HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!

Aktuális oldalkaland:
-

Érdemes követni:
-
AKTÍV KARAKTEREK
71 TAG 31 FÉRFI 40 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
21 TAG 7 FÉRFI 14 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
15 TAG 7 FÉRFI 8 NŐ
ŐRZŐK
20 TAG 10 FÉRFI 10 NŐ
EMBEREK
6 TAG 3 FÉRFI 3 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ

Az előző negyed évben
ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

Örökös legjobbjaink:
Az oldal alapítói, Castor, Duncan & Gabe.
A Vérvonalfők megalkotói, játékosai - különösen, akik a "NS 3.0 - Redemption" végéig kitartottak.

írta  Catherine Benedict Szomb. Május 26, 2018 8:45 am
írta  Catherine Benedict Vas. Ápr. 08, 2018 10:55 am
írta  Alignak Vas. Feb. 25, 2018 8:44 pm
írta  Payne Holmes Kedd Feb. 20, 2018 10:25 am
írta  Celaena McDonald Vas. Feb. 18, 2018 8:16 pm
írta  Tawny Vaidya Vas. Feb. 18, 2018 4:42 pm
írta  Alignak Vas. Feb. 18, 2018 12:12 pm
írta  Catherine Benedict Szomb. Feb. 17, 2018 7:09 pm
írta  Alignak Szomb. Feb. 17, 2018 6:39 pm
írta  Balthazar Bluefox Szomb. Feb. 17, 2018 12:42 pm
írta  Alignak Szomb. Feb. 17, 2018 9:45 am
írta  Alignak Pént. Feb. 16, 2018 10:21 am
írta  Darren Northlake Csüt. Feb. 15, 2018 11:34 am
írta  Catherine Benedict Csüt. Feb. 15, 2018 6:40 am
írta  Hans Elfman Szer. Feb. 14, 2018 7:49 pm
írta  Payne Holmes Szer. Feb. 14, 2018 7:35 pm
írta  Alignak Kedd Feb. 13, 2018 8:11 pm
írta  Alignak Kedd Feb. 13, 2018 6:22 pm
írta  Darren Northlake Kedd Feb. 13, 2018 11:51 am
írta  Yetta Northlake-Nacrosh Hétf. Feb. 12, 2018 8:29 pm
írta  J. Isaac Sladen Hétf. Feb. 12, 2018 7:28 pm
írta  Darren Northlake Hétf. Feb. 12, 2018 7:21 pm
írta  J. Isaac Sladen Hétf. Feb. 12, 2018 7:08 pm
írta  Jason Drewner Hétf. Feb. 12, 2018 6:45 pm
írta  Darren Northlake Vas. Feb. 11, 2018 6:28 pm
írta  Alignak Vas. Feb. 11, 2018 11:14 am
írta  Alignak Vas. Feb. 11, 2018 11:14 am
írta  Alignak Vas. Feb. 11, 2018 11:13 am
írta  Corinne June Mouser Vas. Feb. 11, 2018 10:07 am
Prof. Dr. Lester J Edison

Catherine Benedict

Share | .

Pihenőhely kilátóval

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Alignak
Admin

◯ HSZ : 6820
◯ IC REAG : 8562
Pihenőhely kilátóval // Vas. Ápr. 08, 2012 11:06 am

First topic message reminder :

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://northstar.forumr.net

SzerzőÜzenet
Darren Northlake
Vérvonalfő

◯ Kor : 305
◯ HSZ : 1935
◯ IC REAG : 1959
◯ Lakhely : erdő széli birtok
◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, szemöldök piercing, karkötő, nyaklánc

Re: Pihenőhely kilátóval // Kedd Nov. 07, 2017 7:23 pm

Halvány, szinte nem is létező mosolyra húztam számat. Örültem, hogy így reagált, bár meg kell hagyni, nem szándékosan csináltam ennek kiprovokálását. Nessa jól döntött - bár ez sem az én dolgom, a többi sem, ahogy hamarosan minderre figyelmeztető hangsúllyal emlékeztet.
Ellenkezés nélküli hallgatásom rá a bizonyíték, hogy igazat adok neki, s ehhez helyezkedek másképp ebben a beszélgetésben. Tiszteletben tartom a bétát, aki képes egy kóbort azonnali erőszak nélkül helyretenni. Egyedül arra emelkedik meg finoman szemöldököm, hogy nincs szüksége a sajnálatomra. A farkas megmoccant, ám ennél többet nem tett. Olyan egyszerű lenne ezen fennakadni, hogy már-már pont emiatt intézem el kósza vállrándítással.
Hagytam, hogy a fenevad hűvös nyugalma szétáradjon bennem, s ehhez mérten tettem fel a következő kérdés, amire gyors, egyenes választ kaptam.
- Ennek fényében ajánlom fel a következőt - és viszem vásárra a bőröm. - Add át nekem egy időre Lestert. - Csak így, ilyen egyszerűen, kertelés nélkül. - Érdekel, miért lehet ez segítség és lehetőség számotokra, vagy erre sincs szükség? - kérdeztem, mert bár a felvezetésem terjengős volt, a helyretétele pedig jogos, attól még én is meghúzok egy határt. Ehhez mérten tartok meg magamnak minden érvet és hasznot vagy hagyok nyerni mindenkit. Mondjuk nyilván ez is nézőpont kérdése.
Nyugodtan, sürgetés nélkül várom válaszát, felkínálva a lehetőséget, hogy ha úgy ítélné meg, az előbb végtelenül messzire mentem, véget vessen eszmecserénknek. Ostoba volnék bármibe is belekényszeríteni, ugyanakkor ismertem kíváncsiságát. Volt válasz, amire tippeltem, számítottam, ám előfordult már, hogy tévedtem.
Felhasználó profiljának megtekintése

◯ Kor : 308
◯ HSZ : 256
◯ IC REAG : 200
◯ Lakhely : Fairbanks

Re: Pihenőhely kilátóval // Kedd Nov. 07, 2017 11:22 pm

Nem tulajdonítok több és nagyobb jelentőséget az előbbi dolgoknak, mint az előbb, hallgatását úgy veszem, hogy megértette a szavaimat, amúgy sem ostoba hímről van szó, vállrándítása pedig végleg pontot tesz a dologra. Remélem így is marad és nem fogunk még egyszer ilyen köröket  futni, mert akkor már lehet nem tűrném ennyire békésen a dolgokat.
Egy röpke köhögős-nevetés a legelső reakcióm a szavaira, amikor ismét Lesternél lyukadunk ki. Szóval innen fújt szél! Éppen elég beszédes a rövidke reakció, nem igazán akarok hinni a fülemnek, hogy tényleg képes volt ilyet mondani, ezért idehívni. Nem mondom, minden bizonnyal egyszerűbb lenne Lester nélkül az élet, de nem abból a fából faragtak, aki kidobja a rossz részeket a gépezetből, anélkül, hogy megpróbálná megjavítani. És még a javítás folyamatánál járok, Lester is tudja, mi lesz a következménye egy esetleges következő húzásnak. Abból ítélve pedig, hogy milyen állapotban találtak rá az erdőben a Lakbéli események után, szerintem megértette a leckét.
- Nem hiszem, hogy képes lennél meggyőzni, miért is érné meg ez nekünk, de ha szeretnéd megpróbálni, akkor hallgatlak - tártam szét a kezeimet egy pillanatra, mielőtt kabátom zsebébe vágtam volna őket. Nem jelentem ki egyből és határozottan, hogy semmi esély nincsen rá, mert azért szívesen meghallgatnám, mégis mit tud felhozni a kérése mellett. Ugyanakkora nem is fogom tévhitekbe ringatni, jobb, ha tudja előre, hogy nem sok esélye annak, hogy belemegyek egy ilyenbe. Milyen béta lennék akkor, ha a bajos tagokat inkább más kezére adnám, amint forróvá válik a talaj alattunk? Bár egészen érdekes a megfogalmazása, hogy csak egy időre adjam oda, ez pedig tényleg felkelti annyira a kíváncsiságom, hogy ne hagyjam egyből faképnél.
Darren Northlake
Vérvonalfő

◯ Feltűnést kelthet : végigtetovált karok, ezüst fülbevalók, gyűrűk, szemöldök piercing, karkötő, nyaklánc

Re: Pihenőhely kilátóval // Szer. Nov. 08, 2017 7:17 pm

Ezúttal jól látható mosolyra görbült a szám, elégedettség vagy győzelem íze azonban nem akadt benne. A mosoly másnak szólt, rövid életű volt egyébként is.
- A farkas ereje a falka. - Ősi bölcsesség, de ha valami az idők viharában változatlan maradt, akkor az ez. - A hierarchia minden fokán igaz ez, de ha sokáig béke van, hajlamosak vagyunk megfeledkezni erről. Az, hogy egy túlvilági entitás olykor ámokfutást rendez, olyasmi, ami ellen minden farkas és falka tehetetlen. Nem kézzelfogható, inkább rémálom, ennél fogva azt a masszív összefogást sem tudja adni. - Nem állítom, hogy tudom, miképp állnak összetartás terén, az viszont biztos, hogy a megerősítés sosem ártalmas. De ezt nem fejtegetem, reakciót sem várok, ne erősítsen meg, ne cáfoljon, ha csak szándéka lenne ilyesmire, már fel is emelem a kezem, hogy ne mondjon semmit. Igaza van: jobb úgy, ha minél kevésbé folyok bele.
- Nem azt mondom, hogy kiálts ki főellenségnek - húztam el a számat, mert ilyesmire tényleg nem lett volna kapacitásom. - Amit javasolok és ajánlok az a kézzelfogható veszélyforrás, ami ellen lehet tenni, ennél fogva nem reménytelen és majdhogynem érdektelen ellenfél. Valós. Az, hogy jön egy kóbor, és elragad vagy halálra sebez közületek valakit, valós lehetőség. - Minden fenyegetéstől mentes volt a hangom,Tupilek őrizz, hogy fenyegetőzzek! Ezek a puszta tények voltak. - Ti egy ilyennel ezt megmutathatjátok, ahogy azt is, hogy a falka senkit sem hagy magára, legyen az Béta, Tark vagy Omega. Megmutathatjátok, mit veszíthet az, aki eljátssza az utolsó lehetőséget is, mielőtt ez bekövetkezne. Biztonság és támogatás, ez az, amit elsősorban egy falka nyújt, cserébe a fegyelmet várja a folyton rendbontás helyett.
Ez az én meglátásom volt, fogalmam sincs, mennyire osztja, vagy ő meglátja-e mindebben ugyanazt a lehetőséget, amit én. Valóban hiszem, hogy jól járhatnának ezzel. Velem. Mielőtt ne adja ég, valóban egy olyan kóbor jönne, aki nem kérdez, csak rombol.
- Jó páran nem voltak még a falka tagjai, amikor itt őslakosok és chicagóiak voltak. - Ő sem abban az érában érkezett. - Egyeduralkodók vagytok a vidéken. Ez pedig amennyire áldás, annyira átok is, hidd el - fejeztem be csendesen.
Láttam, mivé válik egy nagy múltú falka egymagában, hogy mennyire védtelen, mikor az ellenség hirtelen felbukkan. Vannak, akik már akkor is itt voltak, tudom, de nem szeretném, ha abba a hibába esnének, hogy azt higgyék, még egy olyan eset nem fordulhat elő. Önzés vezet, mint mindig: nem akarom, hogy elbukjanak, és már belülről nem erősítem őket, hát megteszem kívülről, ha alkalmam nyílik rá. Az üzlet Angellel ilyen alkalom.

Re: Pihenőhely kilátóval // Szer. Nov. 08, 2017 8:51 pm

Szeretnék újfent felhorkanni a szavain, vagy csak az arcába tolni, hogy milyen bölcs lett, netán megkérni, meséljen nekem arról a történetről, melynek tanulsága, hogy a farkas falkában él, egyedül meghal. Mégis visszafogom a gúnyos megjegyzéseket, mert nem fogok arra a szintre süllyedni. Enyhén megemelkedő szemöldököm szavak nélkül is odabiggyeszti az én mondandómat a szavai végére; „És?”. Nem vagyok holmi taknyos kölyök, aki nem tudja, miként mennek a dolgok, mi kell egy falka jó működéséhez és tény, hogy ő járatosabb az északon történő dolgokban, de itt vagyok már annyi ideje, hogy valamilyen szinten én is tisztában legyek, milyen veszélyt hordoz magában Alignak a falkára nézve.
- Hohó, várjunk csak! - ráncoltam a homlokom és megráztam a fejemet is. - Javíts ki, ha rosszul értettem, de… Azt ajánlod, hogy te leszel ez a bizonyos veszélyforrás? Ami ellen védekezve és küzdve a falka egységgé kovácsolódik? - próbáltam összefoglalni, mit sikerült kihámoznom a mondandójából. Nem tudom eldönteni, mi a hihetetlenebb, hogy ezt sikerült leszűrnöm a szavaiból, vagy az, hogy egy ilyennel állít elém? - Ne haragudj, de ezt nem igazán tudom beemelni - mondvacsinált ellenségeskedés? Ha odaadjuk Lestert, akkor majd lesz kire fújnunk? Nem mondom, egy közös ellenségkép minden bizonnyal közös célt is adna a falkának és valóban nagyban megdobná az egységre törekvésünket, de ez így, ahogy most mondja, valahogy.. idegen és groteszk nekem. Aztán persze lehet fullra félreértettem, akkor meg felesleges ezen rugóznom.
- Tudom - bólintottam aprót, én magam sem voltam még itt akkor. - Ebben élek, Darren - tártam szét a kezeimet, képemre röpke, keserű mosoly szaladt. Nem kell mondani, tudom jól, hogy amennyire áldás, úgy átok is. Nincs miért küzdeni, nincs ki ellen küzdeni, nincs hol védeni a másik hátát és megmutatni, hogy kiállunk a Bétáért, a Tarkért, de még az Omegáért is, ha úgy adódik. - Kiállok minden tagjáért a falkának, éppen ezért képtelen lennék rábólintani arra, hogy kiadjuk Lestert. És ha komolyan gondoltad mindazt, amit az előbb mondtál, akkor ezt meg kell értened - váltak komollyá arcvonásaim, ahogyan a hímre néztem. Lester, bármennyire is bajos, akkor is a falkánk tagja. Nem véletlenül nem küldtem el, nem véletlenül nem fogom akkor sem elküldeni, ha még egyszer kihúzza a gyufát. Közénk tartozik és ha kell, én fogok pontot tenni a dolog végére.
Darren Northlake
Vérvonalfő

