HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:
-

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
71 TAG 31 FÉRFI 40 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
21 TAG 7 FÉRFI 14 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
15 TAG 7 FÉRFI 8 NŐ
ŐRZŐK
20 TAG 10 FÉRFI 10 NŐ
EMBEREK
6 TAG 3 FÉRFI 3 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Catherine Benedict Kedd Júl. 03, 2018 7:26 am
írta  Catherine Benedict Vas. Ápr. 08, 2018 10:55 am
írta  Alignak Vas. Feb. 25, 2018 8:44 pm
írta  Payne Holmes Kedd Feb. 20, 2018 10:25 am
írta  Celaena McDonald Vas. Feb. 18, 2018 8:16 pm
írta  Tawny Vaidya Vas. Feb. 18, 2018 4:42 pm
írta  Alignak Vas. Feb. 18, 2018 12:12 pm
írta  Catherine Benedict Szomb. Feb. 17, 2018 7:09 pm
írta  Alignak Szomb. Feb. 17, 2018 6:39 pm
írta  Balthazar Bluefox Szomb. Feb. 17, 2018 12:42 pm
írta  Alignak Szomb. Feb. 17, 2018 9:45 am
írta  Alignak Pént. Feb. 16, 2018 10:21 am
írta  Darren Northlake Csüt. Feb. 15, 2018 11:34 am
írta  Catherine Benedict Csüt. Feb. 15, 2018 6:40 am
írta  Hans Elfman Szer. Feb. 14, 2018 7:49 pm
írta  Payne Holmes Szer. Feb. 14, 2018 7:35 pm
írta  Alignak Kedd Feb. 13, 2018 8:11 pm
írta  Alignak Kedd Feb. 13, 2018 6:22 pm
írta  Darren Northlake Kedd Feb. 13, 2018 11:51 am
írta  Yetta Northlake-Nacrosh Hétf. Feb. 12, 2018 8:29 pm
írta  J. Isaac Sladen Hétf. Feb. 12, 2018 7:28 pm
írta  Darren Northlake Hétf. Feb. 12, 2018 7:21 pm
írta  J. Isaac Sladen Hétf. Feb. 12, 2018 7:08 pm
írta  Jason Drewner Hétf. Feb. 12, 2018 6:45 pm
írta  Darren Northlake Vas. Feb. 11, 2018 6:28 pm
írta  Alignak Vas. Feb. 11, 2018 11:14 am
írta  Alignak Vas. Feb. 11, 2018 11:14 am
írta  Alignak Vas. Feb. 11, 2018 11:13 am
írta  Corinne June Mouser Vas. Feb. 11, 2018 10:07 am
Rebecca Morgan

Share | .

Napfényes/holdfényes tisztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Alignak
Admin

◯ HSZ : 6820
◯ IC REAG : 8562
Napfényes/holdfényes tisztás // Vas. Ápr. 08, 2012 10:35 am

First topic message reminder :

A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 20, 2012 9:26 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://northstar.forumr.net

SzerzőÜzenet

◯ Kor : 27
◯ HSZ : 308
◯ IC REAG : 263

Re: Napfényes/holdfényes tisztás // Hétf. Okt. 23, 2017 5:01 pm

Achilles & Bessie

*A vita, a „valahová csak eljutunk” eszmecsere jó, és a későbbiekben merőben előnyösen hat az egészségre. Egyszer nekem is lesz igazam Achillesszel szemben, de ez a nap még nem az. Tudom, farkasként sokkal tapasztaltabb nálam és az apámra is hallgattam olykor míg élt és tanácsokkal bombázott. Persze egy kölyök azért kölyök, hogy néha ellenkezzen, más utakat keressen és hibázzon, hogy a hibáiból tanuljon. Azért van határ, de más emberként és más farkasként, farkassal a lelkemben van hol tágabbá vált a határ, de van ahol vissza kellett húzni. Épp csak leszámoltam a fóbiámmal – bár lehet, hogy csak lappang – nem fogok olyasmit tenni ami a mezsgye szélére sodor. Onnan már csak egy kisebb lépés a vég, kell a fenének amikor több száz évig élhetek, érdekes lehet annyi koron át látni az embereket, a változásokat. Kíváncsi vagyok milyen lesz a női divat száz év múlva. Remélem lesz szoknya és megmarad a nőies vonal. Achilles nevetésére elfintorodom, tudtam, hogy nem minden hátsó szándék nélkül kérdezett rá a pasira, kapott az alkalmon amit én szolgáltattam neki. Mostanra már biztosan lyukat fúrt az oldalába a kíváncsiság, végre kibökhette. Azért becsülöm, hogy szándékosan nem kavar a magánéletembe és nem kukkol utánam. *-Örülök, hogy ilyen jó kedved van.*Ha hangosan mondanám, körülbelül az orrom alatti mormogásnak lehetne érzékelni, de így, fejből-fejbe biztosan kristálytiszta. Eddig én „beszéltem” most ő válaszol, és talán nem véletlen, hogy Big ügynök jut eszembe.* -Á, értem. Mint amikor tanúvédelem alatt áltam.*Emlékezzünk csak, hogy akkor sem ment túl jól. Ezen remélhetőleg javított a farkasvér. Szóval a Látók sem tökéletesek, át lehet őket verni, ha időben észbe kap a farkas. A jó szimat az alapja mindennek. Le is ragadhatnánk az elméletnél, de achilles nem az a fajta aki sokat beszél amikor verekedhet is, olyankor még a mocskos száját is a gardróbba rakja. A hóharc során kiderül, hogy mennyire különbözünk egymástól, ő erőből lát hozzá mindennek, én keresem a legjobb megoldást, de sajnos, ez most nem jön be. Fájdalmas bordák és izmok árulkodnak róla, viszont nekünk is sikerült bevinni egy találatot, a fogak közé szorult szőr –és bőrdarabok a trófea. Mikor eljutok eddig a gondolatig, undor tör rám. Sajnálatos módon párhuzamot vonok a „hajszál a szájban” esetével. Két manccsal próbálok megszabadulni a szőrcsomóktól és közben havat harapdálok. A bökdösés felszítja az alig feledett fájdalmat, de ahelyett, hogy nyavalyognák inkább odakapok az orra felé a fogaimmal. *-Szóval csak úgy vaktában vagdalózol. Olyan vagy buldózer, semmi finomság, semmi taktika, csak odacsapsz. *Lassan de biztosan állok fel ha hagyja. Nem tudom, hogy a lecke itt ért véget vagy sem, de ha sikerül felállni akkor odacsapok. Egyszerűen csak erőből, amennyi még maradt a fájdalom után, figyelmeztetés nélkül. Mancs repülhet a pofába, karom szánthat árkot a bőrbe. Utána úgy is a földbe döngöl, de akkor nem hozok neki vacsit.*

Achilles & Bessie
Felhasználó profiljának megtekintése

◯ Kor : 388
◯ HSZ : 309
◯ IC REAG : 256
◯ Lakhely : Fairbanks, Farkaslak
◯ Feltűnést kelthet : Bazi nagy tetkók a karomon és a hason-háton

Re: Napfényes/holdfényes tisztás // Csüt. Nov. 09, 2017 11:22 am

Csak röhögök bele a fejébe. Égjen a pofája, addig jó, amíg ilyenektől ég. Kell neki valaki, de olyan, akit nem tud megenni. Nagy a falka, fog találni fogára valót, meg barátnőket, barátokat is. Rajta van a témán, kibökte.
~Valahogy úgy. A kamuzást is jobban kiszúrják. Lehet, hogy nem jönnek rá, mi az igazság vagy ha sokat dumálsz, akkor melyik része nem igaz, de látni fogják, hogy valami sántít. Akkor is, ha már nagy leszel. Most mindenki látja.~
Az FBI szart se tudott tenni, kötötte a kezüket a törvény. Mi meg elmentünk hárman, aztán Big mehetett is haza az asszonyhoz. Az igazihoz. Bessie-t meg helyreteszem, jó, ha tudja, hogy nem érdemes vetítenie. Kiszagoljuk. És ha gyakorol, az még jobb.
Amikor egymásnak esünk, az még ennél is jobb. Nyomom, ahogy szoktam, erőből, a sérüléseket leszarva. Nagyot repül a kölyök. Hallottam a reccsenését, tudom, hogy a földet érés se túl kényelmes. Kitépett egy kicsit, legyen boldog vele. Nem a háborút, de még a csatát se nyerte meg. Egyelőre elég, ha állja a sarat és próbálkozik, mint kismalac a jégen.
Nem vágom, miért olyan nagy gáz, hogy egy darabom lóg a szájából. Mikor felém kap, visszakézből adok neki, akkorát, hogy megint felboruljon. Feltéve, hogy talpra állt. Nem verem agyon, csak jelzem, hogy ezt nem.
~Höh. Nézd meg magad...~
Nem szépségverseny ez! A harcban győzni kell. Ha halálig megy, addig, ha kiütésig, addig, a lényeg, hogy én maradjak állva.
~A Muszkliktól ezért tartanak. Egyszer ütünk, de az életveszélyes. Majd próbáld ki egy másik kölyökkel.~
Nyilván nem hagyjuk, hogy kinyírják egymást. Próbálgassa az erejét, rá fog jönni, mekkora áldás. Eszesebb, mint én, tudom, az is hasznára válhat, de először azzal gazdálkodjon, amije tuti van. Farkasként. Emberként megint más. Úgy én is finomabb vagyok egy fokkal. Maffiózó, bérgyilkos, katona, ezekhez azért kellett taktikázni.
Mikor megint felém csap, azonnal reagálok. Hagytam felállni, így már négy mancsról indíthatja a támadást. Én is ütök, a mancsát célzom, ellököm, így végül nem talál el.
Szerintem törés nem volt. Úgy nehezebb lenne a túra visszafelé. Persze tanulságos volna, de mára más leckét terveztem. Repedt bordával még vígan lehet evickélni...
~A másik, hogy hamar elfáradunk. Nekünk nem hosszú egy csata, mint a trolloknak, akik kurva sokáig bírják. Azért is kell rögtön, bele, nagyot.~
Neki még a futkározás is sok lehetett. Jól kihajtottam, most még verekszik is. Így fejlődik. Büszke vagyok rá. Nem is tudja, hogy mennyit tanul ezekből. Ha újra támad, leszarom, nem védekezek, hanem megint ütök és olyat, hogy felboruljon. Aztán leülök és dumálni fogunk. Csak derüljön ki, hogy állunk. Ha bekukkant, láthatja, hogy nem vagyok ideges. Halál nyugodtan püfölöm, egyikünk miatt se aggódom. A pajzsomat nem húztam fel, nézelődhet.

Re: Napfényes/holdfényes tisztás // Vas. Nov. 12, 2017 9:35 am

Achilles & Bessie

-Te is mindig?*Az nem jó. Mostanában elég gyakran kényszerülök arra, hogy lódítsak, pedig nem jellemző rám. S mindez Jonathan miatt. Mert ember és mert jóképű és még a feneke is feszes. Ebből az egy okból szeretem csak a farmert, mert jól mutat a feszes férfifenéken. Az a szerencsém, hogy jó beszélőkém van és alapjáraton is próbálok sokat mondani amikor nagy ritkán nem mondok igazat. Achilles szavai csak megerősítenek abban, hogy sok beszédnek sok az alja és még egy Látó is beleveszhet a mocsárba. Jelenleg csak én veszek bele a hóba, többször is. Nem értem miért nem jó a taktikám, pedig tudom hol van Achilles gyenge pontja, még sem férek hozzá. Fájdalmas a tanulás, ezt eddig nem tudtam, de nem is voltam farkas. Ennek a létnek még sok helyzetét nem bírom elviselni, ahogy a szőr a szájban dolgot sem, de nem engedhetem el magam, nem vonulhatok a háttérbe, hogy a farkasom cselekedjen aki bírja az ilyesmit. Ennek a gyakorlásnak is az a lényege többek között, hogy uralni tudjam. Mindig, minden helyzetben. *-Nevess csak.*Azt nem mondom, hogy az nevet igazán aki utoljára nevet, mert már az elején borítékolható volt, hogy az nem én leszek. A sajgó oldalam pedig azt jelzi, hogy a vég hamarosan elérkezik. *-Rendben…alkalomadtán….melyikkel kezdjek?*Fáradok. Nem csak a fájdalom miatt lihegek. A futás sokat kivett belőlem, az erőt is. Hiába állhattam négy lábra, hiába csaptam oda minden előjel nélkül, a meglepetés ereje elmarad, ahogy a mancsomé is. Viszont kapok megint egyet, minekutána éles fájdalom hasít a mancsomba mikor rá akarok nehezedni. Nem megy, hagyom a levegőben, magamban nyöszörgök, majd fel is háborodom mikor kapok egy újabb leckét.* -Ezt mondhattad volna előbb is. Miért hagytad, hogy kerülgesselek? Ez nem volt fair. *Elég volt. Érzem, hogy nincs már bennem annyi erő, amiről beszélt. Kizárt, hogy oda tudjak egyet úgy istenesen csapni, ahhoz két lábra kellene állnom. Inkább lehuppanok a hóba, fejemet előrenyújtom, szinte belefúrom az orromat a hideg, kristályokká fagyott vízbe. Élvezem a hideget a bordáimon, mert belül ég minden. *-Inkább beszélgessünk, az nem fáj. *Feladtam? Talán. Úgy is mondhatjuk, én inkább ésszerű döntésnek hívom. Persze nem tenném ha egy komoly ellenféllel állnék szemben, egy éles harcban. Akkor még hajtana a düh, az adrenalin, a bizonyítani akarás. Mindebben egyet értünk a farkasommal, felesleges egy gyakorlás alkalmával péppé veretni magunkat. Azt azért jó lenne tudni, hogy Achilles hogyan vélekedik erről a döntésemről, mielőtt még egyszer odacsap csak azért, hogy megbüntessen amiért feladtam a harcot. Óvatosan osonok be oda ahol a gondolatokat és érzelmeket tárolja. Mint egy tolvaj. Ám nem éles fegyvert találok ott hanem kincset. Büszkeséget és nyugalmat. Ettől én is megnyugszom.*

Achilles & Bessie

Re: Napfényes/holdfényes tisztás // Hétf. Nov. 20, 2017 7:30 pm

~Kamuzgatnál, mi, Piroska?~
Biztos sokat tanult erről a tanúvédelem alatt. Hasznára fog válni, hogy már élt úgy, mint egy teljesen más személy. Sokszor meg kell még tennie. Majd trécselünk erről is. Sok mindenről kell.
Nevessek? Mondania se kell. Akkora hahotázást eresztek a fejébe, mint három kocsma lakói együtt. Nem az éltet, hogy én nagy vagyok, ő meg kicsi és szétverem. Mókás csaj és a nevetésben boldogság is van. Imádok verekedni. Azzal a legjobb, akit egyébként is bírok.
~A polgármester bigével. Hitted volna, hogy egy farkas vezeti a várost?~
Nem nagyon ismerem azt a lukat. Madit mondhatnám még, jó lenne, ha mondhatnám. Hol a faszban lehet? Remélem, megtalálják, akik utána indultak. Akad még egy-két kölyök. Valahogy mégis nagy a csend. Inkább kölyöklelkű, hülye farkasok vannak.
Aha, ezt beszopta. Nem kell álldogálni. Nyöghet, nyüszöghet, panaszkodhat. Leseggelek. Jól kifárasztottam.
~A saját bőrödön a legjobb tanulni. Most tudod is, érzed is. Hamar kifulladunk. Ha utcai bunyóra gondolsz, te vagy a nagydarab, aki lehet, hogy nem érne utol senkit, de ha elébe toppan valami vadbarom, akkor azt lecsapja, mint vak a biztosítékot.~
Mindjárt rávágja, hogy nem is nagydarab. A farkasa az lesz. Az enyém se kicsi. Mogorva, fekete fenevad.
~És a sima, emberi tested ilyen marad. Én nem azért vagyok ekkora, tetkósan, mert Muszkli lettem. Dolgoztattak minket azon a kurva rabszolgatelepen, négy évesen már téglákat raktam. Egy nagy katedrálist építettünk Mexikóvárosban, ott gyúrtam ki magam.~
Ritkán dumálunk ilyenekről. Észrevettem, hogy kedveli a történelmet, a kultúrát.
~A lábadozás is hozzá tartozik az életünkhöz. Ilyenkor lehet összespanolni a jobb arc gyógyítókkal. Mint a kórházban a nővérekkel. Bessie, te kurva udvarias vagy, tudom, hogy sose kérdeznéd meg. Azok a szarok az arcomon egy ismeretlen betegségtől vannak. Kiskamasz voltam, mikor elkapott az a szar. A rabszolgához nem jött volna ki a doki. Apám jóban volt a spanyol családdal, akiknél melózott és ezért kaptam ellátást. Ima, piócák, fene tudja, még mi és valahogy megmaradtam. Így.~
Büszkén mesélem el a történetemet. Már emberként is bika volt a szervezetem, az akaratom. Nawat is meglátta bennem. Érzem, hogy itt van velem. Egyszerűen csak érzem.
~Mennyire vagy szarul? Ejtőzhetünk itt, de estére vissza kell caplatnunk. Azért valld be, fasza buli volt...~

Re: Napfényes/holdfényes tisztás // Csüt. Nov. 23, 2017 6:34 pm

achilles & Bessie

* Az új becenevemre egy félmosolyt és egy összeszűkült szempárt adományoznék Achillesnek, de farkas alakban egyik sem nőies, így csak egy kaffantást kap válaszul. A gondolataimat is megtartom magamnak. A tanítás arról szólt, hogy sokat kell beszélni egy Látó előtt, akkor összezavarom és farkas legyen a mancsán ha idő előtt kihámozza belőle az igazságot, vagy a várt hazugságot. Viszont tudni kell csendben maradni és bár csak gondolati síkon szólok hozzá, pont elég ahhoz, hogy szót fogadjon. Bezzeg most….és a lelkem is belerezeg a nevetésébe. *~Nem kell mindent szó szerint érteni.~*Mondom én, amikor ugyanezt teszem vele. Az más. Újabb lecke, hogy ne kerülgessem a forró kását mert rám ömlik. Egyszóval, azonnal oda kell csapni. Kifakadok, azért is mert fáj minden tagom. Fáradt vagyok és nyűgös, de a leendő kölyök párbajpartnereknél meglepődöm.* ~Ez komoly? És még kölyök? Nahát! Bár ha jól meggondolom, nem biztos, hogy jó ómen megdolgozni a polgármester asszonyt. ~*Biztosan nem véletlenül lett belőle vérfarkas. Talán a rendőrfőnök is az lett a kinevezésekor. Jó politika. A beszélgetés nem fáj, ezért letottyanok és hallgatom. Amikor nem vitázunk, jó dolgokat szokott mondani, okos dolgokat és szépeket, érzelmeseket. Szeretem amikor a múltjáról mesél. Fejemet a nem fájó mancsomra fektetem és úgy nézek fel rá. Először azonban még egy kis tanítás. Azon háborodok fel, hogy mindent az én bőrömön akar megmutatni. Miért nem lehet egy másik kölykön és én csak nézném? *~Jobb szeretek mások kárán tanulni, egészségesebb.~*A nagydarabon nem akadok ki, sőt! Tetszik, bár nem igazán nőies, de ha valaki megtámad, vagy kárt akar tenni a becsületemen – finomabb verzióban szívesen venném, de még egy begőzölt szatír sem talált meg eddig – akkor nem én lennék már a védtelen nő hanem ő lenne a földbe döngölt macsó. Elhúzom a számat, akár vigyorgásnak is tűnhet, nevetek. Ebből csak némi torokhangú hörgés hallatszik, a farkas hangszálak nem női csilingelő kacajra teremtettek. *~Egy egész katedrálist? Melyiket? Elmegyünk oda egyszer?~*Ez nem most jutott eszembe először, de most volt itt az alkalom, hogy megkérdezzem. Szeretném látni hol nőtt fel és biztosan sokkal többet tud mesélni Mexikóról mint az idegenvezetők. Nyaralásnak is jó lenne és végre melegebb helyen lennék mint most. *~Azért jó tudni, hogy nem leszek egy német mosónő.~*Elmerengek kicsit. Ennek ellenére biztosan izmosabb leszek mint kellene, hiszen Achilles többször is szorgalmazta az erdei birtokon lévő edzőpályát és a benti muszklitermet. Azt azért nem tudom elképzelni, hogy ott ülök egy padon vagy min és súlyokat emelgetek. *~Ó, ez megnyugtató. Mármint, hogy jó úton haladok a lábadozással. ~*Nem hiszem, hogy tényleg muszáj, de olykor közbejön. Nem szeretnék sokat lábadozni. Achilles persze imádja a nővéreket. És hirtelen témát vált. Igaza van, sosem kérdeztem volna meg miért olyan az arca amilyen, egyébként eszembe sem jutott, hogy tudni szeretném. Csak az újabb szinonimára húzom el a számat. Vicsor. *~Azt hittem csak ilyen öreg vagy….ne haragudj, kicsúszott. Azért örülök, hogy megmaradtál. Nem lehetett könnyű kibírni a piócákat. Ez….roppant kellemetlen.~*Undorító. Undorítót akartam mondani, még a farkasbundám is égnek mered a gondolatra. A piócákat a farkasok sem szeretik. Nagyot sóhajtok, ha nem hó lenne az orrom előtt, hanem száraz levelek, biztosan a levegőbe reppennének. *~Azt hiszem ma összebarátkozom egy gyógyítóval. Remélem vannak férfi gyógyítók is és facérak. ~*A lakba való visszasétálás gondolata kínzóan hat rám. Fájnak a bordáim, a mancsom, a fejem. *~Mi lenne ha elájulnék és hazavinnél?~*Kérdezem, de szinte rögtön eszembe jut a visszaváltozás negatívuma.* ~Felejtsd el. Inkább lógjanak ki a beleim de nem fogod a meztelen testemet fogdosni.~*Azzal lassan feltápászkodom, kímélve a fájós lábamat, minden mozdulatot hatszor meggondolok, hogy ne csússzanak össze a bordáim. Talán törött is van köztük. Hogy „fasza” buli volt?* ~Amíg nem döngöltél a földbe, az volt. ~*Menjünk, amíg még van bennem annyi lendület, hogy elinduljak. Minden energiámat arra használom, hogy egyik mancsomat tegyem a másik elé. De megcsináljuk! Büszke leszek Sátánkára!*
Achilles & Bessie

Re: Napfényes/holdfényes tisztás // Vas. Dec. 03, 2017 2:58 pm

Piroska, höhö. Nem tetszik neki. Lesz még ő nagy farkas és remélem, nagymama is, már ami a kölykedzést illeti. Az én kölykeimnek legyenek legalább olyan jó kölykei, mint én! Nagyon jót röhögök, mikor kikéri magának, még jobbat.
~Ja, okosban nyomják. Miért, mit gondolsz, kitilt a városból? Vagy nyakadra küldi az adóhatóságot?~
Dana farkas is, tudja, hogy hova tartozik. Ilyen marhaságokat biztos nem csinálna. Jó ötlet megismerkedni vele. Bessie hátbavágja úgy, hogy hasra essen. Egy Muszkli így barátkozik, haha!
~Majd jöhetsz nézőnek is.~
Bunyózok én másokkal, ott lehet valamelyiken. Fújhatja a sípot, rázhatja a táblát, hogy "Hajrá, Apuci!" Akkor meg az lenne a baja, hogy nem bírná, mikor kapok a pofámra. Lesz ilyen is, látni fogja, milyen, amikor megtalálom a súlycsoportomat. Érzem, hogy gondolatokat ébresztettem benne. Helyes, még sok ilyet akarok. Van, amit elmondok, van, amire ő jön rá. A saját útját neki kell megtalálnia.
~Elmegyünk! Ami most áll a főtéren, az nem az. A régit lerombolták. Arról nem szól a fáma, hogy én voltam, meg pár haver, már nagykoromban. Annyira utáltam a sok kurva hajcsárt, hogy leszámoltam azzal, amit velem csináltattak. Újjá lett építve, már egész más.~
Ezt Isten se nézheti rossz szemmel, nem ellene lázadtam, hanem a genyók ellen, akik Rá hivatkozva kínoztak. Nagyon régen jártam Mexikóban és visszamenni a régiekhez, bemutatni az utódomat faszántos ötlet! Megyünk, bizony. Idő kell és megyünk.
~Nem úszónő? Olyan hústornyokat láttam a tévében. Mosónőt nem nagyon mutogatnak.~
A mexikói mosónők koszosak voltak és szálkásak. Amelyik jól megtermett, az meg nem a mosás miatt növesztett deltákat. Német mosónő, baszd meg. Biztos valami valóságshow-t nézett. Megint röhögnöm kell.
~Na, tippelj! Hány tavaszt értem meg eddig?~
Nem tartottam fontosnak, hogy évszámokkal vagy egyáltalán számokkal dobálózzak. Fel kellett fognia, hogy az élet egyáltalán lehet sokkal hosszabb, mint gondolta. De most itt a próba, szagolja ki, mennyinél járok! Azt tudja, hogy közel a 400-hoz.
~Fú, de utáltam őket! Érted, majdnem meghalok és még hoznak ilyen cuppanós szörnyeket. Így láttam kiskoromban.~
A rabszolgák nem találkoztak piócával, akármilyen szar volt a helyzet. Betegség és orvos kellett hozzá. Hülye sztori, tényleg az. Bessie mindjárt hányni fog.
~Arról gondoskodom. Majd kideríted, de arra számíts, hogy a betegágyon randizni vicces is, meg nem is.~
Nem jut eszembe olyan farkasdoki, aki megfelelhetne. Van a hülye, az nős, egy másik lemondott. És két nőstény, nem túl barátságosak. Lehet, hogy Bessie kijön velük. Most szarul van, mondania se kell.
~Majd ha tényleg kilógnak, térjünk vissza erre... Tudod, hogy ha hozzád nyúlok, az miért van~mérgesen fröcsögök bele a fejébe.
Vagy ölelgetem vagy ütöm. És viszem a helyére, mikor kikészült. Hát mi a lófaszt gondol megint? Mindjárt kicincálom a vakbelét, aztán meglátjuk, kell-e a fuvar? Tanuljon csak, bicegjen. Nekem is kellett.
~Na, ugye! Majd lesz másmilyen is. A varjú már nem kell?~
Eldobta, másikat meg nem fogok neki. És ha ő fog valamit, három lábon, na, akkor leszek rá igazán büszke!

