HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
AKTÍV KARAKTEREK
136 TAG 62 FÉRFI 74 NŐ
BETOLAKODÓ FARKASOK
31 TAG 16 FÉRFI 15 NŐ
ŐSLAKOS FARKASOK
24 TAG 10 FÉRFI 14 NŐ
MAGÁNYOS FARKASOK
23 TAG 13 FÉRFI 10 NŐ
ŐRZŐK
32 TAG 13 FÉRFI 19 NŐ
EMBEREK
15 TAG 5 FÉRFI 10 NŐ
ALAPÍTÓK
10 TAG 5 FÉRFI 5 NŐ
Az előző negyed évben ezek voltak az oldal kedvenc játékai:

...A Legsokoldalúbb:

...A Legtanulságosabb:

...A Legnagyobb találkozás:

...A Legjobbak (Vörös Hold - Hard):

...A Legjobb (Vörös Hold - Soft):

írta  Alignak Today at 2:37 pm
írta  Alignak Today at 2:19 pm
írta  Alignak Today at 2:03 pm
írta  Achilles Kilpatrick Yesterday at 8:09 pm
írta  Celeste M. Hagen Csüt. Dec. 01, 2016 3:50 pm
írta  Jamie Waldorf Szer. Nov. 30, 2016 3:53 pm
írta  Sage Miller Szer. Nov. 30, 2016 3:50 pm
írta  Emily Hart Kedd. Nov. 29, 2016 9:17 pm
írta  Primrose Trevelyan Hétf. Nov. 28, 2016 1:52 pm
írta  Rebecca Morgan Csüt. Nov. 24, 2016 7:27 am
írta  Balthazar Bluefox Kedd. Nov. 22, 2016 8:30 pm
írta  J. Isaac Sladen Hétf. Nov. 21, 2016 9:34 pm
írta  Vendég Hétf. Nov. 21, 2016 12:46 pm
írta  Nessa O'Brien Hétf. Nov. 21, 2016 10:19 am
írta  Maya Honeycutt Szomb. Nov. 19, 2016 7:20 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 11:01 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 11:00 pm
írta  Alignak Pént. Nov. 18, 2016 10:58 pm
írta  Jackson Carter Vas. Nov. 13, 2016 4:52 pm
írta  Catherine Benedict Szomb. Nov. 12, 2016 6:47 am
írta  Roxan A. Cruz Csüt. Nov. 10, 2016 7:40 pm
írta  Achilles Kilpatrick Csüt. Nov. 10, 2016 7:13 pm
írta  Andrzej Krakowski Kedd. Nov. 08, 2016 8:06 pm
írta  Roxan A. Cruz Kedd. Nov. 08, 2016 6:31 pm
írta  Tawny Vaidya Hétf. Nov. 07, 2016 11:02 pm
írta  Skyler R. Hamilton Hétf. Nov. 07, 2016 10:03 pm
írta  Balthazar Bluefox Hétf. Nov. 07, 2016 9:55 pm
Balthazar Bluefox

Alignak

David A. Blandern

Lester J. Edison

Celeste M. Hagen

Achilles Kilpatrick

Share | .

Kiadó ingatlan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Alignak
Admin

◯ HSZ : 6143
◯ IC REAG : 8029
Kiadó ingatlan // Csüt. Dec. 20, 2012 10:30 pm

First topic message reminder :

Tulajdonos: Shane S. Grandmore

* Az emeleti hálószoba és gadróbja

* Nappali
* Konyha
* Fürdő

A hozzászólást Alignak összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 16, 2014 4:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://northstar.forumr.net