Re: Pihenőhely kilátóval // Hétf. Nov. 13, 2017 8:45 pm

Mosolyom nyájas, ami ebben a helyzetben talán visszatetsző lehet így hamar vissza is fogom, nehogy félreértésre adjon okot.
- Idáig azért nem szeretnék jutni - bár ha mérvadó létszámúra duzzad kis közösségem, akkor lehet más lesz a leányzó fekvése részükről -, inkább egyfajta általánosságra gondoltam a kóborokkal szemben. Nem feltétlen ellenséges hozzáállásra, de mindenképp óvatosra. Az még sose ártott meg.
Ahogy Lesternek megvan a maga nemezise a jelek szerint, úgy a fene se tudhatja, kinek mi rejlik bugyrosabb múltjában. Paranoid hozzáállás talán, a jelen állapotok mellett mégis kifizetődőnek tartom. Elég szar lebeg a fejünk fölött, kollektíven. Nem hiányzik nekik sem több, úgy hiszem.
- Ez is opció - mármint a magányosokkal szembeni erőteljesebb fellépés. Én legfeljebb alapot, nyomós érvet adtam volna, akkor mártír azonban nem vagyok, hogy vállaljam a kizárólagos rosszfiú szerepet. A helyzet pedig az, hogy igenis jót tenne nekik, ha magukat némileg agresszívabbá acéloznák az idegenekkel szemben. Nem drasztikusan, de a kép, ami kívülről látszik, nem biztató. Kedves, de sebezhető, ez pedig veszélyes párosítás rájuk nézve. Ha a szó leghagyományosabb értelmében véve lehetne engem Duxnak nevezni, az messze sokkal rosszabbat ígérne nekik, mint az, amit most vázoltam fel.
- Ezért féltelek titeket - mondtam halkan, egyszerűen, további boncolgatás nélkül hagyva a témát. Látom rajta, hogy tisztában van a hátulütőkkel, ismerem a lelkiismeretességét is, de voltam már szemtanúja éles eszű és lelkiismeretes béta bukásának. Nem mondom, de szívből remélem, hogy a történelem nem fogja ismételgetni önmagát.
Hallgatom válaszát, amely véglegesnek, megingathatatlannak tűnik, akár egy kőszikla. Gondolkodom azon, hogy beszélek neki Angelről, kettős vagy inkább hármas játékba kezdve, esetleg megosztom vele, miért lenne nekem szükségem a hímre. Ezek helyett viszont csak halványan elmosolyodom és teszek hátrafelé egy fél lépést, enyhe főhajtással. Tiszteletben tartom a döntését, és nem adok ki többet annál, mint ami színtisztán az ő érdekük lett volna. Ha ez nem volt elég, a többi kétségbeesett kapálózás volna, nekem pedig derogált, hogy ilyen képet fessek magamról, ezzel rabolva az ő idejét is.
- Úgy látom, megingathatatlan vagy ebben - konstatáltam alig leplezett elégedettséggel, miközben enyhe görcs szorongatta gyomromat. A Szellemek lássanak minket, ha bármi miatt elfajulnának a dolgok, itt nem létezne olyan, hogy kegyelem. - Tedd erőssé őket. - nyújtottam felé jobbom immár én is halálosan komoly képpel.
Nem akadt több, amiről beszéltem volna jelenleg, s nem akadt más, akire ezt róhattam volna. Nessa - bármennyire is tartsam nagyra - már a hanyatlás éveit éli, Rockynak így is lesz elég dolga még, falkán kívüli kötelezettségeivel. Mike előtt viszont minden lehetőség adott, minden kapu nyitva áll. A kérdés az, mikor ismeri fel ezt, mikor érik meg az elhatározás és szegi fel fejét a hím.

Re: Pihenőhely kilátóval // Szer. Nov. 22, 2017 4:39 pm

- Örömmel hallom - bólintok aprót, arcomat azonban a komoly vonások uralják. Nincs semmi fenyegető éle a szavaimnak, de tényleg örülnék, ha nem jutnánk odáig, hogy ellenségként tekintsünk egymásra. Abban igazat adok neki, hogy egy közös ellenségkép minden bizonnyal rendkívül sokat segítene a falkán, de ha rajtam múlik, akkor nem ők lesznek azok. Egyrészt azért, mert tisztelem annyira az előttem álló hímet, hogy ne kezdjek vele értelmetlen marakodásba, másrészről tudom jól, hogy a két fél tagjai között is nem egy egyszerű kapcsolati háló bújik meg. Aztán, hogy mit hoz a jövő, az már más kérdés, de ha lehet, mi azért ne pakoljunk önkényesen újabb és újabb lapáttal arra a bizonyos kupacra, ami a fejünk felett lebeg.
Az egyszer biztos, hogy a magányos jelenlét az én csőrömet is bökdösi és ha Darren, vagy valaki közülük túl sokat hesszel a városban, akkor minden bizonnyal nem fogjuk túl jó szemmel nézni, baráti kapcsolat ide, vagy oda. Amíg azonban ez nem következik be, felesleges volna kardoskodni, amúgy sem hinném, hogy Darren direktbe nekiállni cibálni a farkas bajszát.
- Nem olyan egyszerű elengedni, huh? - féloldalas mosoly kanyarodik a képemre a szavait hallva. Érzem és látom rajta, hogy a jószándék vezérli, teljes mértékben meg tudom érteni, hogy ragaszkodik mindahhoz, amihez ő is hozzáépített. Féltése jól esik, de ezen túl nem sok mindent tudok kezdeni vele. Már nem tartozik közénk, már nem fogadom úgy tőle a tanácsot, mint tettem azt a város határában ácsorogva nem is olyan régen. Változnak az idők, mi is változunk és ki tudja, mit hoz a holnap.
Aprót bólintok csupán szavait követve. Nem díszként viselem a rangomat, nem azért küzdöttem magam a falka élére, hogy kihasználjam rangbéli előnyeimet. Hanem azért, hogy megvédjem őket és ezalól az utolsó sem kivétel. A vadon élő farkasfalkák sem hagyják hátra a gyengéket, én sem fogom csak azért, mert szúrja a szemem, hogy hibát hibára halmoz. Megkapta az utolsó esélyét és én magam fogok pontot tenni az ügy végére, ha ezzel sem tud élni.
Ismét csak bólintani tudok, ahogyan elfogadom a felém nyújtott kezét. Tudom, milyen pozícióban vagyok, egyelőre azzal nem vagyok tisztában, képes volnék-e ennél többre, képes volnék-e olyan szinten a sarkamra állni. Azon leszek, egyelőre ezekkel a módszerekkel, ha pedig így nem működik, akkor taktikát változtatok. Feladni viszont egészen biztosan nem fogom, ebben Darren is biztos lehet, a határozott szorításom és az eltökélt tekintet pedig tökéletes ígéretként funkcionálnak. Csak az adják a Szellemek, hogy ne úgy végezzem, mint elődöm.
Kézfogásom zárásaként másik kezemmel vállát paskolom, mintegy köszönésképpen és ha nincs több mondanivalója, úgy amerről jöttem, arrafelé távozom is.

//Köszönöm a játékot! //
Alignak
Admin

◯ HSZ : 6820
◯ IC REAG : 8562
Re: Pihenőhely kilátóval // Pént. Nov. 24, 2017 7:47 pm

Felhasználó profiljának megtekintése http://northstar.forumr.net
Ajánlott tartalom

Re: Pihenőhely kilátóval //

Pihenőhely kilátóval

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Similar topics

-
» Pihenőhely
» Az öreg kovácsműhely
» Pihenőszoba
» Báb alkatrészek
» Mystic Falls - Grill