Re: Napfényes/holdfényes tisztás // Csüt. Dec. 07, 2017 11:03 am

Achilles & Bessie

*Össze kellene gyűjtenem a helyi fejeseket akik farkasok is egyben, biztosan jó kapcsolatot tudnék kialakítani velük, az én személyiségemmel…*~Ó, a polgármestereknek remek ötleteik szoktak lenni és megoldják hivatalosan és törvényesen. Még az is lehet, hogy rajtad bosszulja meg. De majd felkeresem.~*Ki kell találnom egy indokot amire időpontot kaphatok, a polgármester nem szokott akárkiket fogadni és mivel farkas rangban sem állok felette, elég körülményes lesz. De megoldom, egy nő bármit meg tud oldani. *~Szívesen megnézném amikor te vagy alul. Újdonság lenne.~*Csak későn jut eszembe, hogy ezt a mondatot Achilles minden bizonnyal félreértelmezi majd, de inkább arra gondolok, milyen az amikor Achilles nagyot kap. Hiába mondom, hogy jó lenne nézni amikor vesztésre áll, úgy sem bírnám sokáig. Én sem és a farkasom sem, és azt is tudom, hogy ha lesz ilyen alkalom, vissza kell majd fogni, hogy ne vessem magam közéjük. *~Leromboltad azt amit véres verejtékkel építettél? ~*Értem én, hogy a magának érezte és nem akarta, hogy más is élvezze, de akkor is…lerombolni? Pedig megnéztem volna, megérintettem volna a köveket amiket az ő kezei fogtak és emeltek magasba. Vajon egy farkasnak tudnak mesélni a falak? Az ígéretre elmosolyodom, minden egyes eltelt nappal, tanulással, beszélgetéssel közelebb érzem magamat hozzá, egy család leszünk, olyan igaz és most nagyon sok idő óta először nem jut eszembe az édesapám. A későbbi értetlenkedésére a fejébe nevetek, én meg úszónőt nem láttam, nagyot.* ~Egyszer láttam egy kosztümös filmet, na jó nem egyet hanem sokat, de ebben az egyben volt mosónő. Sok századdal ezelőtti időkről szólt, feltűrt szoknyával állt térdig a folyóban és mosott, eléggé tenyeres-talpas volt. És német. Azt hiszem.~*Mondanom sem kell, hogy romantikus film volt, nem tudom, hogy a mosónő hogy került bele, nem az volt a lényeg, így nem is emlékszem rá. Régen volt, ahogy az is amikor Achilles megszületett. Volt már szó a koráról és amiket mesélt, körülbelül behatárolták a korát, de még sosem beszéltünk pontosan erről.* ~Számításba véve a beharapási életkorodat és az emlékeid idejét, minden bizonnyal háromszáznyolcvan felett lehetsz egy kicsivel. Pontosan persze nem tudom megmondani. Mikor van a születésnapod?~*Még ezt sem tudom, pedig meglepném valamivel, azt még nem tudom, hogy érzelmes ajándékkal vagy inkább tréfással. Mindenképpen pityeregni fog, mert tudom, hogy képes a cosntja velejéig meghatódni, természetesen azt is „baszdmegekkel” és „faszokkal” tarkítja majd. Még rágondolni is fáj. A piócák is rosszak, fintorogva hallgatok mert még ki is színezi a történetet, érzékelteti, épp csak nem nyammog hozzá. *~Rendben, értettem, nem kell tovább részletezned.~*Fújok egy újabbat, még hogy gondoskodik arról, hogy gyógyítóhoz kerüljek…hiszen _már_ gondoskodott, itt haldoklom a hóban! Azonban még ez sem akadályoz meg abban, hogy belegondoljak mi lesz ha eldobom a tudatomat és alakot váltok. Neeeem! *~Majd ha virgoncabb leszek meséld el miért vicces is meg nem is betegágyon randizni.~*Csak nyöszörgök amikor a fejembe fröcsögnek a szavai. Tudom, persze. Megint elbeszéltünk egymás mellett. Nem gondolom, hogy visszaélne a helyzettel, ő a Teremtőm és bármit is mondott Jasderick, Achilles nem lesz az a Teremtő aki összeszűri a levet a Kölykével. Nekem más okból vannak ellenérzéseim, ez pedig a szemérem. Egy nő legyen szemérmes, minden helyzetben, akkor is ha kilógnak a belei. Nem volt jó „buli” de sokat tanultam ma is. A varjú már nem kell, de csak azért is viszem magammal, három lépés kitérőbe telik csupán, annyit kibírok. Durcásan harapok rá és most már a megmaradt tollai sem érdekelnek, de nem adom a varjúmat! Inkább elásom mint a kutyák, nem azért mert irigy lennék, dehogy, az utolsó falatomat is neki adnám más helyzetben, de ebben nem. Menjünk haza, gyógyulni szeretnék, pihenni és randizni.*