SzerzőÜzenet

◯ Kor : 168
◯ HSZ : 572
◯ IC REAG : 609
◯ Lakhely : Anchorage, AK

Re: Kiadó ingatlan // Szer. Jan. 08, 2014 7:01 pm

- Majd igyekszem rossz diák lenni, hogy büntethess. - Vigyorodom el, kéken csillanó pillantásom pedig csalfán, kacéran követi, ahogy a kádban helyet foglal. Ha a közelsége a büntetés, ki vagyok én, hogy ellenkezzek?
Helyet foglalok - jobban mondva behúz maga után - a kádban, s simító tenyerem a szavára épp csak megtorpan, míg kiszélesedik a mosoly képemen. Kár, hogy ebből semmit nem láthat, hiszen háttal ülök neki. De talán nem is baj - energiáim épp eléggé árulkodóak így is.
- Szerintem sem. - súgom, majd szemtelenül viszem tovább a mozdulatot, hogy férfiasságát érintsem pár pillanat erejéig, míg helyzetet nem változtatok előbb csupán némileg felé fordulva, végül pedig ölébe ülve, vele szemközt.
Amint magamon éreztem fürkésző pillantását, bőröm alól ezernyi szikra pattant. Tekintete szinte perzselt, égetett és én boldogan, elégedett büszkeséggel adóztam eme "lángoknak". Büszke voltam, hogy megtaláltam azt, akit a páromnak nevezhetek. (Nem, nem akarok belegondolni jelenleg abba, hogy ez nem végérvényes, életre szóló.) Büszke arra, hogy egy ilyen hímet "tudhatok magam mellett", de legfőképp arra, hogy az övé lehetek. - Mit szépítsek, kicseszettül mázlista vagyok! Le merem fogadni, hogy nem egy szuka mindent megtenne azért, hogy a helyemben lehessen.
Tekintetem óvatosan lel rá az övére, mintha attól tartanék, elég egyetlen sokat mondó pillantás és lángra lobban lényem - érzelmekkel teli, szenvedélyes lángra.
- Még szokatlan kissé. De igen... tetszik. - Jelenik meg békés, halvány mosoly ajkaimon, hogy aztán pajkos vigyorrá változzon a következő pillanatokban.
- Inkább ez, minthogy másét lássam ott! - Nevetek és kissé előre dőlve simítok tenyeremmel tarkójára, hajába, rövidre nyírt tincsei közé túrva.
- Az nagyon... nagyon elszomorított volna. - Pont úgy nézek ki ajkaim szegletében a játékos mosollyal, tényleg. Kissé túljátszom, tény, de nem érdekel. Komolykodtunk már eleget, a ma este/éjjel nem erről szól.
Felhasználó profiljának megtekintése

◯ Kor : 304
◯ HSZ : 1673
◯ IC REAG : 1742
◯ Lakhely : Anchorage
◯ Feltűnést kelthet : tetovált bal kar, ezüst fülbevalók, gyűrűk, szemöldök piercing, karkötő, nyaklánc

Re: Kiadó ingatlan // Csüt. Jan. 09, 2014 11:53 pm

Az arckifejezésem tökéletesen reflektál a mosolyára, tagadni se tudom, hogy imádnám büntetni. Amíg helyezkedik, a tarkójába csókolok szusszanva egyet, ami morgós elfojtott nyögéssé növi ki magát, mivel a pimasz nőstény simító mozdulata folytatódik.
Élesen szívom be a levegőt, neki pedig esze ágában sincs pihenőt adni, vagy egy kicsit is könnyíteni a helyzetemen, tuti direkt csinálja, ez pedig szinte biztossá vált, amikor szembe fordulva velem ült az ölembe. Meztelenül. Egy kád forró vízben. Az ölembe.
Én nem tudom, mi pattogott a bőre alól, de hogy rajta vízcseppek peregtek, az fix, mert alig bírtam levenni egyik-másik útjáról a szemem. A puszta tekintetemmel fel tudtam volna - vetkőztetni csak azért nem, mert nem volt róla mit levenni. Éreztem az elégedettségét, az örömét, hogy nekem, miattam örül, farkas alakban azt hiszem vadul csóváltam volna a farkam, ebben az alakomban az a farkam másképp mutatta, mennyire vagyok megbékélve az egész helyzettel. Egyre jobban, lassan már nagyon!
Nem hittem volna, hogy egyszer mi így leszünk együtt, de esküszöm olyan volt, mint valami gyógyír. A  vidámsága, a könnyedsége, hogy annyi melegség és csábító kacérság van a tekintetében, mégis a szemében láttam, hogy nem csak egy kis kalandozás az egész, az energiái pedig hiába kisebbek, gyengébbek az enyéimnél... Most szinte beterített, ellepett velük, ami jóleső érzéssel töltött el.
Alapjáraton nem vagyok egy féltékenykedő, vérmes alak - nem mintha eddig nagyon lett volna alkalmam bárki miatt is féltékenykedni -, de éltem a gyanúval, hogy egy egészen kicsit rosszindulatú lennék azzal, aki rámászna.
Kissé bárgyúra, túlságosan-is-örülök-basszus-osra sikeredett a mosoly, amit a szavaira vágtam, ám ez túljátszott felháborodásba csapott át következő mondatára.
- Két rossz közül a kisebb, mi? - kérdeztem tettetett sértettséggel, közben megborzongtam érintésétől. Ha tovább folytatja, szerintem a tarkóm yetta-erogénzónává változik. - Jó vagyok vigasztalásban - somolyogtam és fogam közé kaptam alsó ajkát. Képtelen voltam megállni, hogy mindkét tenyeremmel, a lapockáitól indulva végig ne simítsak a hátán, s végül bele ne markoljak a fenekébe.
Megcsókoltam, hosszan, forrón, hevesen. Faltam ajkait, élveztem, ahogy a testünk összetapadt, és annyira nem érdekelt mi lesz holnap, hogy az csúcs!
- Szólj... ha... eleget... áztál... - mondtam egy-egy lélegzetvételnyi szünetbe egy-egy szót szúrva, neki pedig meg se kellett moccannia az ölemben, hogy nyilvánvaló legyen, miért mondtam, amit. És miért markolásztam egyre vehemensebben a hátsóját. Ő kezdte! Én meg nem vagyok kiscserkész, hogy jól viselkedjek ilyen helyzetben, pláne nem vele!

◯ Kor : 168
◯ HSZ : 572
◯ IC REAG : 609
◯ Lakhely : Anchorage, AK

Re: Kiadó ingatlan // Vas. Jan. 12, 2014 12:03 am

[16+]

- Valahogy úgy, ahogy mondod. - Kuncogom a játszanti sértettség hallatán, s csak hogy fokozzam nyűgét - vagy épp engeszteljem? - közelebb hajolok a füléhez. A mozdulat következtében ölem férfiasságának, kebleim mellkasának feszülnek finoman, ajkaim pedig nyakának bőrét cirógatják szinte.
- Valójában én vagyok a világ legnagyobb mázlistája. - Suttogom, s közelsége megrészegít. Magam alatt is vágom a fát a megmozdulásaimmal erőteljesen, az kétségtelen. Tenyeremet ép vállára vezetem tarkójától, s finoman eltolnám magamat a hímtől, de ő ajkam után kap. Őszintén halk, ösztönös nyögés szakad fel belőlem, ujjaim a vállába marnak - nem felsértve bőrét, de határozottságról adva tanúságot... és némi belső vívódásról, ha a feszes ikrek nem lennének elég bizonyosságok erről.
Simítása csupán olaj volt a tűzre. Mohón kaptam ajkai után, versenyre kelve velük, felfalni igyekezve szinte a kedvest. Szavai pimasz, elégedett mosolyt csalnak ajkaimra, de a szavak helyett tettekkel "feleltem", ezúttal a szenvedélynek is több teret adva a birtoklás és az ösztönök mellett.
(És utána "megvacsoráztunk", majd az ágyamnak is bemutattam... )
Alignak
Admin

◯ HSZ : 6143
◯ IC REAG : 8029
Re: Kiadó ingatlan // Kedd. Jan. 14, 2014 1:14 pm

SZABAD TERÜLET
Felhasználó profiljának megtekintése http://northstar.forumr.net
Sponsored content

Re: Kiadó ingatlan // Today at 2:43 pm