HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
AKTÍV KARAKTEREK
115 TAG 52 FÉRFI 63 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
31 TAG 14 FÉRFI 17 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
29 TAG 15 FÉRFI 14 NŐ
ŐRZŐK
33 TAG 15 FÉRFI 18 NŐ
EMBEREK
13 TAG 4 FÉRFI 9 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ
Az előző negyed évben ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

...A Legsokoldalúbb:

...A Legszomorúbb:

...A Legjobb Bónusz:

írta  Jonathan Wilson Kedd Szept. 19, 2017 7:30 pm
írta  Destiny Maeve Bluefox Kedd Szept. 19, 2017 11:07 am
írta  Rebecca Morgan Kedd Szept. 19, 2017 7:36 am
írta  Madison River Layton Pént. Szept. 15, 2017 10:33 pm
írta  Hella Deborah Blackbird Pént. Szept. 15, 2017 9:09 pm
írta  Michael Cooper Csüt. Szept. 14, 2017 3:15 pm
írta  Prof. Dr. Lester J Edison Szer. Szept. 13, 2017 7:32 pm
írta  Primrose Trevelyan Vas. Szept. 10, 2017 10:48 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 1:00 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:58 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:58 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:57 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:42 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:42 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:38 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:50 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:49 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:46 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:45 pm
írta  Rebecca Morgan Hétf. Aug. 21, 2017 7:06 pm
írta  Alignak Vas. Aug. 20, 2017 12:32 pm
írta  Balthazar Bluefox Szomb. Aug. 19, 2017 5:26 pm
írta  Hannah B. Wilson Szomb. Aug. 19, 2017 12:10 pm
írta  Alignak Szomb. Aug. 19, 2017 9:04 am
írta  Dr. Emily Hart Kedd Aug. 15, 2017 7:09 pm
írta  Alignak Vas. Aug. 13, 2017 4:19 pm
írta  Payne Holmes Szomb. Aug. 12, 2017 1:21 am
Alignak

Catherine Benedict

Rebecca Morgan

Hans Elfman

Prof. Dr. Lester J Edison

Achilles Kilpatrick

Anguta

Hella Deborah Blackbird

J. Isaac Sladen

Corinne June Mouser

Share | .

Duncan (v)iszonyai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

◯ Kor : 158
◯ HSZ : 1394
◯ IC REAG : 1285

Duncan (v)iszonyai // Csüt. Jún. 28, 2012 6:56 pm

Family

Castor de Luca (Teremtő)

Kölyökkorom óta ismerem, és annak ellenére, mennyi fejfájást okoztam már neki, még élek. Elmondhatatlanul sokkal tartozom neki, az átharapásom az utolsó eddig a listán. Kezdem kapiskálni, hogyan kezeljem ezt az egész helyzetet, ami viszont teljesen biztos: szeretem. És azt akarom, hogy büszke lehessen rám.

Norina Stefanson (Vérvonaltestvér)

Jó testvérekhez mérten marjuk egymást, mint rozsda a vasat. Neki túl nagy a szája, nekem túl kevés a türelmem és fordítva, kész élmény velünk egy légtérben lenni. Ennek ellenére, amikor kell, tudunk viselkedni látszatra, emellett meg merem kockáztatni, hogy szükség esetén jól együtt tudnánk működni.

Ethan 'Daniel' Corvin (Vér szerinti öcs)

Annak idején, emberként, ő volt az egyetlen értelme annak, hogy éltem. Csak miatta nem kötöttem fel magam anyánkhoz hasonlóan. Sokáig azt hittem, hogy már rég meghalt, erre nemrég újra találkoztunk. Nem lenne szabad örülnöm neki, se törődnöm vele, de basszus... ő az öcsém.

Anne Reeves-Corvin (Örökbefogadott lány)

Egy elvadult estén felgyújtottam a családi házukat, a szülei bennégtek, ő túlélte, én meg örökbefogadtam. Jó hatással volt rám, egészen addig, míg a beharapását követően engem át nem haraptak. Fontos nekem, mintha őrizgetné azt a kis emberségem, ami megmaradt.

A hozzászólást Duncan Corvin összesen 7 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 08, 2014 2:14 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

◯ Kor : 158
◯ HSZ : 1394
◯ IC REAG : 1285

Re: Duncan (v)iszonyai // Szomb. Május 04, 2013 12:44 am

Others

Emily Hart (Barát, összekaparó)

Együtt voltunk nyeretlen kis semmik, ahogy ő mondaná: együtt rohantunk, két külön pályán, de egymás mellett, olykor oda-odapillantva a másikra, hogy hol tart, megvan-e még, mi van vele. A legjobb barátom, szinte a testvéremnek tekintem. Össze tud szedni, fizikailag és lelkileg, fejben is, utóbbit igyekszem viszonozni bár az én módszereim kicsit nyersebbek.

Emma Ridley (Like)

Annyit tud beszélni ez a nő, hogy az félelmetes! Komolyan! Hat órát simán ledumált nekem Fairbankstől Anchorage-ig... és én nem dobtam ki a kocsiból. It's a beginning of a beautiful friendship, vagy mi szösz. Kedvelem, az eddigiek alapján jól tudunk együtt dolgozni, szóval ha más nem, rövidtávon egész jól kijövünk. A magunk módján.

Evelyn Klyer (Helyettes extrákkal)

Hogy is mondjam... Csúnya történet, megkedveltem, megvolt egyszer, megszerettem, bízom/bíztam benne. Mindennek az lett a vége, hogy egy katasztrofálisan alakult beszélgetés végén felvágtam a hasát és kitéptem belőle a magzatát. Szerintem még mindig nem fogtam fel teljesen, hogy mit tettem.

Dana Berger (Királylány)

A polgármester lánya, így a mi kis aranytojást tojó csibénk. Életrevaló kis nősténynek tűnik, azt mindenesetre megtapasztaltam, hogy van vér a pucájában és ha megéri, még sokra viheti. Tréningeztünk egyszer egyet - ha megtanulna félretenni pár morális-erkölcsi szarságot, huhú!
Dante LaRusso (Kiskirály)

Már csak azért is üdítő, mert nem nőstény a második farkas a falkában. Emellett a jelek szerint tényleg érti a dolgát, arról nem is beszélve, hogy hálám a sírig fogja üldözni, amiért kiszedett abból a fasza kis koporsóból.
Oliver D. Sadler (Kiskirály no. 2)

KÉSŐBB
Noah Heatley (Kölyök)

Nagyszájú, túl tökös - akar lenni. Megtanulhatná, hol a helye, mikor kell beszélni és mikor befogni, bár a magam részéről csak annyi érdekel, hogy velem ne szívózzon, amikor infóért megyek és köszöntem. A vakmerőségével még sokra viheti, vagy kinyírják, mielőtt beérne.
Dux/Szerb/Rusnyapofa (Fal)

Személyre szabott heroinom. Motivál, nem is kicsit, felpörget, ha egy légtérben vagyunk, és ez túl élő, eleven érzés. Olyan, mint egy masszív betonfal, egy akadály, amit nem átugrani akarok, hanem nekimenni és porig rombolni. Az egyetlen, amit bánok, hogy még sok időnek kéne ahhoz eltelni, hogy nagyjából egyenlő ellenfelekként eshessek neki, pedig az... az lenne életem harca!
Sofia Salucci (Elvarázsolt hercegkisasszony)

RIZSA
William Douglas (Jótevő)

RIZSA
Bognár Balázs (Hagyjukmár)

RIZSA
Annabelle Evans (Jótétlélek)

RIZSA

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Duncan (v)iszonyai

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal