utcai ruhában és cipőben bemenni…”Akkor sem ha csak beszélni akarsz vele!” Csattant a recepciós pult mögül a szabályzat egy része és én elmentem átöltözni. Oké, végül is edzeni akartam vagy mi a szösz, ez nem olyan mint belépni az oroszlán barlangjába, másrészt, itt nem csak farkasok vannak. Csak nem esik bajom ha előadom a kérésemet. A ketrec láttán ez a véleményem megváltozott, ahogy az ötletem is kezdett őrültnek tűnni. Ezen azonban nem lehetett csodálkozni, két jó tanárom is van ha őrültségről és öngyilkos szórakozásról van szó, mondjuk, hogy ez a vizsgám és nem is távolodtam el a tárgytól olyan messzire. A fénykép egészen mást mutat mint a valóság, ha nem is azonnal de elég hamar felismertem az Alfát, így odaléptem hozzá, miközben a ketrecben nagy harc folyt. Reméltem nem véres. Egy másik szőnyegen, amit nem vett körül háló, két nő küzdött egymással, láthatóan az egyik tanítvány volt. Jómagam inkább egy perzsán ültem volna jelenleg, teás csészével a kezemben. *-Nessa O`Brien? Üdv! Rebecca Morgan vagyok, még nem találkoztunk. Az egyetemre járok. *Rámosolyogtam, a kezemet nyújtottam és jól megnyomtam az egyetem szót, remélve, hogy azonnal leesik neki a tantusz. Itt még sem mondhattam, hogy „Helló, őrző vagyok és örülök, hogy megtaláltam az Alfát. „ Kissé furán hatna, vagy azt hinnék rólam, hogy még nem nőttem ki a mesékből. Tudtam, hogy amit kérni fogok, nem kaphatom meg ingyen, de látva a helyet, kételkedni kezdtem abban, hogy könnyen megúszom.*

Felhasználó profiljának megtekintése

◯ Kor : 422
◯ HSZ : 147
◯ IC REAG : 91
◯ Lakhely : Fairbanks, AK

Re: 'Küzdőtér' // Vas. Szept. 17, 2017 2:47 pm

Van az edzőteremnek nőies, mondhatni, átlagosan klisés részlege is, ám abból csupán részesedésem van, nevemet adom hozzá - személyesen ritkán teszem tiszteletemet. Ez sajnos az utóbbi időszakban a küzdőharcokkal foglalkozó "szakaszra" is igaz volt, egyéb elfoglaltságaim túlságosan sok időt emésztettek fel napjaimból. Bántam is, hogy nem jutok el olyan sűrűn ide, mint szeretnék - egy vénebb farkasnak már nem árt, ha odafigyel, hogy edzésben maradjon, arról nem szólva, hogy személyes kötődéssel viseltettem egyik-másik ágazat iránt múltamból kifolyóan, ekképpen hobbiként is megállja esetemben helyét az, hogy itt időzöm.
Edzőruhám fekete, a hely logóját viseli magán, s szorosan lófarokba fogtam hajam - szigorú tökéletességben.
Ha tudnám, hogy alfaként aposztrofál a lány, lehet, kapásból elhajtanám, hiába akképpen ismeri a köznyelv a posztot, mit magaménak tudhatok. Büszkeségem, s az ősi farkasokhoz való sajátos lojalitásom az, mi fájlalja igazán eme megnevezést, s kikéri magának: ő atanerk.
Így azonban boldog tudatlanságban feledkezem bele az előttem kibontakozó küzdelembe, kezemben ásványvizes palackkal, abból kortyolva olykor, mikoris megüti fülemet egy idegen női hang. Annak irányába fordulva jégkék tekintetem leplezetlen méri fel a mellém lépőt.
- Valóban nem. - Nyugtázom találkozásunk mibenlétét, s elfogadom a felém nyújtott kezet egy üdvözlő kézfogás erejéig, melyben nincs erőfitogtatát részemről, sem helyzeti felsőbbségemről számot adó nonverbális kinyilatkoztatás. Egyszerű udvariassági gesztus, jelzése annak, kíváncsivá tett, mit akarhat. Lapjaimat nem fogom felfedni irányába egyúttal, melyek szerint ismerősen csendül neve számomra, ha arcot nem is tudtam ezidáig hozzá társítani.
- Mi járatban? - Elpillantok a küzdő felek irányába, majd finoman kérdő, megemelkedett szemöldökkel a lányra. Itt akarja megbeszélni vagy vágyna a négyszemközti randevú lehetőségére.

// Hatalmas elnézést, hogy csak most... //
Rebecca Morgan
II. Tanonc

◯ Kor : 29
◯ HSZ : 775
◯ IC REAG : 717
◯ Lakhely : Fairbanks
Re: 'Küzdőtér' // Kedd Szept. 19, 2017 7:36 am

Nessa & Becca

~Rebecca Morgan! Te nem vagy normális!~*Ez az első gondolat ami eszembe jut amikor Nessa O`Brien felém fordul és rám néz. Nem tudtam, hogy ennyire kék szemei vannak, úgy mér végig mintha egy jeges pengével simogatna. Remek kezdés, legalább elfogadja a felé nyújtott kezemet és azért is hálás lehetek, hogy nem roppantotta össze a csontjaimat. Nem mintha kételkedtem volna a kiválóságában, de most már értem és érzem is miért és hogyan került ő a farkasok élére. Van már mögötte pár év, hány éves is? Sok. Sokkal idősebb Egonnál, szerencse a farkasvérnek, jól tartja magát, ezt persze nem fogom a szemeibe mondani, nem tudom, hogy az idős nőstények hogyan dekódolják a korukat méltatni igyekvő szavakat. Lehet, hogy náluk minden fordítva van, ki tudja…az őrző krónikák a személyes érzelmekről nem számolnak be. Próbálok nem feszengeni ezek után, de ő minden bizonnyal érzi akármilyen kicsi feszengés is ez. *~Csak lazán Becca!~*Lehet ezt egyáltalán lazán kezelni? Nem kis dolog miatt kerestem fel, az is lehet, hogy nem érem meg a hazamenetelt. Milyen lehet egy méregtől csöpögő nőstényfarkas?* -Félig hivatalos, de jobbára magánügy miatt. Beszélhetnénk esetleg négyszemközt? *Nem szívesen mondanám el itt, mindenki füle hallatára azt amit szeretnék, de az sem a lenyűgöző ötleteim egyike, hogy szándékosan megfosztom magam a tanúktól. Ahogy elnézem, még úgy is a földbe döngölhetne, ha a farkas mélykómában van, biztosan nem a hely divatirányzata miatt vette fel pont ezt a ruhát. Lejjebb siklik a tekintetem, ugyan nem értek olyan jól a küzdősportokhoz, hogy tisztában legyek minden szabályukkal, de azt tudom, hogy minél sötétebb egy öv, annál kínosabb lesz nekem vele szemben. Az is lehet, hogy nem minden küzdősportban vannak övek. Mindegy, ha az övé a hely, akkor valószínűleg az sem egy véletlen nyeremény eredménye. *-Mondjuk úgy, hogy a női szolidaritására szeretnék hatni és valószínűleg egy üzleti ajánlatot is számításba vehet.*Érzem, ahogy megy fel az árfolyam, de nem adom fel. Elhatároztam magam, hogy elkápráztatom a mentoromat és Keldront is, na főleg őt. Persze tudom azt is, minél magasabbra törekszem, annál nagyobbat zuhanhatok. Remélem az ejtőernyőt nem felejtettem el betenni.*

Sponsored content

Re: 'Küzdőtér' //

'Küzdőtér'

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal