HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
AKTÍV KARAKTEREK
115 TAG 52 FÉRFI 63 NŐ
FAIRBANKSI FALKA
31 TAG 14 FÉRFI 17 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
29 TAG 15 FÉRFI 14 NŐ
ŐRZŐK
33 TAG 15 FÉRFI 18 NŐ
EMBEREK
13 TAG 4 FÉRFI 9 NŐ
VÉRVONALFŐK
9 TAG 4 FÉRFI 5 NŐ
Az előző negyed évben ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

...A Legsokoldalúbb:

...A Legszomorúbb:

...A Legjobb Bónusz:

írta  Jonathan Wilson Kedd Szept. 19, 2017 7:30 pm
írta  Destiny Maeve Bluefox Kedd Szept. 19, 2017 11:07 am
írta  Rebecca Morgan Kedd Szept. 19, 2017 7:36 am
írta  Madison River Layton Pént. Szept. 15, 2017 10:33 pm
írta  Hella Deborah Blackbird Pént. Szept. 15, 2017 9:09 pm
írta  Michael Cooper Csüt. Szept. 14, 2017 3:15 pm
írta  Prof. Dr. Lester J Edison Szer. Szept. 13, 2017 7:32 pm
írta  Primrose Trevelyan Vas. Szept. 10, 2017 10:48 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 1:00 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:58 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:58 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:57 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:42 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:42 pm
írta  Alignak Vas. Szept. 10, 2017 12:38 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:50 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:49 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:46 pm
írta  Alignak Pént. Szept. 08, 2017 10:45 pm
írta  Rebecca Morgan Hétf. Aug. 21, 2017 7:06 pm
írta  Alignak Vas. Aug. 20, 2017 12:32 pm
írta  Balthazar Bluefox Szomb. Aug. 19, 2017 5:26 pm
írta  Hannah B. Wilson Szomb. Aug. 19, 2017 12:10 pm
írta  Alignak Szomb. Aug. 19, 2017 9:04 am
írta  Dr. Emily Hart Kedd Aug. 15, 2017 7:09 pm
írta  Alignak Vas. Aug. 13, 2017 4:19 pm
írta  Payne Holmes Szomb. Aug. 12, 2017 1:21 am
Alignak

Catherine Benedict

Rebecca Morgan

Hans Elfman

Prof. Dr. Lester J Edison

Achilles Kilpatrick

Anguta

Hella Deborah Blackbird

J. Isaac Sladen

Corinne June Mouser

Share | .

Darren matchboxa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Darren Northlake
Vérvonalfő

◯ Kor : 304
◯ HSZ : 1831
◯ IC REAG : 1872
◯ Lakhely : erdő széli birtok
◯ Feltűnést kelthet : tetovált bal kar, ezüst fülbevalók, gyűrűk, szemöldök piercing, karkötő, nyaklánc

Darren matchboxa // Szer. Dec. 19, 2012 5:23 pm

Friss, ropogós

[You must be registered and logged in to see this link.]
Ismerkedjünk az öcsivel.

Feszültséglevezető vezetés és fejmosás hallgatás a tanácstermes-Shane-es cirkusz után.

Szerelmesek vagyunk.

A rothadó alma meg a pudvás fája... Avagy hogyan húzzunk hasznot egymásból.

Csillogtassuk nem-létező diplomáciánkat. Shane gyere haza!

Éj dupla szöszivel. Inni mindig kell, lazítani úgyszintén, ha meg már padlón vagy, akkor nem tudod magad a sárga földig inni, szóval tök mindegy.

Volt egy kis afférom, a falkából kitett Tikaan Tarkom, Tarkom, húgom, szeretőm, kínzóm, önkéntes sanyargatóm pedig segít. Sértődött, én is, de még mindig szeretem az illatát.

Mirelit

Kislány ül a fűben, és arra megy a nagy, csúnya, fehér farkas. Wuff! Aztán mivel nagy, csúnya farkasként nehéz lenne, így átváltozom, így lett belőlem pucér pasi az erdő közepén. Kíváncsi vagyok, mi jön még, és akkor szegény lány fejébe még nem is látok bele!

Ígéretbehajtás, újabb verseny, ezúttal viszont szeretném megtartani a bevételt!

Kikötői "randi".

Kora reggel összefutottunk a konyhában.

Yetta elhívta Olit reggelire, csak azt nem tudta szegény srác, hogy én is ott leszek, mert hogy közölni akarjuk vele, hoooooooogy........... (összeházasodunk vicc volt, nyugi!)

Előkészítőn

Ashley
Sam

"Cut open my skull...

MADE BY [You must be registered and logged in to see this link.] OF CAUTION

Kihűlt

Az első hivatalos edzésünk, óránk. Kíváncsi vagyok, mi fog kisülni belőle, egyelőre kérdezz-feleleket játszunk, lassan kiszárad a szám, de a java még csak most jön: átváltozási tortúra Ashleynek Darren módra. Izzasztó nap volt.

Egy kellemes hancúr után kora reggel/hajnalban (kinek mi a hat óra) Jenny látogatást tesz nálam, és jelentést tesz a bányáról. Kicsit morcos, én meg infantilis, szép az élet testvérek közt!

1890-ben, amikor még Fairbanksről mit sem sejtő kiscsikók voltunk, összejöttünk egy gyertyafényes vacsorára megnyirbáltuk egy főúr vagyonát és kioltottuk az életét (utóbbi Jesse, előbb az én mancsom munkáját dicséri). Akciónkban közreműködött egy csicsás porcelánváza. Kis köcsög...

Összefutottunk egy tulok-falásnyira... asszem. Felidéztük kicsit a múltat, aminek hatására felbéreltem, hogy ölje meg Castort. Ki lettem kosarazva, szóval már azt is tudom, hova szegődik ez a jómadár. Kár...

Fene az ígéreteimbe, a nők vásárlási mániájába és az összes Tupilek verte boltba! Hisztis vagyok. A társaságra viszont nem lehet panaszom, és a szememnek is jutott legelni való, úgyhogy talán mégse lesz annyira katasztrofális ez a vásárlás.
Karambolóztunk hazafelé, folytatás [You must be registered and logged in to see this link.]. Hullámzunk az iszony és a viszony között, nem tudunk egymáshoz normálisan viszonyulni úgy tűnik...

Ash, tábortűz, cukor és pia. Nem hittem, hogy így fogok rátalálni... Előadtam a balesetet, eléggé kiakadt, de a végén szépen megfürdettük egymást a hóban. Gumicukorral csábítom Farkaslakba, nem épp tisztességes fegyver, de jobb nincs. Megjegyzés magamnak: Ash mellé szótár, ha részeg és beszél!

Az ígéret szép szó, én pedig komolyan veszem. Kisfarkast is megdolgoztatom, ne csak a gyalu meg a smirgli használatában legyen profi. Bár tulajdonképpen inkább önbizalom-doppingolunk. Szeretem, ha lelkes fiatal kerül a mancsomba.

Apák egymás közt. Én szeretnék javítani a kissé fagyos viszonyunkon, aztán ki tudja, lehet kocsmai verekedésbe torkollik az egész, Dee pedig végérvényesen kitilt az O'Connorsból... Fő az optimizmus!

Négy üveg bor (Pinot Noir - adjuk meg módját!), két zacskó chips, két farkas és a húgaik beszéd szinten. Jah, jónak hangzik, de Olen még nem tudja, amit én már igen, ahogy azt se sejti szerintem, hogy kegyetlen hangulatgyilkos leszek, ha leitattam. Bár ha nem vigyázok, én sokkal előbb állok fejre, mint ő, és akkor lesheti mindenki az értelmes beszédet!
Folytatás [You must be registered and logged in to see this link.].

Az Olenes ivászat további - rám nézve nem épp szerencsés - hozadéka, hogy ittasan, pucéran Yetta házánál kötök ki. Ennél is rosszabb, hogy bejutok a házba, a legrosszabb pedig, hogy nem bírom ilyenkor befogni a szám. Érzem én, hogy fájni fog a reggel!

Teliholdas depi. Azt hiszem, sikerült jobban megértenem, megismernem. megnyílt, elmondott mindent, ami zavarta, bántotta és habár mindez cseppet sem volt vidám, ahogy utána a Kirillről való mesém se, mégis... kellett. Közelebb érzem magamhoz és boldog vagyok, hogy ilyen kölyköm lányom van.

Csatlakoznánk, csatlakoznánk? Kibírod a lányom, jöhetsz!
Aztán Ash-sel megvitattuk az órarendjét, hogy nem vagyok a vér szerinti apja (és hogy ez milyen előny lehet[ne]), valamint kaptam kulcsot a házukhoz és a szobájához. Boldog vagyooook! ö.ö

KisFarkas kiadt, ilyennek még sose láttam, és ami a legrosszabb, hogy a szavak se hatottak rá. Teljesen kifordult magából, a farkasának pedig sikerült felpiszkálnia az enyémet, ami barátok közt is kurva nagy szó! Mindennek az lett a vége, hogy a szörnyetegemnek átengedtem az irányítást, és megtéptem a rám támadó Jamie-t. Egyáltalán nem vagyok büszke magamra, nem is tudom, mikor kerekedett felül rajtam utoljára ennyire ez a hideg düh.

A Büntetés. Pajtás, jól megszívtuk, húst húsért, vért vérért. Az igazat megvallva azt hittem, az alsónacimra dedikálsz majd először, de boldogan dagasztom erre a keblem és görnyesztem a hátam. Azt hiszem, ez Neked jobban fog fájni...

Újabb kora reggeli találka és kobakösszedugás, Yetta beépülésével kapcsolatban. A dolgok azonban Yetta érkezése után nem épp jó irányba haladnak... A végén még lelép a falkától ez a nő! Egyáltalán nem örülnék, sőt! (Nem lép le, van terv.)

Ash-t, feltépett torokkal vittem be az egyetemre rohadt sürgős ellátásra. Steven ki fog herélni, de a lányom épsége jobban izgat, mint a golyóimé.

Az orvosiban produkált "fantasztikus" viselkedésemet nagyjából eddig bírtam fenntartani, akárcsak a távolságot a lányomtól. Hiányzik. Ezt a hiányérzetet pedig hülye lennék fenntartani, ha tehetek is ellene.

Valaki bekattant, de nem én, mégis a rövidebbet húztam, szóval orvosi eset lettem. Úgy érzem, kezdem komolyan próbára tenni a mázlifaktorom...

A gyűléses kifakadása miatt (engem javasolt Atanerknek o.O) úgy gondoltam, ideje kicsit elbeszélgetnem a Tarkkal. Az a "baj", hogy nem sokban különbözik a véleményünk, de szerintem nem tudja, hogy ha én lennék az Atanerk, mit tennék...

Merénylet az orfeum ellen... Pöpec kis terv, csak ezt jóval korábban kellett volna. (Túléltük, juhé, jöhet a kihívás!)

Mindkettőnk harapós kedvében van, a baj az, hogy össze is futottunk. Illetve... nem lett volna semmi baj, ha nem ugrik nekem. De megtette, a következmény viszont nem buksisimi lett, hanem annál jóval komolyabb. Most mit mondjak? Kurva szar hetek állnak mögöttem, még rosszabbak előttem, a türelmem véges a farkasom pedig nem plüssjáték.

Besétáltam az oroszlán barlangjába és olyan játékba kezdtem... vagy inkább olyan irányba mozdult a játék, amilyenbe talán nem kellett volna. Magamnak teszek be, tudom, de ezt ésszel a közelében szinte sose érem fel, vagy ha mégis, hát nem aképp cselekszem.

Megérett bennem az elhatározás: megtanulok vezetni! Drága húgom, remélem felkötötted a gatyád, mert valami azt súgja, nem lesz könnyű dolgod. Bár ne legyen igazam!

Kirángatódtam versenyre, ami nem is baj, kell a visszarázódáshoz, arra viszont nem számítottam, hogy a nagybecsű Amarok egyik tagja is megtisztel jelenlétével, nevezetesen Säde. Nem nézem ki belőle, hogy pátyolgatni jött volna, úgyhogy ez egy izgalmas este lesz!

Cimborám részegen beállít, és nem rest élből megszabadulni a ruháitól. Oké, valahol hízelgő, hogy sokan megszabadulnak a közelemben a textiltől, de azért ne essünk túlzásba! Ja, hogy ittas? És hogy keresi a lakását, mert az övé Hello Kittys lett - nem is tudom kitől Rolling Eyes-, hát az már más! Na, gyere, te eszelős!

Pocsék nap: Ash feltépett torokkal, James kikapart szemmel, a hozzáállásom pedig minden, csak nem a megszokott, vagy olyan, amilyennek lennie kéne. Yetta késő esti látogatása mindezek után kétszer olyan jól eső, mint amilyen alapjáraton lenne. Ha tudná... Ne, inkább ne is sejtse!

Bocsánatkérő action indul! Bőszen remélem, hogy ennek jobb vége lesz, mint legutóbbi látogatásomnak, s ha azt veszem, annyiból mindképp jobb alapokkal indulok, hogy nyugodt vagyok. Félsiker!

Ráébredtem, hogy Atanerk vagyok... kicsit bepánikoltam, és meglógtam az orvosiból, hogy a teraszon Natbe fussak... csoszogjak. És ne érezzem magam csapdában, meg pánikolósan? Jó vicc...

Kanada, Quebec, Reed, bosszú... Jaj, Pöttöm...

Volt egyszer egy randi, ahol több minden történt, mint első randin szokás, mégis jóval kevesebb, mint amennyit a helyzet megkívánt.

Look into my head!"

MADE BY [You must be registered and logged in to see this link.] OF CAUTION

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Darren matchboxa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Old but Gold Antiques - Darren Cain régiség boltja és háza