//Apuci! Klassz buli volt, legközelebb először ütök, aztán kérdezek!! :behal: //

Achilles & Bessie

Re: Napfényes/holdfényes tisztás // Csüt. Dec. 07, 2017 7:19 pm

~Az aztán valószínű, hogy egy kölyök ellenem jön, akár manccsal, akár rendelettel.~
Egyszer megkérdezem tőle, járt-e már a polgármesteri hivatalban. Egyszerűbb lesz megtalálni ott, ahol lakik, vagy elkérni a Teremtőjétől egy közös gyakorlásra. Lehet, hogy bírnák egymást.
~Azt elhiszem.~
Megint úgy megnevettet, hogy tele fog menni a feje a rekedt hangommal. Nem, amire én gondolok, azt előtte nem fogom csinálni. Mostanság alig fizettem be egy-egy nőre, másként meg nem erőltettem. Elfoglalom magam, van minden, szarság is, jó is. Bunyóra viszont eljöhet egyszer. Sőt, lehet nagyobb közönségünk is, mint amikor Darimmal mentünk ölre a raktárban.
~Mint amikor valaki azért dobja ki a cipőt, mert úgy tudja, árva kínai gyerekek varrták aprópénzért.~
Én ismertem az épület történetét. Így lett kerek. Aki teremtette, elpusztította, mint Isten az első embereket az özönvízzel.
~Biztos szép az új is.~
Egy egész várost találunk ott, Bessie még hasonlóban sem járt. Élvezni fogja. Én is várom már.
~Nagyon jó film lehetett. Nem szeretem a kosztümös filmeket. Mind kamu, fogalmuk sincs, mi volt azokban a korokban. Tulipános Fanfan, mi? Lófaszt...~
A történészek elmehetnek a fenébe. Meg a mosónők is.
~Szép volt, Bessie! Hét év az a kicsi. És március 28-án megint rájövök, hogy öregebb vagyok, mint az országút, de tényleg!~
Én már tudom az ő születésnapját. Emlékezni fogok rá. Annyira okos, mindig megerősít, hogy jól döntöttem. És megnevettet a kényeskedéseivel. Hozzá fogok ehhez szokni, már most is jobban bírom. Az emberi része nem lesz olyan, mint én. Nem barakkban lakunk és Fairbanks nem is dzsungel. Én se teszem azzá.
~Mesélek én mindent, még bánni fogod, hogy erre kértél, hahaha!~
Tudok gyógyítós sztorikat. Betegágyon randizásban nem nekem volt szerencsém, de... Majd máskor. A madár meg jön velünk. Helyes. Ez az övé, elégedetten nézem, ahogy rámar és hozza, mint a rongyot. Becsüli a tulajdonát. Remek kölyök. A gyógyítók biztos beszólnak, hogy lehetnék finomabb. Úgy pereg majd le rólam, mint a festék az öreg falról. Mindent meg kell tanulni. Mindent.

// Nagyon köszönöm én is, picinyem! Smile Akartam is kérni! :box: Smile //
Alignak
Admin

◯ HSZ : 6820
◯ IC REAG : 8562
Re: Napfényes/holdfényes tisztás // Csüt. Dec. 07, 2017 8:03 pm

Felhasználó profiljának megtekintése http://northstar.forumr.net
Ajánlott tartalom

Re: Napfényes/holdfényes tisztás //